Martin, KSNP, b. č. 2 - oprava okien a dverí formou výmeny

Martin, KSNP, b. č. 2 - oprava okien a dverí formou výmeny

Predmetom zákazky je oprava okien a dverí formou výmeny a hygienické nátery. Budova má 4 nadzemné podlažia. Okná v budove sú pôvodnej konštrukcie (kastlové), drevené s náterom. Pivničné okná sú kovovej konštrukcie s vloženým obyčajným sklom bez žiadnej izolácie.
Špecifikácia požadovaných prác:
Vykonať demontáž pôvodných okien a dverí s vybúraním rámov a zárubní. Vykonať demontáž vonkajších a vnútorných parapet. Vykonať demontáž pôvodných okenných mreží. Vykonať dodávku a montáž plastových okien a hliníkových dverí. Ďalej vykonať dodávku a montáž vnútorných parapet.
Nakoľko je montáž okien z dôvodu plánovaného zateplenia požadovaná na úroveň fasády, nebude sa vykonávať oprava fasády z vonkajšej strany okien (okrem podmurovky pri zmene veľkosti okien v pivniciach), ostane montážna pena.
Ďalej je potrebné, po vykonaní demontáže kastlových okien, vykonať úpravu a následne vyrovnanie vnútorných ostení okien. Rozdiel šírky rámu vonkajších a vnútorných krídiel pôvodného okna je cca 90 mm na každú stranu, z toho dôvodu je nutné vykonať - prikresanie tehlového muriva pre vyrovnanie stien EPS polystyrénom, aplikovať penetračný náter, potiahnuť sklotextilnou mriežkou s celoplošným prilepením a použitím rohových profilov, následne aplikovať jemnú šťukovú omietku a hygienickú maľbu bielou farbou.
Na ostatných oknách a pivničných oknách vykonať opravy ostení aplikáciou penetračného náteru, jemnej šťukovej omietky a bieleho hygienického náteru.
Na časti pivničných okien, 19 ks zo západnej strany budovy, po ich demontáži vykonať úpravu stavebného otvoru okien podmurovkou. Úpravu vykonať v súlade so špecifikáciou a to pórobetónovými tvárnicami hr. 200 mm, aplikáciou penetračného náteru, potiahnutím sklotextilnej mriežky s celoplošným prilepením a použitím rohových profilov, aplikáciu jemnej šťukovej omietky vnútornej a vonkajšej. Na vnútornú stranu aplikovať hygienickú maľbu bielej farby.
Na sociálnych zariadeniach do vzniknutej medzery po posunutí okien doplniť chýbajúci obklad na okennom parapete a časti ostení.
Na vetraciu časť okien, 1 ks krídla okna v kanceláriách, vykonať dodávku a montáž sieťok proti hmyzu. Na pivničné okná vykonať dodávku a montáž siete proti hlodavcom a na vybrané okná vykonať dodávku a montáž mreží v súlade s nákresom v prílohe. Na všetky okná, okrem pivničných, vykonať dodávku a montáž interiérových horizontálnych žalúzií s mechanickým ovládaním bielej farby. Vonkajšie parapety nie sú požadované.

Podrobný opis predmetu zákazky je
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Hlinková

Zadavatel telefon:
+421 960 327 544

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45421130-4
Montáž dverí a okien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní a protipožární vnitřní vchodové dveře do bytu

Bezpečnostní a protipožární vnitřní vchodové dveře do bytu

Potřebujete nové vchodové dveře do bytu? Uvažujete o bezpečnostních vchodových dveřích? Firma EVOokna se postará o montáž kvalitních bytových dveří s robustní konstrukcí, které splní veškeré Vaše požadavky na bezpečnost. Montujeme bytové vchodové dveře značky Erkado. Tyto dveře mají mají rám z masivní MDF, okraj z tvrdého dřeva a dvě zesílení ocelovým profilem po celé výšce dveří. Součástí standardní verze dveří jsou dva odolné třítrnové zámky, bezpečnostní závěsy s čepy proti vysazení a doplňkové těsnění v křídle. Za příplatek vybavíme dveře kukátkem, bezpečnostními vložkami (systém jednoho klíče), ale také bezpečnostním kováním. Zvolit si můžete i protipožární úpravu dveří.


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Uvažujete o pořízení posuvných dveří? Řešíte ve Vašem bytě každý centimetr místa a hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí posuvné dveře do pouzdra, které ušetří drahocenný prostor? S ideálním řešení posuvných dveří pro Váš interiér Vám pomůže firma Lukáš Nekula Podlahy a dveře Znojmo. Můžete si u nás pořídit jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Zvolit si můžete různé varianty montáže – na stěnu, do pouzdra nebo do zárubně. Varianta na stěnu nevyžaduje speciální stavební úpravy - křídlo dveří je zavěšeno v kolejnici připevněné na stěnu. U verze dveří do zárubně je pojezdový mechanismus umístěn v horní části zárubně (v hranolu) a stavební otvor je obložen obložkovou zárubní. Posuvné dveře do pouzdra ušetří místo, avšak vyžadují stavební úpravy - Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro.


Repliky oken a dveří v Praze – Tradice, Preciznost a Odbornost - DALEX TRADE s.r.o.

Repliky oken a dveří v Praze – Tradice, Preciznost a Odbornost - DALEX TRADE s.r.o.

Naše firma DALEX TRADE s.r.o. se specializuje na restaurování, výrobu nových a replikaci oken, dveří, obložení a nábytku, a to zejména do památkově chráněných staveb a bytů. S více než dvaceti lety zkušeností v oboru truhlářství jsme se stali předními odborníky na trhu s replikami oken a dveří v Praze a okolí. Naše tradice, preciznost a odbornost jsou zárukou kvalitních výsledků, které spokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pro nás je důležité zachovat co nejvěrněji původní styl a charakter oken a dveří. Proto se vždy snažíme najít nejlepší řešení, které respektuje historické prvky a přitom splňuje moderní požadavky na komfort a bezpečnost. Pokud potřebujete repliku oken a dveří s vyřezávanými ozdobami, s ochranným nátěrem, se speciálním sklem nebo jinými požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc. Kromě replikací se také věnujeme restaurování oken a dveří na historických budovách, hradech a zámcích. Spolupracujeme s odborníky ze státních památkových ústavů, kteří nám poskytují cenné rady a pokyny pro správnou obnovu historických prvků. Nabízíme také výrobu atypického nábytku a kuchyní, opravu a výrobu lodních interiérů a nábytku, opravu schodišť a dřevěného obložení, repasi zábradlí a schodišť, výrobu profilových lišt, říms a ohýbaných dílců a mnoho dalšího. V případě zájmu o naše služby neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s vámi domluvíme na individuálním řešení vašich požadavků a připravíme pro vás nezávaznou nabídku.


Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Naše firma Střechy Reiner vám provede kompletní montáž střešních oken značek Velux, Roto a Prima fenestra. Konkrétně u firmy Velux jsme regionálním smluvním partnerem a dokážeme pro vás instalovat také jejich zastiňovací doplňky, které jsou ve slunných dnech nepostradatelnou součástí. Máme bohaté zkušenosti a nabízíme kvalitní služby v regionu Liberec. Ovšem to není vše naše firma se nezabýva pouze montáží střešních oken, ale provádíme kompletní realizace všech druhů střech, montáž vzduchotechnických zařízení a také různé stavební práce jako například pokládku dlažby nebo zateplování fasád. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem a pokud chcete vidět naší odvedenou práci navštivte naše webové stránky kde máme spoustu referenci. Těšíme se na vaši návštěvu.


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.