Dodávka a montáž plastových okien a dverí

Dodávka a montáž plastových okien a dverí

uvedený vo výzve
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Zbehy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Zbehy

Zadavatel IČ:
00308668

Zadavatel ulice:
Zbehy 69

Zadavatel PSČ:
951 42

Zadavatel obec:
Zbehy

Kontaktní osoba:
Ing. Adam Žákovič

Zadavatel telefon:
+421 377 793 812

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221000-5
Okná, dvere a súvisiace prvky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové okna a dveře, prodej, dodávka, montáž oken, dveří, Moravský Krumlov

Plastové okna a dveře, prodej, dodávka, montáž oken, dveří, Moravský Krumlov

Jste z okolí Moravského Krumlova a plánujete výměnu plastových oken a dveří? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, se zabývá prodejem a montáží plastových oken a dveří jak z plastu tak i z hliníku. Nechte si namontovat kvalitní plastová okna a dveře s nejvyšší kvalitou provedení, inovačním funkčním řešením, bezpečností a péčí o úspory energie! Námi montovaná okna vynikají svým vzhledem a nejvyšší estetickou úrovní díky promyšleným tvarům profilů, preciznímu provedení a široké škále barev. Spolupracujeme s firmou vyrábějící plastová okna a dveře z německého profilového systému VEKA. Jednotlivé profily oken naleznete na webových stránkách. Montáže provádíme nejen v Ivančicích a okolí, ale třeba i v Moravském Krumlově či Pohořelicích. Více informací najdete na webových stránkách.


Montáže dveří Pardubice – dveře a zárubně ověřených značek Porta, Erkado

Montáže dveří Pardubice – dveře a zárubně ověřených značek Porta, Erkado

Společnost STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z okresu Pardubice zajišťuje kompletní služby a vše okolo montáže dveří. Na naší prodejně nabízíme montáže interiérových i exteriérových dveří a zárubní co budou ladit s Vaším stylem. Součástí služeb je celkové zajištění montáže dveří hladkého provedení, montáže dveří s povrchovou úpravou, montáže dveří s různými výplněmi. Jsme profesionálové a dokážeme si hravě poradit s celou řadou používaných materiálů. Dveře a zárubně, montážní služby: interiérové dveře exteriérové dveře zárubně Pokud Vás montáže dveří zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rohovládova Bělá 143, Pardubice.


Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Potřebujete opravit okna nebo dveře? Prasklo Vám sklo nebo se pokazilo kování? Nebo snad potřebujete vyměnit žaluzie? Pak se obraťte na společnost Servis oken a dveří pana Romana Nováka, který sídlí v Brandýsu nad Labem. Ochota, vstřícnost rychle a dobře odvedená práce, to jsou hlavní priority společnosti Servis oken a dveří pana Romana Nováka. Společnost nabízí kompletní opravy oken a dveří, ať už se jedná o nové zasklení okna nebo oprava kování. V široké nabídce služeb najdete: - opravy oken a dveří - výměna poškozené kování - výměna prasklých skel - výměna těsnění - seřízení a další drobné opravy - opravy žaluzií - montáže stíníc techniky (žaluzií, sítě do oken, rolety,...) Poškozené nebo prasklé sklo u okna nebo dveří teď již nebude problém. Společnost Servis oken a dveří Vám pomůže škody zase opravit. Pro veškerou nabídku služeb se podívejte na webové stránky společnosti.


Plastová okna - nové okenní systémy PIXEL a PROLUX pro více světla v interiéru

Plastová okna - nové okenní systémy PIXEL a PROLUX pro více světla v interiéru

Chystáte měnit stará okna za nová? Pak kontaktujte výrobce plastových oken společnost EVOokna, která zajišťují výrobu, prodej, montáž i servis plastových oken nedaleko Ivančic a Pohořelic. Představujeme vám nejnovější okenní systémy, které vynikají svým unikátním hranatým tvarem profilu a zasklívacích lišt. Spojení elegance, estetičnosti a moderních technologií ještě výrazněji dotvoří charakter vašeho interiéru. Snížená výška sestavy a větší plocha skla umožňuje větší průnik sluneční energie, což pozitivně ovlivňuje pohodu členů domácnosti a zajišťuje úsporu nákladů na vytápění. Okno PIXEL můžeme zasklít dvojsklem nebo trojsklem. Při použití trojskla a teplého rámečku Warmatec dosahuje okno vynikajících parametrů. U oken PROLUX můžeme aplikovat technologii ColorFull, díky které docílíme jednolité barvy a struktury na celém povrchu okna. Neváhejte a vyzkoušejte tuto nejnovější technologii u plastových oken!


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Potřebujete v podkroví Vašeho domu vytvořit další obytné prostory? Hledáte v okolí Vyškova a Brna firmu, která zajistí montáž střešních oken a zateplení podkroví? Kompletní realizaci podkroví zajistí firma Josef Opluštil – tesařství, pokrývačství, klempířství. Postaráme se o veškeré úpravy střechy. Do střechy namontujeme střešní okna podle Vašeho výběru (spolupracujeme s výrobcem střešních oken značky Velux) a následně provedeme i tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám v nově vzniklých obytných podkrovních prostorech příjemně bydlelo v zimě i v létě. Položíme i podlahu a zrealizujeme i podhledy a stěny.


Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Ať už v nových budovách nebo při rekonstrukcích, v současnosti je v architektuře pro plastová okna i dveře dominantní systém Gealan Linear - trojsklo. Jde o nový, vysoce efektivní 5-ti komorový systém se středovým těsněním o stavební hloubce 74 mm. V regionu Zlínský kraj zajistí dodávky společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. . Řada Gealan Linear má široké využití, vhodná je pro okna, vstupní dveře i posuvné francouzské dveře. Úzké pohledové šířky rámu a křídla zajišťují více světla v budovách. Má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Středové těsnění zajišťuje, že je přerušen únik tepla zevnitř ven.