Prekladateľské služby vrátane jazykovej korektúry

Prekladateľské služby vrátane jazykovej korektúry

Prekladateľské služby vrátane jazykovej korektúry, poskytované z anglického jazyka do slovenského jazyka, preklady zo slovenského jazyka do anglického jazyka vrátane jazykovej korektúry. Úradné preklady podľa zákona č. 382/2004 Z. z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch a služby jazykovej korektúry vlastných anglických textov objednávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
54669464

Zadavatel ulice:
Tomášikova 14366/64A

Zadavatel PSČ:
831 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Hypký, MBA

Zadavatel telefon:
+421 220 925 689


Zadavatel web:
https://stavebnyurad.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79530000-8
Prekladateľské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Dostal se k Vám text, který je v holandštině a nevíte, na koho se obrátit s pomocí jeho překladu? Netrapte se a kontaktujte Mgr. Radima Sochorka, který se zabývá překladatelskými službami již řadu let, proto má bohaté zkušenosti a pomůže Vám vyřešit Váš problém. Překládané dokumenty: - smlouvy, korespondence, dokumentace, listiny, literatura, prezentace, protokoly, předpisy, učební podklady, zákony, novinové články, návody k použití, popisy produktů, zápisy, zprávy, webové stránky, reklama a další texty pro komerční i nekomerční účely. Kvalita překladů je podle normy DIN 2345 - překladatelské zakázky. Využijte mé jazykové praxe a kontaktujte mne!


Tlumočník němčina, tlumočení z němčiny - jazyková kombinace čeština - němčina

Tlumočník němčina, tlumočení z němčiny - jazyková kombinace čeština - němčina

Na základě dlouholetých zkušeností Vám nabízí tlumočení nejen v ostravském regionu, ale také na služebních cestách v tuzemsku i zahraničí. Za použití stacionární i mobilní tlumočnické techniky Vám zajišťuje možnost nejen klasického tlumočení, ale také tlumočení simultánního, konferenčního či po telefonu a to v nejrůznějším prostředí, např. - pro průmysl či provozy - prezentace, přednášky - obchodní jednání, porady - konference - festivaly - telefonické a tiskové konference - veletrhy, výstavy a další Hledáte-li spolehlivého a především kvalitního tlumočníka v německém jazyce s bohatou jazykovou praxí, je pro Vás Mgr. Radim Sochorek z Ostravy tou nejlepší volbou.


Profesionální tlumočení němčiny, překlad nizozemštiny do českého jazyka Ostrava

Profesionální tlumočení němčiny, překlad nizozemštiny do českého jazyka Ostrava

Potřebujete se domluvit na služebních cestách, obchodních či pracovních jednáních nebo zprostředkovat zahraniční prezentaci či tiskovou konferenci českým posluchačům? Hledáte profesionálního překladatele cizojazyčných textů? Pak jste rozhodně na správném místě! Tlumočení - konference - porady - obchodní jednání - přednášky - semináře - telefonické konference - valné hromady - výstavy a další Překlady - dokumentace - literatura - novinové články - prezentace - smlouvy - webové stránky - zákony - zprávy a další Přidejte se i vy ke spokojeným klientům Mgr. Radima Sochorka. Kvalitní tlumočení a překlady založené na dlouholeté praxi a zkušenostech na telefonním čísle 596138744.


Překlady textů, dokumentů, korespondence pro komerční i nekomerční účely

Překlady textů, dokumentů, korespondence pro komerční i nekomerční účely

Ať už potřebujete jakýkoli text přeložit v rámci němčiny, nizozemštiny a češtiny, pak neváhejte a obraťte se na Mgr. Radima Sochorka, překladatele, který se postará o překlady všech různých textů. Zajišťuji překlady: - dokumentů, - korespondence, - literatury, - různých návodů, - listin, - novinových článků, - celých prezentací, - předpisů, - protokolů, - reklam, - učebních podkladů, - webových stránek, - smluv, - zpráv a spoustu dalších. Po domluvě je možno zajistit také překlady speciálních oblastí.


Tlumočnické, sociálně aktivizační služby pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Tlumočnické, sociálně aktivizační služby pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Jsme občanské sdružení a poskytujeme tlumočnické a sociálně aktivizační služby. Pomáháme rodinám s dětmi, dospělým a seniorům kteří se dostali do nepříznivé sociální situace, žijí ve vyloučených lokalitách a jsou nezaměstnaní. Také můžete pravidelně využít tlumočnické služby, a to terénní nebo ambulantní pro neslyšící i nedoslýchavé osoby. Naše pracoviště se nacházejí v Mostě, Lounech, Teplicích, Děčíně a Ústí nad Labem. Neváhejte využít naše služby, máme plno spokojených zákazníků.


Překlad a tlumočení z francouzského jazyka od překladatelky Šárka Malinová

Překlad a tlumočení z francouzského jazyka od překladatelky Šárka Malinová

Pokud potřebujete kvalitní překlad a nebo rovnou nějakou tlumočnici z francouzského jazyka, pak se můžete obrátit na paní Šárku Malinovou, která se věnuje překladatelské činnosti a je také tlumočnice. Z francouzského jazyka pro Vás může přeložit: - právní překlady - odborné překlady - konsekutivní a simultánní tlumočení Rovněž se v její podnikatelské činnosti zabývá činností průvodce. Pokud tak hledáte někoho, kdo pro Vás zajití spolehlivý a kvalitní překlad z francouzského jazyka, pak je pro Vás paní Šárka Malinová ta pravá.