Propagačné predmety

Propagačné predmety

Predmetom zákazky sú propagačné predmety Programu cezhraničnej spolupráce Interreg V-A PL-SK 2014-2020. Podrobné informácie o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
16.03.2023 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Zadavatel ulice:
Námestie mieru 2

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Repeľová

Zadavatel telefon:
+421 517 081 543

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

22462000-6
Propagačný materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Podlahy PVC lino s potiskem se stávají hitem moderního bydlení – oživte i vy svůj byt, ložnici nebo kancelář dekorační podlahou. Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. vám zajistí tisk již do tří dnů. Tiskneme na PVC lino měkčené v šíři 2,4 metrů a tloušťce cca 2mm s protiskluzovou úpravou, tisk 720 DPI uv odolnými barvami - dekorační podlahy tiskneme dle vašeho vybraného motivu. Cena je již od 250 Kč m2 za 100 m2 a více (orientační ceník naleznete na našich webových stránkách). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Jsme firma ROMMY AGENCY a poskytujeme reklamní a propagační servis v Liberci. Chcete potisknout hrníčky vlastním motivem? Sháníte reklamní předměty s potiskem, gravírem nebo ražbou? Od toho jsme tady, naše služby poskytujeme dlouhých 31 let, a proto se na nás můžete s jistotou obrátit. Vyrobíme vám puzzle A4 nebo A3, firemní prezenty a zakoupit u nás můžete nejen hrníčky, ale také plecháčky, a to s potiskem už od jednoho kusu. Přání zákazníka je u nás na prvním místě, proto se budeme snažit vyhovět všem vašim požadavkům. Pokud si chcete prohlídnout naší práci není nic jednoduššího než navštívit webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné, a nejen to můžete se podívat například na naše malování ledu na zimních stadionech nebo si od nás můžete nechat ilustrovat pexesa pro děti. Těšíme se na vaši návštěvu.


Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Představujeme Vám firmu SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí plnohodnotné tiskařské služby včetně výrovy a potisku reklamních plachet. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme výrobě reklamních bannerů v neomezené velikosti. Potisk provádíme na velmi odolnou plachtovinu, která je opatřena oky pro snadnější připevnění. Oka používáme kovová s povrchovou úpravou. Poskytujeme účinné řešení při zviditelnění Vaší firmy! Reklamní plachty za ty nejlepší ceny Vám přináší SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Arei s.r.o.  - specialisté na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku od roku 2004

Arei s.r.o. - specialisté na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku od roku 2004

Tato společnost poskytuje širokou škálu produktů, od klasických reklamních předmětů jako jsou propisky a kalendáře až po originální a unikátní produkty, které pomáhají značkám zaujmout své zákazníky. Arei reklamní předměty s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby, od návrhu a výroby reklamních předmětů až po jejich dodání a distribuci. Společnost také nabízí svým zákazníkům možnost vytvořit si svůj vlastní design reklamního předmětu, který bude přesně odpovídat jejich potřebám a požadavkům. Společnost se pyšní kvalitními produkty, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči opotřebení. Společnost také dbá na to, aby byly její produkty ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Těší se dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za jednoho z lídrů na trhu reklamních předmětů.


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Reklamní předměty od společnosti Printek v Praze - zaujměte své zákazníky!

Reklamní předměty od společnosti Printek v Praze - zaujměte své zákazníky!

Společnost Printek se specializuje na výrobu, dodávku a potisk reklamních ekologických předmětů již od roku 1990. Naše nabídka produktů a služeb je opravdu široká a zahrnuje několik tisíc položek. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout co nejširší spektrum možností, proto používáme technologie tisku jako digitální, tamponový, transferový, sítotisk plochý a rotační, slepou ražbu, laserové rytí a v neposlední řadě i výšivky. I přesto, že zajišťujeme všechny technologie potisku, naší předností je tisk tamponový, díky kterému dosáhneme perfektních výsledků. Naši klienti také ocení, že máme k dispozici 2 jednobarvové a 2 čtyřbarvové tiskové stroje, což nám umožňuje zvládnout i větší objemy zakázek. Potiskujeme nejen naše vlastní předměty, ale i ty, které si dodá zákazník sám. Zboží dodáváme s potiskem i bez potisku, takže si můžete vybrat, zda chcete reklamní předměty s vaším logem nebo jen klasické varianty. Kromě toho nabízíme i laserové rytí loga na některé produkty, což je výborná volba pro ty zákazníky, kteří si přejí více luxusní variantu.