Výmena oplotenia areálu Tanečného konzervatória Evy Jaczovej

Výmena oplotenia areálu Tanečného konzervatória Evy Jaczovej

Predmetom zákazky sú stavebné práce a všetky dodávky súvisiace s výmenou oplotenia areálu Tanečného konzervatória Evy Jaczovej, Gorazdova 20, Bratislava vrátane vybudovania parkovacieho miesta s obmedzením pre potreby zamestnancov Tanečného konzervatória na ploche zo zámkovej dlažby, ktorá bude zrealizovaná v rámci výmeny oplotenia areálu Tanečného konzervatória, a to v súlade s projektovou dokumentáciou, výkazom výmer, záväzným stanoviskom Krajského pamiatkového úradu Bratislava a obchodnými podmienkami plnenia predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 10:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, Gorazdova 20, 811 04 Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, Gorazdova 20, 811 04 Bratislava

Zadavatel IČ:
30775302

Zadavatel ulice:
Gorazdova 20

Zadavatel PSČ:
811 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľuboš Patúc

Zadavatel telefon:
+421 903 766 968

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tankonba.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a montáž hliníkových garážových stání – kryté přístřešky pro auta ARTOSI

Výroba a montáž hliníkových garážových stání – kryté přístřešky pro auta ARTOSI

Hledáte spolehlivého výrobce přístřešků pro Vaše auto? Přejete si snadnou montáž a instalaci přímo u domu nebo s možností samostatného stání? V tom případě se obraťte na některého z dealerů společnosti ISOTRA a.s., které najdete na mnoho místech České republiky. Přístřešky ARTOSI jsou vhodné pro hliníkové garážové státní a výhodou je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, přesnost a kvalita používaných materiálů. Kontaktujte naše dealery a mějte své auto v suchu s našim přístřeškem ARTOSI!


Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Potřebujete oplotit dm nebo zahradu? Hledáte firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou a instalací garážových nebo průmyslových vrat v okolí Hrotovic a Třebíče? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. Postaráme se o montáž vrat a také instalaci oplocení a bran. Posuvné, sekční, rolovací nebo dvoukřídlá garážová vrata vyrábíme vždy na míru na základě výběru designu, povrchové úpravy a barevného provedení zákazníka. Zajistíme také oplocení zahradu, pozemku, firemního areálu nebo předzahrádky. K dispozici máme plotové panely, poplastované pletivo, kované oplocení, oplocení Tahokov nebo plastové palubky – pomůžeme Vám s výběrem ideálního typu oplocení právě pro Vás. Pro snadný přístup na Váš pozemek Vám nainstalujeme bránu podle Vašeho výběru, a to buď nesenou elektrickou, pojezdovou nebo dvoukřídlou bránu.


Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Moderní a dlouhodobé řešení v oplocení přináší hliníkové ploty a brány, které nekorodují. Nechejte si kolem domu či pozemku instalovat plot od firmy Petry Pisklákové - Bezúdržbový plot, případně vstupní branku či v kombinaci s vjezdovou bránou. Vjezdové hliníkové brány dodáváme v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský, Jihomoravský kraj - lze vybrat provedení dvoukřídlé, posuvné s kolejnicí či samonosné. K branám dodáváme inteligentní pohony špičkové kvality Somfy. Instalace: - vstupní branky s výplní - okenicová, plaňková, tyčová, kombinovaná - vjezdové brány s pohonem i bez - samonosné, dvoukřídlé, s kolejnicí, opět s výplní dle výběru.


Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Potřebujete v průmyslové hale nebo ve skladu zajistit ochranu sprinklerů před poškozením? Hledáte v okolí Znojma a Brno-venkov firmu, která instaluje protinárazové sloupky v budovách? Kontaktujte firmu EKOČEK, která se postará o ochranu sprinklerů před poškozením. Zajistíme montáž ochranných prvků, které chrání sprinklery před poškozením pohybující se manipulační technikou v prostoru, kde se sprinklery nachází. Kromě ochranných sloupků také instalujeme kolem sprinklerů vysokopevnostní pletivové stěny, které zabrání přístupu osob k samotnému sprinkleru. Ochranný systém pro sprinklery montujeme v administrativních, průmyslových a výrobních halách, skladech, a dalších objektech obdobného charakteru v okolí Znojma, Miroslavi a Brna-venkov.


Vjezdová vrata pro podzemní garáže s 10-ti letou zárukou a povrchovou úpravou s certifikací

Vjezdová vrata pro podzemní garáže s 10-ti letou zárukou a povrchovou úpravou s certifikací

Potřebujete nová vjezdová vrata pro podzemní garáže? Hledáte v okolí Brna firmu, která dodává sekční garážová vrata? Obraťte se na firmu TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je dodavatelem sekčních vjezdových vrat pro podzemní garáže. Námi dodávaná garážová vrata mají průvzdušnou výplň z několika typů tahokovu, tedy ocelové výplně s otvory. Vrata mají hliníkový rám s dlouhou životností a panty a konzoly koleček z nerezové oceli. Výplň vrat se dodává jako pozinkovaná ocel nebo hliník. Rámy lze lakovat do různých barev odstínů RAL. Na vjezdová vrata pro podzemní garáže poskytujeme 10-ti letou záruku.


Plotové panely 2D a 3D včetně sloupků a příslušenství - prodej, montáž

Plotové panely 2D a 3D včetně sloupků a příslušenství - prodej, montáž

Sháníte-li prodejce plotových panelů 2D,3D včetně příslušenství pro jejich instalaci, jako jsou například sloupky, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Ploty Gaves ze Znojma se zabývá prodejem kompletního sortimentu pro oplocení a právě u nás si můžete pořídit plotové panely 2D a 3D, které jsou vyrobeny z ocelových drátů. Dodáváme tyto druhy plotových panelů: -Plotové panely 3D s průměrem drátu 5mm -Plotové panely 3D Light - levnější varianta s průměr drátu 4mm -Plotové panely 2D a 2D Super -Plotové panely 2D Super K instalaci plotových panelů máme k dispozici: -Jeklové sloupky 60x40 - Pozinkované + komaxit 60×40/2 mm, Žárově pozinkované 60x40/2 mm -Jeklové sloupky 60x60, Pozinkované + komaxit 60×60/1,5 mm,žárově pozinkované 60×60/2 mm -Plotové sloupky UNIVERPLAST a GB2 Více informací o našich produktech najdete na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem.