Trvanlivé potraviny

Trvanlivé potraviny

Predmetom zákazky je dodávka potravín pre Strednú odbornú školu, pričom táto zákazka je rozdelená na 12 častí:
1. časť: Trvanlivé potraviny
2.časť: Mäso a mäsové výrobky
3.časť: Hydinové mäso
4. časť: Mlieko a mliečne výrobky
5. časť: Majonézové šaláty
6. časť: Chlieb a pekárenské výrobky
7. časť: Cukrárenské výrobky
8. časť: Mrazené a chladené potraviny- ryby, zelenina, zemiaky, múčne výrobky
9.časť:Mrazené kačice, divina, králičie mäso
10.časť: Čerstvé ovocie a zelenina, Čerstvé zemiaky
11. časť: Vajcia
12.časť: Nápoje nealkoholické, Cukrové sirupy


Úspešní uchádzači sú povin. dodávať tovar, kt. zodpovedá STN a/alebo normám EÚ a je výlučne v 1.akostnej triedy

Bližší opis predmetu zákazky a podmienky dodania sú uvedené v prílohe č. 6 OPIS PREDMETU OBSTARÁVANIA, ktorá tvorí neoddeliteľnú súčasť týchto SP.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica

Zadavatel IČ:
42141443

Zadavatel ulice:
Ul. slovenských partizánov 1129/49

Zadavatel PSČ:
017 01

Zadavatel obec:
Považská Bystrica

Kontaktní osoba:
JUDr. Marta Sokolíková

Zadavatel telefon:
+421 424 323 766


Zadavatel web:
http://www.sospb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vynikající kombinace medu a alkoholu, dárek pro Vaše blízké nebo jako poděkování

Vynikající kombinace medu a alkoholu, dárek pro Vaše blízké nebo jako poděkování

Výrobky z medu a alkoholu nabízí Meduška z Třebíče. Jsou vhodné k oslazení teplých nápojů. Například odpolední káva oslazená medem s vaječným likérem je naprosto lahodná! Navštivte web naší rodinné farmy. Med a alkohol je název pro řadu produktů, které vznikají dochucením pastovaného květového medu různými druhy alkoholu. Pastování je proces, při kterém se med zahřívá na určitou teplotu a délku času, aby se zničily případné bakterie a zlepšila se konzistence medu. Pastovaný med je hladký a tekutý, a proto se snadno mísí s alkoholem. Mezi nejoblíbenější varianty medu a alkoholu patří kombinace s vaječným likérem, s baileys, s rumem nebo se slivovicí. Každý z nich má svou jedinečnou chuť a aroma, které Vás určitě nadchnou. Med s vaječným likérem nebo s baileys jsou velmi populární zejména u žen, které si je rády mlsají jen tak na lžičku, nebo je používají ke slazení kávy. Med s rumem a slivovicí jsou zase oblíbené u pánů, kteří je využívají k obohacení čajů. Samozřejmě si můžete vybrat jakoukoli kombinaci podle Vašeho vkusu a nálady. Med a alkohol je také skvělý dárek pro Vaše blízké, přátele nebo obchodní partnery. Můžete si vybrat z různých dárkových sad, které obsahují různé druhy medu a alkoholu, nebo si je můžete složit podle Vašich představ. Med a alkohol je originální, chutný a zdravý dárek, který potěší každého. Pokud Vás zaujala tato neodolatelná kombinace, navštivte náš web, kde najdete široký výběr medu a alkoholu za příznivé ceny. Objednejte si ještě dnes a užijte si med a alkohol ve svém domově. Med a alkohol: neodolatelná kombinace, která Vás zahřeje a potěší.


Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava

Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava

Pokud hledáte kvalitní, zdravé a chutné potraviny, které vám pomohou připravit lahodná jídla pro sebe i své blízké, pak je pro vás správnou volbou firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. Tato česká rodinná společnost se specializuje na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub už od roku 1996. Všechny její produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Nepoužívá žádné chemické přísady, barviva ani konzervanty, které by mohly mít škodlivý vliv na vaše zdraví. Naopak pečlivě vybírá suroviny a šetrně je zpracovává tak, aby zachovala jejich perfektní chuťové i senzorické vlastnosti. Firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. disponuje vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Mezi její největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších. Firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. je také velmi flexibilní a kreativní při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka. Spolupracuje s nimi na vývoji nových výrobků a nabízí jim široký sortiment poctivých dehydratovaných potravin, koření a sušené zeleniny. Na jejím e-shopu najdete typicky české koření, ale také koření s vůní daleké exotiky. Můžete si také vybrat z nabídky omáček, polévek, bujónů, těstovin, sladkého programu a dalších produktů. Navíc na e-shopu najdete spoustu tipů a receptů, jak použít tyto produkty ve vaší kuchyni. S firmou Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. vaříte jako šéfkuchař! S ní potěšíte každého gurmána. Neváhejte a objevte nové chutě s jejím světovým kořením!


Prodejna s levnými potravinami, cukrovinkami, drogerií - zlevněné prášky na praní, aviváže, tablety do myčky

Prodejna s levnými potravinami, cukrovinkami, drogerií - zlevněné prášky na praní, aviváže, tablety do myčky

Při nákupu potravin a drogerie v prodejně zlevněného zboží můžete ušetřit peníze a současně tím šetříte planetu, nedochází k plýtvání a spotřebuje se i zboží s kratším datem spotřeby. Pro zákazníky ze Zlína je tu nová prodejna Lacněnka na ul. Štefánikova, kde mají na prodej levné potraviny, konzervy, cukrovinky, kosmetiku, aviváže, prášky na praní, tablety do myčky a mnoho dalšího. U nás máte jistotu, že při nákupu ušetříte, veškeré zboží je za bezkonkurenční cenu.


Zdravé a voňavé jedlé dárkové vánoční sady z včelího medu

Zdravé a voňavé jedlé dárkové vánoční sady z včelího medu

Uvažujete nad tím, jakou drobností obdarovat kamarády nebo příbuzné? Chcete svým blízkým darovat na Vánoce zdravíprospešný dárek? Nejen zdravé, ale také voňavé a chutné dárky z kvalitních včelích produktů objednávejte na e-shopu meduska.cz. Darovat můžete ovocné medy, medové marinády a zálivky s kořením nebo bylinné medy na mlsání plné zdravíprospěšných látek. Dospělí zajisté ocení květové medy s alkoholem pro oslazení čaje nebo kávy. Všem mlsounům pak přijdou k chuti opražené oříšky obalené v medu nebo medová pomazánka s příchutí oříšků a čokolády. Dárkové medové sady balíme do dekorativních kartonových krabic nebo dřevěných odnosek. Jedlý medový balíček můžeme doplnit i voskovou svíčkou dle vašeho výběru.


Prodej kvalitní mouky na vánoční cukroví za nízké ceny

Prodej kvalitní mouky na vánoční cukroví za nízké ceny

Chystáte se péct vánoční cukroví a potřebujete nakoupit mouku levně? Pak neváhejte navštívit MLÝN HERBER spol. s r.o. v Opavě-Palhanci, kde dle otevírací doby nakoupíte vždy čerstvou mouku za levné ceny. V nabídce máme volně loženou i pytlovanou mouku pšeničnou, žitnou: - pšeničné otruby, klíčky, mouka, šrot, krupice, - pšeničná mouka hladká, hrubá, polohrubá a chlebová - žitná mouka chlebová a další varianty k zakoupení.


Produkty vyrobené z medu Mikulovice, dárková balení medů a produktů, svíčky z včelího vosku

Produkty vyrobené z medu Mikulovice, dárková balení medů a produktů, svíčky z včelího vosku

Představujeme Vám rodinnou firmu Meduška sídlící v okrese Třebíč, kterou provozuje Monika Bednářová. Vyrábíme medové produkty plné zdraví, vůní a báječných chutí. Nabízíme medové produkty jako drobné dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost a prakticky pro kohokoliv, ideální k vánocům, valentýnu, svatbě, výročí, velikonocům, ke dni matek. Naše medové pochoutky: - ovocný med - bylinný med - med a koření - ořechy v medu - medová pomazánka Pokud Vás naše medové produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mikulovice 54, okres Třebíč.