Trvanlivé potraviny

Trvanlivé potraviny

Predmetom zákazky je dodávka potravín pre Strednú odbornú školu, pričom táto zákazka je rozdelená na 12 častí:
1. časť: Trvanlivé potraviny
2.časť: Mäso a mäsové výrobky
3.časť: Hydinové mäso
4. časť: Mlieko a mliečne výrobky
5. časť: Majonézové šaláty
6. časť: Chlieb a pekárenské výrobky
7. časť: Cukrárenské výrobky
8. časť: Mrazené a chladené potraviny- ryby, zelenina, zemiaky, múčne výrobky
9.časť:Mrazené kačice, divina, králičie mäso
10.časť: Čerstvé ovocie a zelenina, Čerstvé zemiaky
11. časť: Vajcia
12.časť: Nápoje nealkoholické, Cukrové sirupy


Úspešní uchádzači sú povin. dodávať tovar, kt. zodpovedá STN a/alebo normám EÚ a je výlučne v 1.akostnej triedy

Bližší opis predmetu zákazky a podmienky dodania sú uvedené v prílohe č. 6 OPIS PREDMETU OBSTARÁVANIA, ktorá tvorí neoddeliteľnú súčasť týchto SP.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica

Zadavatel IČ:
42141443

Zadavatel ulice:
Ul. slovenských partizánov 1129/49

Zadavatel PSČ:
017 01

Zadavatel obec:
Považská Bystrica

Kontaktní osoba:
JUDr. Marta Sokolíková

Zadavatel telefon:
+421 424 323 766


Zadavatel web:
http://www.sospb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Posilněte Vaši imunitu před podzimním a zimním obdobím, které je plné bacilů a virů bylinnými medy. Firma Meduška Monika Bednářová vyrábí jedinečné bylinkové medy, které jsou plné zdravíprospěšných látek, které posílí Vaši imunitu. Bylinné medy objednávejte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu. Bylinkové medy představují super zdravou potravinu, kterým si můžete nejen zamlsat, ale také podpořit Vaši imunitu. Tato medová pochoutka vzniká spojením pastového medu se sušenými bylinkami nebo jejich extraktem. Na výběr máme med s rakytníkem, echynaceou, meduňkou, heřmánkem, mátou, propolisem, jitrocelí, ostropestřecem, fenyklem, šípky a ženšenem.


Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Pro výrobu chutných domácích koláčů, buchet a dalších produktů se často používají švestková povidla - čistě přírodní produkt bez konzervantů a přidaného cukru vyrábí rodinná firma Jiří Netopil Pravčice, která hospodaří v oblasti Kroměříž, Přerov. Výroba povidel probíhá pouze z vyzrálých švestek s vysokým obsahem cukru, tepelným zpracováním švestky neztrácí svoji výraznou chuť a přirozené vlastnosti. Náš produkt díky své kvalitě získal značku Regionální potravina a v D-Testu 2016 se stal vítězem své kategorie. Objednat si můžete povidla v balení 250g, 400g a 750g i dárkové balení. Pro objednávku využijte formulář na webu. Odešleme zboží poštou, případně po telefonické domluvě je možné osobní převzetí.


Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hledáte e-shop, kde pořídíte 100% přírodní produkty z hroznů, jako je hroznová mouka, džem z hroznů nebo za studena lisovaný olej z hroznových jader? Pak nakupujte na e-shopu Vinařství Sýkora, kde najdete 100% přírodní sekundární produkty z hroznů. Vyzkoušet můžete naši lahodnou bílou nebo červenou hroznovou marmeládu s výraznou chutí. Na našem e-shopu pořídíte i hroznovou bezlepkovou a bezlaktózovou mouku, která obsahuje vysoké množství vlákniny a také je bohatá na antioxidanty. Výborný je také za studena lisovaný olej z hroznových jader, který je také bohatý na antioxodanty, flavonoidy, betakaroten a vitamíny E a C. Je vhodný pro použití v kuchyni, ale také na masáže a do koupelí.


Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Sháníte – li chutný a zdraví prospěšný med plný vitamínů, který má blahodárné účinky na Vaše zdraví, navštivte společnost PROŘEZ spol. s.r.o. v Prostějově. Naši zákazníci zde mohou zakoupit kilogram včelího květového medu, který je stáčen do sklenic. Po předchozí objednávce je možné zakoupit i pětikilovou sklenici medu za zvýhodněnou cenu. Naši zákazníci mají navíc možnost si med objednat i prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách.


Suroviny pro pekaře a cukráře, dodavatel mouky, náplní, směsí, surovin

Suroviny pro pekaře a cukráře, dodavatel mouky, náplní, směsí, surovin

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele různých druhů mouky, náplní, směsí a dalších surovin pro Vaši pekárnu či cukrárnu? Neváhejte se obrátit na firmu Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. se sídlem v Litomyšli. Jsme úspěšným partnerem pro průmyslové a velké komerční zákazníky. Dodáváme směsi a suroviny do pekáren jako jsou mouky, náplně, stroje i pekařské pomůcky. V nabídce naleznete nejrůznější pekařské náplně, přípravky na běžné i jemné pečivo, které zlepšují chuť a vzhled pečiva, koblihové směsi a koncentráty, tuky a margaríny, dekorační cukry. Dále pšeničné, špaldové, celozrnné a žitné mouky, které jsou základem v pekařině. Samozřejmostí jsou i chlebové směsi, které Vám ušetří čas a přitom je chléb velmi chutný. Oblíbené jsou i směsi na trvanlivé pečivo jako jsou například sušenky nebo americké cookies. Klademe důraz na kvalitu a původ produktů.


Produkty vyrobené z medu Mikulovice, dárková balení medů a produktů, svíčky z včelího vosku

Produkty vyrobené z medu Mikulovice, dárková balení medů a produktů, svíčky z včelího vosku

Představujeme Vám rodinnou firmu Meduška sídlící v okrese Třebíč, kterou provozuje Monika Bednářová. Vyrábíme medové produkty plné zdraví, vůní a báječných chutí. Nabízíme medové produkty jako drobné dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost a prakticky pro kohokoliv, ideální k vánocům, valentýnu, svatbě, výročí, velikonocům, ke dni matek. Naše medové pochoutky: - ovocný med - bylinný med - med a koření - ořechy v medu - medová pomazánka Pokud Vás naše medové produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mikulovice 54, okres Třebíč.