Poptávám stříšku na houpačku

Poptávám stříšku na houpačku

Poptávám novou stříšku na houpačku. Rozměry konstrukce obdélníku na který se navléká látka je 237x133cm .Mám přivézt starou plachtu nebo tu konstrukci? Nikde jsem na hotovu stříšku s těmito rozměry nenarazil. Vše bylo menší. Jako například zde:
https://www.hrackyzadobrekacky.cz/prislusenstvi/univerzalni-striska-na-houpacku-214x122-cm-antracit-patio/
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2023 11:41

Platnost poptávky:
03.06.2023 11:30

Kontaktní osoba:
Přemysl Beran

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Firma Alpax s.r.o. z Blanska dodává nejen skelné, ale také polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií. Ty najdou uplatnění především ve výrobě bitumenových pásů. Pokud tedy potřebujete rohože, které poslouží jako parozábrana nebo ochranná vrstva v bitumenových pásmech, kontaktujte nás a my vám dodáme daný typ rohoží. Ověřeným výrobcem skelných a polyesterových rohoží laminovaných hliníkovou fólií je firma Johns Manville. Tato společnost vyrábí několik typů rohoží laminovaných hliníkovou fólií pro různá použití. Rohože ze sklených vláken jsou použitelné v bitumenových pásech jako parozábrana a ochranná vrstva proti plynnému radonu z podloží. Polyesterové rohože najdou využití jako parozábrana v modifikovaných bitumenových pásech, případně jako druhá nosná vložka souběžně spolu s se skelnou nebo s polyesterovou rohoží. Polyesterová rohož vyztužená skelnou mřížkou je vhodná jako  tenká parozábrana, jednostranně povrstvená bitumenem . V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Tkaná mulčovací agrotextilie Dvůr Králové nad Labem – aktivní zábrana růstu plevele

Tkaná mulčovací agrotextilie Dvůr Králové nad Labem – aktivní zábrana růstu plevele

Představujeme Vám společnost JUTA a.s. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem, která svoji činnost zaměřila na výrobu tkané mulčovací agrotextilie Agrojutex. Díky své výborné poréznosti je tkaná mulčovací agrotextilie vhodná pro venkovní pěstování i vnitřní použití ve sklenících. Nalezne uplatnění jak pro domácí použití i profesionální pěstitele. Tkaná textílie je vyrobena z polypropylenových pásků, které jsou velkým pomocníkem ve velkých zahradách. V rámci výroby nabízíme i bílé agrotextílie vhodné do skleníků, kde zabraňují přehřátí půdy. Agrotextilie Agrojutex jsou odolné vůči plísním a bakteriím, aktivně snižují odpařování vody během období sucha a šetří čas při pěstování. Pokud Vás tkaná mulčovací agrotextilie zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.


Stínící tkanina na plot - zelená zástěna, která chrání před větrem i sousedy

Stínící tkanina na plot - zelená zástěna, která chrání před větrem i sousedy

Potřebujete více soukromí nebo ochránit před větrem? Ideálním řešením je stínící tkanina na plot, vyrobená ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylenu s ÚV stabilizací. Plotové clony neboli zelené zástěny jsou vhodné pro všechny typy oplocení nebo také pro zastínění pergol nebo balkónů. Rašlové úplety - plotové clony mají až 90% zastínění (plošná hmotnost 115g/m2), šíře úpletu se pohybuje od 1-2 metrů, délku rolí vám upravíme dle potřeby. Plotové sítě musí být ukotveny co nejhustěji a to plastovými páskami, které u nás také zakoupíte. Montáž plotové clony je snadná a rychlá. Využití stínící tkaniny je opravdu široké - stínění na skleníky, proti větru, pro zajištění soukromí, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactva, ochranné sítě na lešení, chránící okolí proti spadu materiálu a drobných předmětů a další.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Stínění pergoly Terrassendach Original – stínění z akrylátové tkaniny na polykarbonátové panely

Stínění pergoly Terrassendach Original – stínění z akrylátové tkaniny na polykarbonátové panely

Uvažujete o koupi stínění na polykarbonátové panely pergoly? Chcete si pořídit stínění na pergolu, které je lehce omyvatelné? Navštivte e-shop andel.cz, kde si můžete vybrat stínění na pergoly z kvalitní akrylátové tkaniny v různých rozměrech. Prodáváme Stínění pergoly Terrassendach Original. Toto stínění je vyrobeno z akrylátové omyvatelné tkaniny, které je možné prát i v pračce. Stínění je navíc UV stabilní a je možné jej libovolně stahovat v závislosti na slunečním záření. Dodáváno v šířce 1155 mm k pokrytí dvou polykarbonátových panelů nebo v šířce 550 pro zakrytí jednoho panelu. Na výběr máme 4 barevná provedení.


Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Představujeme Vám společnost JUTA a.s. Dvůr Králové nad Labem, která se již dlouhá léta věnuje výrobě, inovacím a prodeji síťovin JUTANET na kulaté balíky. JUTANET Green Wrap a Combi Wrap představují novou úroveň technologie síťovin pro balení kulatých balíků. Konstrukce síťoviny významně snižuje dopad na životní prostředí. Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže vynikají svojí vysokou pevností, UV stabilizací, perfektním krytím balíků, jsou vyrobeny z HDPE té nejvyšší kvality, jsou opatřené identifikací pomocí barevných krajových pásků a čárových kódů, mají certifikaci ISO. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma JUTA a.s. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.