Kľúčový systém

Kľúčový systém

Predmetom zákazky je záväzok predávajúceho dodať kupujúcemu cylindrické vložky, k nim prislúchajúce kľúče a odplatne previesť na kupujúceho vlastnícke právo k týmto hnuteľným veciam podľa špecifikácie v Prílohe č. 1 zmluvy
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30416094

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 6

Zadavatel PSČ:
810 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Patrik Šimek

Zadavatel telefon:
+421 259 494 863

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44521110-2
Dverové zámky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba klíčů a autoklíčů - kvalitní klíčové systémy a zámečnická výroba

Výroba klíčů a autoklíčů - kvalitní klíčové systémy a zámečnická výroba

Potřebujete k Vašemu vozu udělat náhradní autoklíč? Obraťte se na naši společnost v Brně. Disponujeme širokým sortimentem univerzálních strojů na výrobu klíčů pro cylindrické, dozické, trezorové a nábytkové zámky. Na střediscích v Praze i Brně jsme schopni vyrobit až 99% autoklíčů a to i včetně čipování. Nabízíme možnost přeprogramování řídící jednotky a naprogramování nových klíčů v imobilizéru. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte pomocí emailové adresy. Jsme Váš partner pro zámečnickou výrobu.


Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Hledáte kvalitního zámečníka, který svou práci odvede rychle a hlavně profesionálně? Obraťte se na naše zámečnictví, které si zakládá na profesionálním přístupu. Naší specialitou je: - oprava zaseknutého zámku - nouzové otevírání bytů, aut, zabouchnutých dveří - vytažení zalomených klíčů. Kromě otevíracích služeb také provádíme kompletní služby v oblasti mechanického zabezpečení, montujeme bezpečnostní zámky, kování, vložky, závory, petlice, dveřní kukátka, zábrany proti vysazení dveří a další. V naší prodejně naleznete zámky, vložky, cylindrické vložky, bezpečnostní kování. Vyrobíme Vám klíče, autoklíče, autozámky i vícebodové zámky. V regionu Ostrava a okolí do 50 km můžete využít naší zámečnickou otevírací pohotovost.


Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Potřebujete se dostat do svého zamčeného auta tak, aby nedošlo k jeho poškození? Pokud se Vám stane taková nemilá událost, kontaktujte Zámečnictví Karel Bartoš z Ostravy, které se zabývá nouzovým otevíráním vozů, nákladních automobilů i autobusů. Nesnažte se ušetřit tím, že si na svém autě rozbijete okénko, protože velká část vozů má tzv. safe-systém a po rozbití okna auto zevnitř neotevřete. K otevření automobilu budete potřebovat občanský průkaz a malý technický průkaz. Pokud se doklady nacházejí ve vozidle, jejich kontrola se provádí až po otevření. Máte-li zámek poškozený, i o to se postaráme. Zajišťujeme opravy a přestavby autozámků včetně výroby autoklíčů. Naším cílem je zákazníkovi pomoci v nouzi a to v nejkratší době!


Šetrné vytažení zalomeného klíče, oprava vložky, bezpečnostního kování

Šetrné vytažení zalomeného klíče, oprava vložky, bezpečnostního kování

Stalo se Vám, že máte v zámku zalomený klíč? Hlavně se ho nesnažte násilně a neodborně vytáhnout. Naše zámečnictví Vám zalomený klíč profesionálně vytáhne. Často se nám podaří zachránit vložku a ta se pak nemusí z důvodu poškození měnit. Specializujeme se také na montáž, opravu a servis zabezpečení, bezpečnostního kování, petlic, zámků, vložek, zavíračů dveří a dveřních kukátek. Máme k dispozici moderní a profesionální nářadí a čekáme na to, až Vám budeme moci vyřešit Váš problém.


Výroba a kopírování klíčů na počkání Praha – provozovna Holešovice a Černý most

Výroba a kopírování klíčů na počkání Praha – provozovna Holešovice a Černý most

Provádíme výrobu a kopírovaní klíčů v našich provozovnách Praha 7 - Holešovice a Praha 9 – Černý most. Zastavte se u nás a nechte si vyrobit klíč, kupte si obyčejnou nebo bezpečnostní vložku, zámek, visací zámek a různé doplňky. Prodáváme plno přívěsků, autovisaček a rozlišovačů, které vám usnadní věčné hledání toho pravého klíče. Přijďte si k nám vyrobit klíč a nenechte to zajít tak daleko, že ztratíte i ty náhradní. Ušetříte si tak plno času a předejdete zbytečným problémům. Naši vyškolení zaměstnanci vám se vším budou rádi nápomocni.


Otevírání bytů, opravy, montáže Ostrava a okolí

Otevírání bytů, opravy, montáže Ostrava a okolí

Nemůžete se dostat do svého bytu, máte zabouchnuté dveře či ztracené klíče? Volejte firmu Karla Bartoše na tel. 602794979, která provádí nouzové otevírání bytů, objektů, garáží, kanceláří, rodinných domů, chat, bran aj. Používáme profesionální nářadí a nástroje. Máme 20-letou zkušenost v tomto oboru. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevíráme bez poškozeni. V případě poruch s sebou vozíme zámky, vložky a jiný materiál. Na místo přijiždíme označeným vozem. Specializujeme se na dveře bezpečnostní (např. NEXT, SHERLOCK, FESTA aj.), dveře plastové a eurodveře s vícebodovými zámky. Rovněž provádíme montáže vložek, zámků, přídavných zámků, kování. Opravy po vloupání nebo mechanickém poškození. Zabezpečíme kvalitně váš domov. Nabízíme vlastni profil bezpečnostní vložky. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup. Našim cílem je spokojený zákazník.