Šišky a donuty

Šišky a donuty

Obstaranie potravín v rozsahu CPV.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2023 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Zadavatel IČ:
00738263

Zadavatel ulice:
Priečinok 72

Zadavatel PSČ:
918 65

Zadavatel obec:
Hrnčiarovce nad Parnou

Kontaktní osoba:
Peter Bunček

Zadavatel telefon:
+421 332 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15810000-9
Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Pokud hledáte práci na Zlínsku v oblasti potravinářství, můžete začít pracovat v perspektivní firmě Mogador s.r.o. z Otrokovic na pozici pekaře, skladníka, seřizovače strojů nebo řidiče. Firma je významným výrobcem müsli, instantních kaší a dalších produktů racionálního stravování. Nábor zaměstnanců pořádáme celoročně. Na trhu působíme více než 20 let, naši zaměstnanci získávají mnohé benefity: - nástupní bonus - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - cafeterie, nápoje zdarma - zaměstnanecké nákupy.


Krumlovský chléb, kváskový chléb, pekárna, tradiční výrobce

Krumlovský chléb, kváskový chléb, pekárna, tradiční výrobce

Neváhejte a ochutnejte voňavý a čerstvý chleba jako od babičky z Pekárny IVANKA! V našem pekařství se chléb vyrábí tradiční metodou třístupňovým vedením žitných kvasů. Dokonalé prokvašení žitné mouky přírodní cestou dodá chlebu charakteristickou vůní, propečenou kůrku a zajistí i velmi dobrou chuť a jeho trvanlivost. Jsme držiteli značky Klasa pro výrobky Krumlovský chléb a chléb IVANKA. Nabízíme i další druhy chleba a pekařských výrobků, jako je dýňový a moskevský chléb, sladké pečivo, různé druhy buchet a cukrářských výrobků. Chléb z Moravského Krumlova je mezi zákazníky znám, jeho kvalita a chuť se odvíjí z tradiční přípravy kvasů a těst. Navštivte některou z našich pekáren umístěných ve Znojmě a Moravském Krumlově a dalších a pochutnejte si na tradičním pečivu, které si zamilujete!


Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou tradičních cukrářských výrobků jako jako koblihy, koláčky, zákusky a další? Pak se nechte zlákat tradiční chutí cukrářských výrobků dle receptů z dob našich předků a to firmou Pekárna IVANKA, která se řadí mezi nejmodernější průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků. Cukrářské i pekařské výrobky z naší pekárny jsou k dostání ve vybraných prodejnách nejen ve Znojmě a Brně, ale i v Třebíči a dalších městech (seznam prodejen naleznete na webových stránkách) Z cukrářské výroby vám můžeme nabídnout nejen klasické sladké koláče a koláčky, záviny, zákusky a dorty, ale i velký výběr koblih a donutů s polevou. Kompletní sortiment výrobků naleznete na webových stránkách.


Výborné mini zákusky z poctivých surovin – Pavlova, různé tartaletky a cupcaky

Výborné mini zákusky z poctivých surovin – Pavlova, různé tartaletky a cupcaky

Hledáte někoho, kdo by na Vaší oslavu, večírek či svatbu připravil výborné mini zákusky přesně dle Vaší chuti? Jste z okolí Opavy a Raduně? V tom případě se obraťte na Catering & jídelna Raduň od Šárky Sendlerové. Catering & jídelna Raduň připravuje zákusky z kvalitních surovin a vybírat je možné mezi jahodovými a ovocnými tartaletkami, cupcaky s broskví či jahodou, zákuskem Pavlova a mnoho dalšího. Pochutnejte si na mini zákuscích a objednávejte u nás!


Suroviny pro pekaře a cukráře, dodavatel mouky, náplní, směsí, surovin

Suroviny pro pekaře a cukráře, dodavatel mouky, náplní, směsí, surovin

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele různých druhů mouky, náplní, směsí a dalších surovin pro Vaši pekárnu či cukrárnu? Neváhejte se obrátit na firmu Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. se sídlem v Litomyšli. Jsme úspěšným partnerem pro průmyslové a velké komerční zákazníky. Dodáváme směsi a suroviny do pekáren jako jsou mouky, náplně, stroje i pekařské pomůcky. V nabídce naleznete nejrůznější pekařské náplně, přípravky na běžné i jemné pečivo, které zlepšují chuť a vzhled pečiva, koblihové směsi a koncentráty, tuky a margaríny, dekorační cukry. Dále pšeničné, špaldové, celozrnné a žitné mouky, které jsou základem v pekařině. Samozřejmostí jsou i chlebové směsi, které Vám ušetří čas a přitom je chléb velmi chutný. Oblíbené jsou i směsi na trvanlivé pečivo jako jsou například sušenky nebo americké cookies. Klademe důraz na kvalitu a původ produktů.