Obnova športového povrchu na dvoch tenisových kurtoch s oplotením

Obnova športového povrchu na dvoch tenisových kurtoch s oplotením

Ihrisko je navrhované ako dva samostatné tenisové kurty. Rozmer čistej hracej plochy ihriska je 37 x 37 m, pričom celková plocha ihriska má 1369 m. Športová plocha je navrhovaná do nových rozmerov. Obrubník tvorí debniace tvárnice DT 25 vyplnené betónov a zberný žľab šírky 160 mm.Vrchnú povrchovú úpravu asfaltovej plochy bude tvoriť športová plocha (typ napr. Green cushion), ktorý sa bude skladať s minimálne 7 vrstiev s minimálne 3 odpruženými vrstvami. Farba povrchu bude po výbere dodávateľa vybratá investorom. Plocha sa nalajnuje podľa výkresovej dokumentácie. Športovisko je navrhované s nový oplotením, tvorené stĺpikovou konštrukciou štvorcového tvaru so zváraným oplotením. Vonkajšie oplotenie je navrhované výšky 3 m, v časti pre divákov 1m. Stĺpiky budú osadené na platničky kotvené do DT múriku. Na rozdelenie kurtov sú navrhnuté vyberateľné stĺpiky z púzdra v betónovej pätke. Deliace oplotenie je navrhované demontovateľné výšky 2 m. Na puzdro stĺpikov je nutné vytvoriť kryt.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Tenisový klub Kúpele Piešťany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Tenisový klub Kúpele Piešťany

Zadavatel IČ:
00892386

Zadavatel ulice:
E. Belluša 4821/2

Zadavatel PSČ:
921 01

Zadavatel obec:
Piešťany

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrej Bartovic

Zadavatel telefon:
+421 915 137 114

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236112-8
Stavebné práce na stavbe plôch pre tenisové kurty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Plánujete vybudování nového tenisového kurtu? Je Váš současný tenisový kurt zastaralý a uvažujete o jeho rekonstrukci? Vyhledejte služby společnosti Forward tenis - sportovní stavby se sídlem nedaleko Prahy, která se zabývá právě výstavbou nebo rekonstrukcí tenisových kurtů. Při výstavbě a rekonstrukci kurtů využíváme kvalitní sportovní povrchy, které Vám zaručí příjemný pobyt na kurtu a hru bez omezení. Moderní vlastnosti kvalitních sportovních povrchů, které oceníte nejen u venkovních, ale i u vnitřních tenisových kurtů, jsou nenáročné na údržbu a dodáme je včetně potřebného vybavení. Více informací o výstavbě tenisových kurtů a typech sportovních povrchů žádejte u společnosti Forward tenis - sportovní stavby.


Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Potřebujete ve Vaší obci postavit nové víceúčelové hřiště? Chcete dětem ve škole nebo školce udělat radost zbrusu novým venkovním sportovištěm? Výstavbu víceúčelového hřiště svěřte do rukou znojemské firmy DS DUMA s.r.o., která se postará o veškeré práce spojené s výstavbou víceúčelové hřiště. Naše firma zajistí potřebné zemní a výkopové práce spojené s přípravou prostoru, kam má být hřiště umístěno. Připravíme také potřebné inženýrské sítě. Postavíme parkoviště, příjezdovou cestu, chodníky a další zpevněné plochy, které je nutné v okolí hřiště vybudovat. Zajistíme pokládku víceúčelového povrchu, montáž oplocení a osvětlení hřiště. Víceúčelová sportoviště realizujeme nejen ve Znojmě a Mikulově, ale v také v rámci celého Jihomoravského kraje.


Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Svitavská firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. je profesionálem v oblasti oprav a rekonstrukce betonových a železobetonových konstrukcí skeletů budov a dopravních staveb. Pokud potřebujete opravit plavecký bazén, sportovní stadion, mosty, tunely nebo opěrné zdi, neváhejte se na nás obrátit. Působíme nejen v Brně a Praze, ale i v rámci celé České republiky. Narušené konstrukce opravujeme pomocí certifikovaných sanačních systémů a inovativních technologií. Konstrukce zpevníme uhlíkovými lamelami a tkaninami, nové vnější povrchy vytvoříme pomocí technologie stříkaného betonu. V rámci oprav provádíme těsnění dilatačních spár, injektáže trhlin nebo jejich sešití nerezovými pruty, případně kompozitními výztužemi ze skelných vláken.


Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Nárazy činek, hluk i měkký došlap sportovců ztlumí gumové koberce určené převážně pro fitness, posilovny, ale i jiné sporty. Společnost NOKO Servis s.r.o. dodává gumové koberce do tělocvičen nově také ve formě praktických rolonů, které oceníte nejen kvůli rychlé instalaci, ale také díky snadné údržbě. Další výhodou gumových koberců dodávaných v rolích je možnost upravit přesný rozměr přímo na místě podle dispozic tělocvičny. Rolony je možné objednávat v černé barvě i s barevným melírem. Zaujala Vás nabídka gumových koberců do tělocvičen? Pak pro více informací a aktuálním ceníku kontaktujte společnost NOKO Servis s.r.o.


Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Playrite je jediný výrobce sportovních povrchů ve velké Británii, který je schopen vyrábět umělé textilní povrchy všemi dostupnými technologiemi jako je tkaní, všívání a vpichování. V České republice můžete sportovní povrch Playrite pořídit od společnosti Forward tenis. Svými výbornými vlastnostmi šetří kloubní aparát sportovců. Je vysoce odolný vůči mechanické zátěži, opotřebení a povětrnostním vlivům, lehce se instaluje a vydrží dokonce až 20 let. Vlastnosti povrchu se po celou dobu životnosti nikterak nezhorší. Náklady na provoz a údržbu sportovišť jsou v případě využití povrchu Playrite minimální. Sportovní povrch Playrite se dá použít na řadu sportů - nejčastěji pro fotbal, tenis, fotbal, nohejbal, volejbal, vybíjenou, korfbal či pozemní hokej. Pokud tedy hledáte vhodný sportovní povrch pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty, obraťte se na společnost Forward tenis!


Protipádové gumové dlaždice na dětská a víceúčelová hřiště - prodej

Protipádové gumové dlaždice na dětská a víceúčelová hřiště - prodej

Gumové dlaždice, které tlumí zvuky a nárazy a navíc jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření, dodává firma ANDĚL CZ. Dlaždice jsou opatřeny drážkováním s výškou 1,5 cm pro odvod vody. Jsou dodávány s předvrtanými otvory pro spojovací kolíky. Protipádové gumové dlaždice lze použít jako podlahu pod herní prvky na dětských hřištích a také pro sportoviště, rekreační zařízení, tělocvičny nebo fitness centra. Uplatnit je lze také jako obložení balkonů, teras a bazénů.