Zabezpečenie služieb pre podujatia v okrese Pezinok / Senec

Zabezpečenie služieb pre podujatia v okrese Pezinok / Senec

Predmetom zákazky je zabezpečenie podujatí podľa podrobnej špecifikácie predmetu zákazky uvedenej v Prílohe č. 1
Opis predmetu zákazky, 1.časť a 2. časť.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Zadavatel IČ:
30854687

Zadavatel ulice:
Špitálska 6

Zadavatel PSČ:
814 55

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Polláková

Zadavatel telefon:
+421 220 431 010


Zadavatel web:
https://www.ia.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55100000-1
Hotelové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

V Klášterním pivovaru Strahov nejenže vaše chuťové buňky dostanou svůj díl nejlepšího piva, ale také se můžete těšit na skvělé prostředí a možnost pořádat své nezapomenutelné akce. S kapacitou na pořádání malých i velkých skupin, nabízíme samostatné prostory, které jsou vhodné pro různé typy akcí, jako jsou rodinné oslavy, svatby, teambuildingy nebo firemní večírky. Navíc pravidelně pořádáme také Pivní slavnosti a další společenské akce. Kromě skvělého prostoru a piva, můžete také využít dalších služeb, jako jsou prohlídky pivovaru a ochutnávky piva, živá hudební a taneční vystoupení nebo přizpůsobené služby dle vašich potřeb. A s bezbariérovým přístupem, možností parkování a WIFI připojením, si můžete být jisti, že všechny vaše potřeby budou splněny. Takže pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svou další akci a vynikající pivo, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme naplánovat perfektní událost v našem Klášterním pivovaru Strahov.


Firemní akce a celovečerní posezení s ochutnávkou vína ve vinném sklepě s občerstvením

Firemní akce a celovečerní posezení s ochutnávkou vína ve vinném sklepě s občerstvením

Chcete si s přáteli posedět v pravém moravském vinném sklípku? Plánujete firemní akci, školení nebo teambuilding, jehož součástí bude i řízená degustace vína? Skvělým místem pro pořádání firemních akcí nebo posezení s příteli u sklenky dobrého vína je vinný sklípek ve Vinařství Fůkalovi ve Velkých Pavlovicích. Kromě posezení s řízenou degustací aktuálních vín pro Vás zajistíme i teplou večeři. Na výběr máme guláš, flamendry, řízky, pečená kolena a kuřata, svíčkovou nebo zabíjačkové speciality. Připravíme pro Vás také studený raut. Po celý večer je možná volná konzumace vína a nealko nápojů. Na přání zajistíme hudební doprovod harmoniky nebo cimbálu. Následující den po akci můžeme pro naše hosty zajistit snídani. V případě zájmu Vás můžeme provést našimi vinicemi.


Hotel pro firmy se školícími prostory, konference, kongresový sál

Hotel pro firmy se školícími prostory, konference, kongresový sál

Hledáte vhodný hotel pro firmy se školícími prostory na jižní Moravě, kde by jste rádi uspořádali konferenci? Neváhejte a vezměte Vaši firmu k nám na jižní Moravu nedaleko Brna do Kongresového a relaxačního centra Hotel Kurdějov a.s. Zveme Vás do klidné vinařské oblasti na jižní Moravu kde se můžete se svou firmou školit, radit a také bavit při sklence dobrého vína. Nabízíme ubytování pro cca 160 osob, kongresový sál, školící prostory a školící salónky. Školící prostory nabízíme až pro 200 osob. U nás Vás pohodlně a komfortně ubytujeme, poskytneme příjemné zázemí pro školení, konference a podobně. Nachystáme pro Vás coffebreak a další cateringové služby. Navštívit můžete naši restauraci wellness, či posedět v našem vinném sklípku u sklenky dobrého vína z jižní Moravy.


Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava vám pronajme nekuřácké prostory restaurace Vesna s občerstvením, které jsou vhodné pro školení, konference, firemní akce a rodinné oslavy. Restaurace je vzdálená od centra Opavy 5 minut chůze na ulici Tyršova. V nabídce máme: - salonky s kapacitou 25 a 60 míst - 2 dataprojektory - audiovizuální techniku - bezplatné wifi připojení - možnost parkování před restaurací. Zajistíme Vám také cateringové služby s profesionální obsluhou.


Teambuilding a firemní akce přímo ve vinici s ubytováním v penzionu ve vinařství

Teambuilding a firemní akce přímo ve vinici s ubytováním v penzionu ve vinařství

Hledáte originální prostředí pro uspořádání teambuildingu? Formovali byste rádi kolektivního ducha a poznali své kolegy u skleničky dobrého vína? Uspořádejte teambuilding a další firemní akce přímo ve vinici Vinařství Červinka v Horních Věstonicích. Společně se svými kolegy se můžete na jeden den vcítit do kůže vinaře – vyzkoušíte si práci na vinici a své síly můžete změřit ve vinařském víceboji. Zábavný program nakonec završíte obědem ve stínu stromů s výhledem na Novomlýnské nádrže. Zajistíme program i ubytování pro velké skupiny.


Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Tou správnou volbou pro uspořádání firemní akce je hotel Avanti nedaleko centra Brna, díky ubytování s velkou kapacitou osob a možností sportovního i relaxačního vyžití. Pomůžeme vám s konferencí až pro 400 lidí. Máme vhodné prostory pro školení, skupinové, firemní akce a konference. K dispozici je 8 klimatizovaných konferenčních sálů. Dle požadavků zajistíme catering. Klimatizované prostory pro pořádání skupinových a firemních akcí: - veliký kongresový prostor pro 250 osob - velký sál pro 80 osob - malý sál pro 60 osob - salónek pro 25 osob - Meeting Room pro 20, 30, 50 a 80 osob. Pro zajištění občerstvení mimo školící prostory je možné využít předsálí s Café barem. Samozřejmostí je parkování a bezplatné Wi-Fi připojení zdarma. Pro relaxaci využijte naše nové relaxační centrum. Pokud hledáte prostory pro školení a komfortní ubytování, obraťte se na hotel Avanti.