Cestná doprava - autobusová a nákladná

Cestná doprava - autobusová a nákladná

Zabezpečenie autobusovej dopravy pri zájazdoch súborov Slovenského národného
divadla v tuzemsku a v zahraničí, a to dvomi mikrobusmi s počtom sedadiel 7 - 8 a cca jedným až štyrmi autobusmi vybavenými klimatizáciou, toaletou a bufetom na jeden zájazd, s počtom sedadiel 49 až 59 tak, že všetky tieto zájazdy budú realizované na základe jednotlivých objednávok, v súlade s Rámcovou dohodou.
Dopravca bude poskytovať služby podľa požiadaviek objednávateľa (verejného obstarávateľa) počas celej doby platnosti Rámcovej dohody. Predpokladané zájazdy budú uskutočňované do slovenských miest a do zahraničia, a to najmä: Česko, a krajiny v rámci EU. Predpokladané množstvo predmetu zákazky počas jedného roku je cca 10 prepráv v zahraničí a cca 15 prepráv v tuzemsku.
Požiadavky na každý zájazd do jednotlivých destinácií, budú spresnené pri zadávaní jednotlivých zákaziek formou objednávok, vystavených na základe Rámcovej dohody na poskytnutie služby. Od úspešného uchádzača sa vyžaduje dodržiavanie všetkých predpisov a zákonov platných pre prepravu osôb, spoľahlivosť a presnosť pri dodržiavaní určených termínov na pristavenie vozidiel, ako aj odchod vozidiel.
Zabezpečenie nákladnej prepravy divadelných kostýmov a scénickej výpravy jednotlivých predstavení Slovenského národného divadla pri zájazdoch v tuzemsku a v zahraničí, nákladnými ťahačmi s návesom v počte cca jeden až štyri na jeden zájazd a nákladnými autami, podľa jednotlivých objednávok, vystavených na základe Rámcovej dohody.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenské národné divadlo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenské národné divadlo

Zadavatel IČ:
00164763

Zadavatel ulice:
Pribinova 17

Zadavatel PSČ:
819 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Človiečková, Zuzana Škopeková

Zadavatel telefon:
+421 220472180 / 220472181

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.snd.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava zboží po ČR a Evropě, kamionová a dodávková autodoprava, nákladní silniční doprava, spedice, skladování

Přeprava zboží po ČR a Evropě, kamionová a dodávková autodoprava, nákladní silniční doprava, spedice, skladování

Hledáte kvalitní, rychlou a spolehlivou přepravní společnost? Potřebujete přepravit zboží po České republice nebo po Evropě? Jste výrobní či obchodní firma? Představujeme společnost Šela Habanera, s.r.o., která své služby nabízí již od roku 2010. Zabýváme se přepravou zboží již od 1 kg až po 27 tun. Zajišťujeme dodávkovou i kamionovou přepravu. Disponujeme automobily Peugeot Boxer, MAN TGL, MAN TGX a DAF XF6. Samozřejmostí jsou spediční služby, které realizujeme s našimi partnerskými přepravci. Disponujeme zázemím pro dočasné uskladnění přepravovaného materiálu. V případě zájmu o naše přepravní a spediční služby nás neváhejte kontaktovat.


Autobusová doprava, komfortním autobusem z Ostravy po celé České republice

Autobusová doprava, komfortním autobusem z Ostravy po celé České republice

Naši zkušení řidiči vás odvezou na zájezd, dovolenou, na letiště, školní výlety, sportovní zápasy, lyžařské zájezdy. Vlastníme 22 luxusních autobusů s klimatizací, audiovideotechnikou, WC pro různý počet cestujících. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, školními zařízeními, firmami i sportovními kluby. Využíjte naši spolehlivou a bezpečnou autobusovou přepravu.


Volné místo u přepravní společnosti - automechanik nákladních automobilů, řidič C+E, dispečer nákladní dopravy

Volné místo u přepravní společnosti - automechanik nákladních automobilů, řidič C+E, dispečer nákladní dopravy

Pro zájemce o práci v okolí Uherského Hradiště, Zlína, kteří mají praxi a autodopravě či servisu nákladních vozidel, jsou tu pracovní nabídky firmy AUTOBETA s.r.o.. Volné místo máme na pozici automechanik nákladních automobilů, dispečer nákladní dopravy i řidič C+E. Po týdnu Vás čeká odměna 10 000 Kč. Naše přepravní společnost AUTOBETA má svůj vlastní areál v Huštěnovicích od r. 2013, kde se nacházejí halové skladovací prostory i parkovací prostor. Pracovní pozice: - Řidič - automechanik 2 volná místa, práce v jednosměrném provozu na plný úvazek - Dopravní dispečer 1 volné místo, práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou - Řidič nákladního automobilu, kamionu - požadavek ŘP C+E. Pracovní poměr na dobu neurčitou.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!


Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Vnitrostátní a mezinárodní doprava plachtovými a plato návěsy

Potřebujete přepravit těžké nebo nadrozměrné zboží? Hledáte dopravní firmu, která disponuje plachtovými i plato návěsy? Kontaktujte společnost SEDOS transport z Drnovic. Naše společnost se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou se specializací na přepravu těžkých a nadrozměrných zásilek. Zajistíme přepravu zboží nejen plachtovými, ale i plato návěsy. Disponujeme plato a low-deck plato návěsy s nájezdy s ložnou plochou 13,6 metru, nosností 28 tun a výškou ložné plochy 1 metr nebo 1,3 metru.