Výroba a montáž 2 kusov lávok cez potok Olšava v obci Davidov

Výroba a montáž 2 kusov lávok cez potok Olšava v obci Davidov

Predmetom zákazky je dodávka predmetného tovaru podľa špecifikácie uvedenej v projektovej dokumentácii a výkaze výmere v prílohách.
Ďalší opis:
Jedná sa o výrobu dvoch kusov železných lávok cez potok Olšava v obci Davidov s povrchovou úpravou svetlozelená (výdrž min. 10
rokov) a montážou na železobetónové pätky, ktoré sú pripravené. Materiál a rozmery na základe projektovej dokumentácie.
Lávka č.1 Vaľko dĺžka 12 300mm, šírka 1 460mm(čistá 1 300mm)
Lávka č. 2 Jachym dĺžka 13 950mm, šírka 1 460mm(čistá 1 300mm)
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Davidov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Davidov

Zadavatel IČ:
00332330

Zadavatel ulice:
Davidov 182

Zadavatel PSČ:
093 03

Zadavatel obec:
Davidov

Kontaktní osoba:
Jozef Vaľko

Zadavatel telefon:
+421 574 497 160

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44316400-2
Železný tovar

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Brněnská firma ILTEGRO, spol. s.r.o. poskytuje moderní fasádní desky a konstrukce k jejich uchycení, které nejen zlepší estetický vzhled Vašeho domu, ale také jsou vysoce odolné, kvalitní a mají dlouhou životnost. Konstrukční systém VARIO pro montované fasádní obklady je moderní a jedinečný systém, jehož základ spočívá v tom, že desky jsou uchyceny pomocí stěnových úhelníků s tím, že hlavní nosná konstrukce je na půdorysných profilech. Využití najde pro rodinné domy, bytové jednotky nebo občanské stavby. Systém je výhodný i proto, že umožňuje instalaci speciálních detailů, které zahrnují například povrchové úpravy či napojení k dalším obkladovým materiálům. Uchycení může být pomocí nýtů, lepením či úchytkami. Dalšími výhodami jsou: - pevná celohliníková konstrukce - optimální cena - komplexní technická podpora Firma ILTEGRO spol., s.r.o. Vám rovněž pomůže s vypracováním projektu, statickým posouzením. Základní systémy jsou na skladě, takže jsou ihned k odběru. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktujte pomocí emailu, kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné dotazy.


Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků

Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků

Výrobě ocelových konstrukcí a zámečnických prvků se věnuje společnost HLH Divize výroba O.K., s.r.o., jenž sídlí v okrese Frýdek-Místek. Nabízíme komplexní služby v oblasti ocelových konstrukcí od návrhu, statické výpočty, projektovou a dílenskou dokumentaci, přes výrobu až po montáž. Vyrábíme ocelové konstrukce trubkové, svařence z plechů a profilů, např. mostní zábradlí, designové lávky, haly, zámečnické prvky.


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Rozhodujete se nad zábradlím ve Vašem domě? Máte rádi jednoduché a přitom elegantní linie a vzhled kovu? Potřebujete žebřík na střechu na míru? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy a nechte si vyrobit nerezové zábradlí ať už do interiéru nebo venkovní k domu. Naši odborníci si zábradlí sami naměří i namontují přímo u zákazníka. Nerezové zábradlí vypadá perfektně v kombinaci s jinými materiály jako je dřevo, beton nebo sklo. Vyrábíme nerezové zábradlí interiérové, ale i exteriérové ke schodům, k balkónům i k oknům pro květináče. Dále si u nás můžete objednat žebřík na střechu nebo k bazénu. Pokud chcete vsadit na jistotu, kvalitu a dodat vašemu domu šmrnc, pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám vyrobíme zábradlí dle přání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i inspiraci z naší fotogalerie.


Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Společnost Vít Hél má potřebné technologické vybavení ke svařování nerezu a oceli. Firma vlastní certifikát ke svařování různých typů ocelí metodou MIG/MAG, TIG. Působí v lokalitě Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Pro svařování materiálů různých tlouštěk i tvarů v ochranné atmosféře MIG jsme vybaveni poloautomatickými svářečkami. U drobných výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost svaru se využívá metoda TIG. Zakázkové svařování metodou MIG, TIG: - ocelové konstrukce - nerezové nádrže pro různé použití - konstrukce strojů - kovové vany, rámy - nerezové vozíky - zábradlí, madla, schodiště - nerezové regály, police - pracovní stoly, dílenská zařízení - stříšky na komín - armatury, potrubí pro potravinářský či chemický průmysl.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

Hledáte profesionála v oblasti zpracování plechů? Firma R + W Ferra s.r.o. z Brna zajišťuje CNC zakázkovou i sériovou výrobou tvarových výpalků a výpalků s úkosy pro Vysočinu a okolí. Výpalky zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu (různé formáty, jakosti). Provádíme různé metody zpracování, a to pálení laserem, autogenem a plazmou, řezání vodním paprskem či dělení řezů. Postaráme se o technologickou přípravu, zpracování podkladů a konkrétní cenové kalkulace. Mezi naše služby patří také dokončovací práce, jako je svařování, obrábění, dílčí montáže a povrchové úpravy. Vždy dbáme na flexibilní přístup při realizaci zakázky, splnění požadavků zákazníka a dodržení dohodnutého termínu dokončení.


Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky

Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky

Výrobě ocelových konstrukcí se věnuje společnost SOTM STROJÍRNA s.r.o. Poskytujeme komplexní služby od zpracování projektu, přes vlastní výrobu, povrchovou úpravu po dopravu a montáž ocelových konstrukcí. Vyrábíme montované haly rámového i obloukového typu, regálové systémy, přístřešky, zastřešení a nástavby budov. Zvládáme vyrobit i různé atypické konstrukce, dle přání zákazníka a na míru.