Poptáváme pásovinu

Poptáváme pásovinu

Poptáváme:
pásovina tl.4mm šíře 40mm - délka 32m
pásovina tl.4mm šíře 50mm - délka 16m
ving "L" 40x40mm tl.4mm - délka 40m
plech tl.1mm rozměr 400x400mm
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2023 11:23

Platnost poptávky:
02.06.2023 11:23

Kontaktní osoba:
TOP Alulit s.r.o. - Vacek Tomáš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 433 174

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

Ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – hutní materiál za příznivé ceny

Potřebujete k vlastní potřebě na domácí práce nebo do firmy na velké zakázky kvalitní hutní materiál? Obraťte se na společnost GAVENDA s.r.o. , která je dlouholetým a poctivým dodavatelem sortimentu k výrobě a práci s kovem. Nařežeme Vám přesné míry, Vámi požadovaných produktů a budete-li potřebovat, zajistíme Vám dopravu vlastními automobily. V hlavní nabídce sortimentu představujeme hutní materiály - z konstrukčních ocelí tř. 11: Plechy -tenké 0,5 až 2,5 mm -tlusté -hladké, od 3,0 mm -rýhované, slza 3,0 -8,0 mm -pozinkované 0,55 až 3,0 mm -páska Tenkostěnné profily (jäkly) -uzavřené -čtvercové -obdélníkové -otevřené - C, L, U Trubky -svařované -bezešvé -přesné -závitové Profilová ocel -ocel kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) -ocel čtvercová - 8 x 8 až 50 x 50 mm -ocel plochá 20 x 4 až 250 x 10 mm -profily L -rovnoramenné 20 x 20 až 100 x 100 mm -nerovnoramenné (profily T - 20 - 80 mm, profily U - 50 - 300 mm, profily I - 80 - 300 mm, profily IPE, UPE, HEA, HEB (zakázkově), betonářská ocel žebírková) Dále Vám dle Vaší potřeby zajistíme svařované sítě do betonu, barevné kovy či polykarbonát. Společnost vznikla jako rodinná firma a postupně se rozrostla v několik skladů a prodejen. Díky dlouholetým zkušenostem a díky poctivému přístupu má v tuto chvíli společnost tři haly s hutním materiálem, sklad plynů, sklad polykarbonátů a zámečnickou dílnu. V našich skladech pro Vás máme nachystaný potřebný materiál a sortiment, který sháníte. Budete-li potřebovat, neváhejte a navštivte nás.


Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Hledáte prodejce nerezových trubek? Pak jste na správném místě. Společnost Mikra Metal s.r.o. z Ostravy zajišťuje velkoobchodní prodej svařovaných i bezešvých nerezových trubek včetně příslušenství. Příslušenství k trubkám: - příruby - svařovaná kolena - krátké T-kusy - svařované centrické redukce - klenutá dna - lemové kroužky. Produkty z nerezové oceli: - svařované i bezešvé truky - jekly - tyče - duté tyče - plechy a svitky. Veškeré produkty, které prodáváme, jsou za dostupné ceny a ve špičkové kvalitě. Snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojen!


Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Hledáte společnost s ocelovými výrobky, která se stará o spokojenost svých zákazníků, rychlost i kvalitu nabízených služeb? Pak jste na správném místě! Nabízíme sortiment: - plechů, svitků, - trubek, - jeklů, - tyčí. Mimo to prodáváme také příslušenství k nerezovým trubkám. Neváhejte a navštivte náš velkoobchod nebo internetové stránky a vyberte si svůj nerezový materiál u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Velkoobchod nerezové oceli, hutního materiálu - nerez plechy, profily, tyče, trubky

Velkoobchod nerezové oceli, hutního materiálu - nerez plechy, profily, tyče, trubky

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nerezového hutního materiálu, staňte se partnerem firmy Nerezové materiály s.r.o., která má po celé ČR vytvořenu obchodní síť - k dispozici máme 8 obchodních kanceláří a 4 sklady nerezové oceli, hutního materiálu. Další 2 sklady jsou i na Slovensku. Skladem máme k dispozici zhruba 12tisíc tun materiálu - nerez ocel, plechy, profily, tyče, trubky různého průřezu, potravinářské armatury, závitové fitinky. Dopravu hutního materiálu k zákazníkům řešíme vlastními vozy. Menší zásilky dodáme do 24 hodin prostřednictvím expresní přepravy zásilek. Běžně za rok prodáme více než 30tisíc tun nerezové oceli. Samozřejmostí je dělení hutního materiálu - podle požadavku řežeme trubky, ocel plochou, kruhovou, profilovou, šestihrannou, čtyřhrannou.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - specialista na hutní materiál

Válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - specialista na hutní materiál

Hledáte-li spolehlivou firmu, která se zaměřuje na prodej kvalitních hutních materiálů a válcovaných profilů, tak se obraťte na FESTO-ŠTODT s.r.o. v Šumperku. Nabízíme kompletní sortiment pro stavební výrobu: - válcované profily I, U, T, L. IPE, UPE, HEA, HEB - betonářská ocel - svařované KARI sítě do betonu - uzavřené profily – jakl - trubky černé i pozinkované - plechy černé i pozinkované - spojovací materiál - kotevní technika - plotové pletivo, dráty, sloupky k pletivu. Materiál dělíme na míru na pásové pile dle Vaší potřeby. Dovoz materiálu až k zákazníkovi. Na přání vydáváme samozřejmě materiálové atesty.