Zabezpečenie služieb pneuservisu pre nákladné a osobné vozidlá

Zabezpečenie služieb pneuservisu pre nákladné a osobné vozidlá

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pneuservisu, dodávka nákladných, osobných pneumatík a diskov kolies ako i uskladnenie pneumatík pre vozidlá verejného obstarávateľa. Súčasťou predmetu zákazky je aj sezónne prezúvanie osobných pneumatík, prezúvanie pneumatík podľa ich opotrebenia alebo v prípade poškodenia pneumatík a / alebo diskov.
Veřejná zakázka vložena:
16.03.2023 11:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s.

Zadavatel IČ:
00681300

Zadavatel ulice:
Ivanská cesta 22

Zadavatel PSČ:
821 04

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Lúčna

Zadavatel telefon:
+421 250 110 144

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olo.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50116500-6
Opravy pneumatík vrátane montáže a vyvažovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kontrola tlaku v pneumatikách systémem TPMS  - opravy, výměny a programování ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách

Kontrola tlaku v pneumatikách systémem TPMS - opravy, výměny a programování ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách

Máte na autě pneumatiky se snímačem tlaku? Hledáte autoservis, který kontroluje tlak v pneumatikách systémem TPMS? Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrána zajistí kontrolu tlaku v pneumatikách pomocí systému TPMS včetně seřízení senzorů tlaku na ventilech. Jako první specialisté na poli TPMS v okolí Znojma prodáváme, opravujeme, vyměňujeme, kódujeme a a programuje všechny typy ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách. Dbáme na to, aby při výměně pneu nedošlo k poškození senzorů, a kontrolujeme i stav jejich baterie a těsnost. Po přezutí se také postaráme o spárování senzorů s řídící jednotkou vozidla.


Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Sháníte v Ostravě kvalitní pneuservis, kde Vám přezují pneumatiky? Neztrácejte čas, pneumatiky Vašeho vozidla si nemusíte přezouvat sami – v našem pneuservisu na osobní, dodávková i nákladní vozidla Vám rychle a odborně provedeme přezutí a výměny kol, vyvažování, demontáž a montáž pneumatik za pár minut. Na počkání provedeme i opravy běžného defektu v běhounu vaší gumy. Oprava jiných defektů pro nás také není problém. Firma CN SERVIS, spol. s r.o. nabízí kompletní pneuservisní i autoservisní služby za nejlepší ceny v Ostravě. Pokud potřebujete nové letní pneumatiky, máme v prodeji sortiment Barum, Continental, Michelin pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Sice na počkání, ale nečekejte na poslední chvíli, kontaktujte nás s předstihem a domluvte si termín přezutí pneu – naše provozovna, servis je na adrese: Ostrava-Přívoz, Kosmova 1126/17.


Kvalitní servis vozů Mercedes-Benz - snadno, rychle a bez starostí

Kvalitní servis vozů Mercedes-Benz - snadno, rychle a bez starostí

Hledáte kvalitní servis pro Váš vůz značky Mercedes-Benz? Pak přijďte do Pneu a auto servisu Pavla Vrány ve Znojmě, kde se o Vaše auto skvěle postarají. Poskytujeme kvalitní servis vozidel Mercedes Benz, ať už se jedná o pravidelnou kontrolu, nebo opravu po nehodě. Po příjezdu podstoupí Váš vůz Mercedes-Benz potřebné kontroly a funkční prohlídky. Následně diagnostikujeme závady a zajistíme opravy včetně elektroinstalace. Poté bude Váš vůz připraven na další sezónu pro dlouhé cesty a bude rovněž schopen provozu při teplotách pod bodem mrazu. Disponujeme originální diagnostikou na vozidla značky Mercedes-Benz a zkušeným pracovníkem s dlouholetou praxí ve značkovém servisu. Můžeme tedy zaručit kvalitně a spolehlivě odvedenou práci. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Čas od času musí každá z nás, kdo vlastní vozidlo, navštívit pneuservis. Ostravská společnost Hampl a spol. servis s.r.o. zajišťuje pneuservisní práce a její prioritou je především individuální přístup a skvěle odvedená práce, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen. Postaráme se o: - odborná montáž, oprava, přezutí pneumatik - oprava a lakování disků - opravy poškozených kol - oprava plechových, ALU disků, plechových i hliníkových kol - prořezávání dezénu pneumatik - úschovna pneumatik - ekologická likvidace nepotřebných pneu - poradenství při výběru i koupi nových pneumatik. Služby poskytujeme pro osobní, nákladní automobily, motorky, traktory, bagry, zahradní i speciální techniku. Naši mechanici jsou odborně proškoleni a díky dlouholetým zkušenostem vykonávají svou práci na profesionální úrovni. Ověřte si nás a zjistíte, že už nebudete chtít jiný pneuservis, než ten náš!


Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Potřebujete uskladnit pneumatiky? Potřebujete provést opravu defektu na pneumatice? Nebo chcete přezout letní pneu za zimní? V tomto případě navštivte pneuservis Opravny Telč. s.r.o. v Telči. Náš pneuservis poskytuje široké spektrum služeb, od uložení přes výměnu a opravu pneumatik až po prodej nových pneu ověřených značek. Autoservis Opravny Telč s.r.o. provádí: - prodej kompletního sortimentu pneumatik pro osobní, nákladní vozy, stavební, průmyslové i zemědělské stroje - prodej letních i zimních pneu ověřených značek - Continental, Barum, Hankook a Semperit - odbornou výměna kol (pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění plynem - standardní opravy poškozených pneumatik a duší - sezónní uskladnění pneu


Výměna, přezouvání nízkoprofilových RUN FLAT pneumatik se senzory TPMS včetně disků

Výměna, přezouvání nízkoprofilových RUN FLAT pneumatik se senzory TPMS včetně disků

Vlastníte auto s nízkoprofilovými pneumatikami? Máte na autě RUN FLAT pneumatiky a hledáte v okolí Znojma autoservis, který se zabývá přezouváním tohoto typu pneumatik? V tom případě navštivte Pneu Kameníček, a.s. V Dobšicích u Znojma., který zajistí výměnu RUN FLAT a dalších typů pneumatik. Náš pneuservis přezouvá nejen RUN FLAT pneumatiky, ale také nízkoprofilové pneu a pneumatiky se snímačem tlaku ve ventilech. Pokud už Vám tyto typy pneumatik dosluhují, můžete si u nás zakoupit zcela nové.