Hrubý tovar

Hrubý tovar

Dodávka potravín pre verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detských chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detských chorôb

Zadavatel IČ:
00607231

Zadavatel ulice:
Limbová 1

Zadavatel PSČ:
833 40

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Odd. centrálneho nákupu

Zadavatel telefon:
+421 259 371 732

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nudch.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15800000-6
Rôzne potravinárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Vítejte v fascinujícím světě lázeňských pramenů v Mariánských Lázních! Společnost Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. se specializuje na provozování stáčírny pitných lázeňských pramenů a pokračuje tak v tradici slavné Lobkowiczké knížecí stáčírny v Bílině. Díky tomu můžete nyní využít jejich širokou nabídku léčivých vod přímo ve svém domově. Představte si okouzlující Bílinskou kyselku, která je oceňována po staletí pro svůj pozitivní vliv na zažívací proces, revmatismus, dnu a dokonce i cukrovku. Tato přírodní iontová voda je také ideální pro sportovce, těžký průmysl a pooperační stav, který vyžaduje doplnění minerálů. Ať už si ji vychutnáte jako dietetický nápoj nebo perlivý osvěžující nápoj, Bílinská kyselka vám přinese blahodárné účinky. Dalším unikátem je Zaječická hořká, pramen s vysokou koncentrací hořkých solí. Jediný svého druhu na světě, dodává tělu přirozený hořčík a má pozitivní vliv na pleť, nervovou soustavu a psychickou pohodu. Sírany obsažené v této vodě pomáhají tělu zpracovávat toxiny a slouží jako přirozený detoxikant. Její projímavý účinek je zcela jedinečný a účinný. Lázeňské pitné kúry v Mariánských Lázních nejsou kompletní bez Rudolfova pramene. Tento přirozeně perlivý zdroj, spolu s Bílinskou kyselkou, nabízí vysoký obsah vápníku a železa, které definují jeho léčebné využití. Rudolfův pramen je nezbytný pro koupelové i pitné kúry a léčbu ledvin, močových cest a doplňkovou léčbu osteoporózy. A nakonec tu máme Ferdinandův pramen, zástupce jednoduché kyselky. Jeho nízká mineralizace a příjemná chuť ho řadí mezi nejchutnější prameny v Mariánských Lázních. Jeho přítomnost v lázeňských pitných kúrách je vynikajícím doplňkem k ostatním silně mineralizovaným pramenům. Díky Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. můžete nyní využít blahodárných účinků těchto lázeňských pramenů přímo ve svém domově. Nechte se hýčkat a regenerovat prostřednictvím lázeňských pitných kúr a připravte se na obnovu zdraví a pohody.


Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Posilněte Vaši imunitu před podzimním a zimním obdobím, které je plné bacilů a virů bylinnými medy. Firma Meduška Monika Bednářová vyrábí jedinečné bylinkové medy, které jsou plné zdravíprospěšných látek, které posílí Vaši imunitu. Bylinné medy objednávejte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu. Bylinkové medy představují super zdravou potravinu, kterým si můžete nejen zamlsat, ale také podpořit Vaši imunitu. Tato medová pochoutka vzniká spojením pastového medu se sušenými bylinkami nebo jejich extraktem. Na výběr máme med s rakytníkem, echynaceou, meduňkou, heřmánkem, mátou, propolisem, jitrocelí, ostropestřecem, fenyklem, šípky a ženšenem.


Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Prodej chutného květového včelího medu přímo od včelaře

Sháníte – li chutný a zdraví prospěšný med plný vitamínů, který má blahodárné účinky na Vaše zdraví, navštivte společnost PROŘEZ spol. s.r.o. v Prostějově. Naši zákazníci zde mohou zakoupit kilogram včelího květového medu, který je stáčen do sklenic. Po předchozí objednávce je možné zakoupit i pětikilovou sklenici medu za zvýhodněnou cenu. Naši zákazníci mají navíc možnost si med objednat i prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách.


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Výroba a prodej cukrářských výrobků, koblihy, donuty, koláčky, sladké pečivo

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou tradičních cukrářských výrobků jako jako koblihy, koláčky, zákusky a další? Pak se nechte zlákat tradiční chutí cukrářských výrobků dle receptů z dob našich předků a to firmou Pekárna IVANKA, která se řadí mezi nejmodernější průmyslové pekárny splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků. Cukrářské i pekařské výrobky z naší pekárny jsou k dostání ve vybraných prodejnách nejen ve Znojmě a Brně, ale i v Třebíči a dalších městech (seznam prodejen naleznete na webových stránkách) Z cukrářské výroby vám můžeme nabídnout nejen klasické sladké koláče a koláčky, záviny, zákusky a dorty, ale i velký výběr koblih a donutů s polevou. Kompletní sortiment výrobků naleznete na webových stránkách.