Dodávka nástrojů a jejich upínání

Dodávka nástrojů a jejich upínání

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nástrojů a jejich upínání soustruhu FLEXI (dodaných na PROTOTYP) v rámci projektu Nová generace univerzálních hrotových soustruhů řady FLEXI. Jednotlivé nástroje a jejich upínání vytváří kompatibilní příslušenství, které se v rámci PROTOTYPU SUA bude flexibilně vyměňovat podle technologických požadavků obrábění. Technologické podmínky pro soubor nástrojů a jejich upínání jsou definovány tak, aby splňovaly funkční a přesnostní požadavky na obrábění zkušebních obrobků a respektovaly vzhledem k požadovaným nástrojům a jejich připojovacím rozměrům pracovní prostor stroje.
Veřejná zakázka vložena:
17.03.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Slovácké strojírny, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovácké strojírny, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00008702

Zadavatel ulice:
Nivnická 1763

Zadavatel PSČ:
688 01

Zadavatel obec:
Uherský Brod

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan Sedláček

Zadavatel telefon:
+420 602 963 102

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sub.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lisovací nástroje Kolín – kvalitní konstrukční zpracování plechů

Lisovací nástroje Kolín – kvalitní konstrukční zpracování plechů

TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín Naše výroba je zaměřena na lisovací nástroje, které zaručují kvalitní konstrukční zpracování. Vyrábíme nástroje pro hydraulické, výstředníkové a ruční lisy v provedení : děrovací , výstřihové, postupové, ohýbací , protlačovací, kalibrovací atd. Nástroje pro ohraňovací lisy a nástroje pro automaty. Gravírované razidla do lisovacích nástrojů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba a dodávka nástrojů a forem pro výrobu plastových dílců, obalů a plastových částí

Výroba a dodávka nástrojů a forem pro výrobu plastových dílců, obalů a plastových částí

Hledáte spolehlivou firmu, která by Vám vyrobila nástroje dle Vašich požadavků? Potřebujete dodat vstřikovací nebo vyfukovací formy pro výrobu plastových dílců? Obraťte se na společnost Nástrojárna R-TOOLS Ing. Vladimíry Rumlenové, která sídlí v Brně. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů a na výrobu vstřikovacích nebo vyfukovacích forem pro výrobu plastových dílců, obalů a plastových částí. Konstrukce forem zhotovujeme dle dodaných výkresů výlisků, či dle 3D modelu, ale i dle dodaného dílce. Zajistíme návrh i výrobu nástrojů a forem. Jsme schopni Vám opravit i staré formy. Provádíme operace jako je například frézování na CNC strojích, soustružení, broušení, vrtání, nástrojářské práce a elektroerozivní obrábění.


Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Při řemeslné činnosti a v průmyslu je často potřeba řezání závitů. Vzduchové či elektrické závitořezy se využívají jako moderní způsob pro řezání závitů. V eshopu firmy VABEX s.r.o. z regionu Zlín můžete objednat pneumatické i elektrické závitořezy a také další nástroje a vybavení do dílen. Novinkou na eshopu je pracovní stůl určený pro uchycení závitořezů vzduchových i elektrických, s možností využití pracovní plochy pro srážení hran obrobků. Zboží k objednání: - elektrický závitořez s ramenem ZEL-M16, ZEL-M30 - vzduchový závitořez s pohyblivým ramenem VAT 708, VAT 716, VAT-1412, VAT-1416, VAT-1612, VAT-1616 - unášecí trn pro závitořezy - vzduchový tlumič k vzduchovému závitořezu - speciální pryžová pružná kleština pro závitníky.


Nástrojárna Kolín: Specializovaný partner pro vstřikování a lisování plastů

Nástrojárna Kolín: Specializovaný partner pro vstřikování a lisování plastů

V naší lisovně plastů provádíme lisování termoplastů na strojích 1K a 2K z materiálů jako ABS, PC, PC/ABS, PA6 a dalších. Tento proces zahrnuje i vstřikování plastů pro elektrotechnický, automobilový, potravinářský i hračkářský průmysl. Naše vstřikování plastů je certifikováno normou ISO 9001 a disponujeme stroji 1K Battenfeld a Arburg a strojem 2K Ferromatik s největší uzavírací silou 320 tun. Výroba forem je technicky náročný proces, avšak výsledné formy jsou vždy velmi kvalitní. V Nástrojárně Kolín vyrábíme formy pomocí nejmodernějších technologií a s mnohaletými zkušenostmi našich pracovníků. Proto je výroba forem od naší firmy využívána spoustou světových firem. Naše služby zahrnují i CNC obrábění, CNC frézování, osoustružení a tamponový potisk. Jsme připraveni splnit potřeby zákazníků s nejrůznějšími požadavky našich výrobních služeb. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme pomoci s vašimi výrobními potřebami.


Stolařské a kmenové pilové pásy na kov, dřevo, papír, textil, molitan

Stolařské a kmenové pilové pásy na kov, dřevo, papír, textil, molitan

Z vysoce kvalitní pásové oceli německého výrobce Schmitz a švédského producenta UDDEHOLM vyrábíme pilové pásy na kov, dřevo, papír, textil, molitan, tvrzené pěny nebo gázu. Individuálně řešíme výrobu jakéhokoliv pilového pásu na všechny druhy materiálů. Veškeré výrobky dodáváme zákazníkům z celé České republiky. Dále také vyrábíme pilové pásy kmenové (WOOD MIZER). Dodáváme pilové pásy na plast a kov z nástrojové oceli a pilové pásy Wikus na kov. Poskytneme vám odborné poradenství a zajistíme zaškolení.


Eshop magnetické upínače pro EDM obrábění - permanentní upínací magnetické desky

Eshop magnetické upínače pro EDM obrábění - permanentní upínací magnetické desky

Rychlejší upínání obrobků zvyšuje efektivitu stroje i práce při obrábění, proto doporučujeme magnetické upínače pro většinu druhů obrábění - EDM aplikace, frézování, broušení, soustružení. Zakoupit je můžete přes eshop firmy VABEX s.r.o. Firma dodává permanentní upínací magnetické desky, bloky, kruhové permanentní magnetické upínače, elektropermanentní upínače a další vybavení kovoobráběcích dílen. Prodejní sklad je v obci Hvozdná u Zlína - Zlínský kraj. Magnetické upínání je jednodušší, na desce magnetického upínače je možné upnout a následně obrábět několik obrobků najednou. Permanentní upínací magnetické desky: - pro EDM obrábění - VXPME 150x250x51; VXPME 150x300x51; VXPME 200x400x51 - pro broušení a EDM aplikace - VXPMS 100x180, VXPMS 150x300; VXPMS 200x600, VXPMSM 150x300, VXPMSM 300x600, VXPMSF 150x300, VXPMSF 300x600 - pro broušení a frézování - VHMT-A 150x300, VHMT-B 250x500, VHMTW-A 150x300 - pro frézování - VXPMM 100x180, VXPMM 150x300, VXPMM 200x400, VXPMM 300x600. Kruhové permanentní magnetické upínače: - VXRMC 200, VXRMC 250, VXRMR 200, VXRMR 250, VXRMM 200, VXRMM 250 Sinusové magnetické desky: - V- 47M, V- 47MF, V- 66M, V- 66MF, V-612M, V-612MF, VXMCS 1530, VXMCS 2040, VXMCS 2050, VXU-MCS 1530, VXMCC 1530. Elektropermanentní magnetické upínače: - VPE-2540, VPE-3060.