STK a EK I. - cestmajsterstvo Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

STK a EK I. - cestmajsterstvo Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Predmetom zákazky bude záväzok dodávateľa počas trvania 1 roka (od vysúťaženia zákazky) poskytovať služby technickej a emisnej kontroly pre vozidlá na cestmajsterstve Trenčín a Nové Mesto nad Váhom, podľa priebežných objednávok za ceny, ktoré boli predložené v cenovej ponuke na zákazku STK a EK I. - cestmajsterstvo Trenčín, Nové Mesto nad Váhom. Predpokladané množstvá viď príloha č.1. Celková cena musí byť stanovená vrátane všetkých nákladov súvisiacich s poskytnutím predmetu zákazky (kontrolná nálepka a osvedčenia). Bližšie informácie ohľadom zákazky sú uvedené v dokumentoch zákazky v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Jasnická

Zadavatel telefon:
+421 326 509 311

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sctsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71356100-9
Technická kontrola

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření emisí dieselových, benzínových i plynových motorů vám zajistí MOTORSERVIS Švec

Měření emisí dieselových, benzínových i plynových motorů vám zajistí MOTORSERVIS Švec

Díky kvalitnímu vybavení vám v autoservisu MOTORSERVIS Švec v Šumperku zajistíme měření emisí dieselových a benzínových motorů všech značek - po předchozí domluvě zařídíme i emise plynové. Měření emisí provádíme moderním diagnostickým přístrojem Motortester BOSCH FSA560 (stanice měření emisí benzín-diesel). Je to počítačem řízený diagnostický systém, který umožňuje po připojení na diagnostickou zásuvku vozidla vyhledávání závad, měření napětí, odporů a proudů pomocí dvoukanálového osciloskopu. Dále také umožňuje měření napěťových a proudových signálů snímačů a akčních členů. Tento systém při své funkci využívá pravidelně aktualizovaných informačních dat od výrobců automobilů. Objednejte se v našem autoservise - pomůžeme vám snížit produkci škodlivých emisí.


STK (stanice technické kontroly)  Jablonec nad Nisou - povinnost pro všechny silniční vozidla v České republice

STK (stanice technické kontroly) Jablonec nad Nisou - povinnost pro všechny silniční vozidla v České republice

Naším úkolem je provádět pravidelné technické prohlídky vozidel a ověřovat, zda splňují stanovené technické požadavky a bezpečnostní normy. Tyto prohlídky jsou povinné pro všechny silniční vozidla v České republice, a jsou konány pravidelně v intervalech stanovených zákonem. STK v Jablonci nad Nisou poskytujeme širokou škálu služeb, včetně technických prohlídek vozidel, emisních kontrol, a kontrol tlumičů a brzd. Nabízíme služby jako jsou například kontroly tachometrů, kontroly světel nebo i kontroly bezpečnostních prvků vozidla. Snažíme se poskytnout svým zákazníkům co nejlepší služby. Poskytujeme kvalitní a rychlou obsluhu a jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro výkon své činnosti. Tuto STK mohou využít jak osoby fyzické tak i firmy. PRACOVNÍ DOBA Pondělí 7:00 - 17:00 Úterý 7:00 - 15:30 Středa 7:00 - 17:00 Čtvrtek 7:00 - 15:30 Pátek 7:00 - 12:00


Technická kontrola silničního vozidla Jablonec nad Nisou – spolehlivé služby bez objednání

Technická kontrola silničního vozidla Jablonec nad Nisou – spolehlivé služby bez objednání

V našem areálu provádíme technické kontroly, evidenční kontroly a také měření emisí. Kontroly provádíme bez objednání a přijet k nám můžete s osobním automobilem, nákladním a dodávkovým automobilem nebo motocyklem. Asi se ptáte, kde nás najdete? Sídlíme v Jablonci nad Nisou a jsme vám k dispozici od pondělí do pátku po celý rok kromě svátků, které máme většinou zavřeno. Pokud si ovšem nejste jisti, podívejte se na naše webové stránky, kde najdete kompletní informace včetně potřebných dokladů k prohlídce, nabídku služeb a nechybí zde ani ceník. Těšíme se na vás.


Pravidelné technické prohlídky silničních motorových vozidel Liberec  - naše práce, vaše jistota

Pravidelné technické prohlídky silničních motorových vozidel Liberec - naše práce, vaše jistota

Cílem je zajistit, že jsou vozidla v bezpečném stavu, že splňují emisní limity a že jsou schopna jezdit na silnicích bez ohrožení životů a zdraví ostatních. Technické prohlídky jsou povinné pro všechna motorová vozidla a pro některá nemotorová vozidla, např. karavany nebo přívěsy. Tyto prohlídky se obvykle provádějí v autorizovaných servisech nebo stanicích technické kontroly. Během prohlídky se kontroluje řada prvků vozidla, včetně brzd, světel, tlumičů, pneumatik, náprav, karoserie, elektrické soustavy, atd. Kromě toho se během prohlídky také provádí měření emisí, které zahrnuje měření množství oxidu uhličitého, oxidu dusíku a dalších škodlivin vypouštěných motorovým vozidlem. V případě, že vozidlo neprojde prohlídkou, bude muset být opraveno nebo opraveny všechny nalezené závady, než bude moci být opětovně prohlédnuto. U nás najdete spolehlivost a profesionalitu v jednom.


Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Naše společnost poskytuje diagnostiku různých značek automobilů, díky které zjistíte plno informací o vašem voze. Diagnostika detekuje chybová hlášení, testuje baterie, provádí emisní diagnostiku a vrátí automobil do továrního nastavení. Umí toho, ale mnohem více. Kompletní informace by vám sdělili pracovníci naší společnosti, mimo jiné zajistí i technickou kontrolu vašeho automobilu. Zastavte se u nás v Kladně, nabízíme také prodej náhradních dílů na nákladní a užitkové vozy.


Technický stav vozidel STK pravidelné kontroly | Jablonec nad Nisou

Technický stav vozidel STK pravidelné kontroly | Jablonec nad Nisou

Při pravidelných kontrolách STK vám zjistíme aktuální technický stav vozidla. STK Jablonec nad Nisou se vám na váš vůz důkladně podívá. STK a měření emisí vašeho vozu provedeme kvalitně. U Nás v STK Jablonec nad Nisou Vám Vaše vozidlo kompletně zkontrolujeme a také provedeme měření emisí. Provádíme: -technické prohlídky osobních i nákladních vozů -technické prohlídky motocyklů -technické kontroly dovezených aut -technické kontroly přestaveb automobilů -evidenční kontroly dle zákona č.56/2001 sbírky -měření emisí osobních i nákladních aut v areálu firmy Těšíme se na Vás – vaše STK Jablonec nad Nisou.