Stavební úpravy bytového domu  č.p. 1072-1073 v ulici Fügnerova v Poděbradech

Stavební úpravy bytového domu č.p. 1072-1073 v ulici Fügnerova v Poděbradech

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spojené s obnovou stavebních konstrukcí (obvodový plášť, střecha strop nad suterénem) s cílem zlepšení tepelně technických vlastností při zachování architektonického výrazu domu
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 07:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Společenství vlastníků jednotek v budově sestávájící z domů čp. 1072/III a 1073/

Originální záznam:

Okres:
Nymburk

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Společenství vlastníků jednotek v budově sestávájící z domů čp. 1072/III a 1073/

Zadavatel IČ:
26746883

Zadavatel ulice:
Fügnerova 1072/49

Zadavatel PSČ:
290 01

Zadavatel obec:
Poděbrady

Kontaktní osoba:
Jiří Salava

Zadavatel telefon:
+420 725 385 255

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/spolecenstvi-vlastniku-jednotek-v-budove-sestavajici-z-domu-cp-1072-a-1073-iii-v-podebradech

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Uvažujete o rekonstrukci bytu nebo starého domu, které již neodpovídají dnešním standardům bydlení? Potřebujete novou fasádu nebo upravit terén před domem? Kontaktujte společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o., která se zabývá kompletními stavebními pracemi i rekonstrukcemi na Olomoucku a v okolí Zábřeha. V případě potřeby realizujeme jen výstavbu jednotlivých částí objektů nebo pouze dílčí stavební práce. Zajistíme realizace základů až po finální dokončovací práce. Poradíme si s rekonstrukcí bytových jader, koupelen, kompletní rekonstrukcí domů a bytů, opravou fasád, výstavbou novostaveb. Provádíme také terénní úpravy, pokládku dlažby, chodníků, stavbu zídek a další úpravy.


Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Chcete kompletně zrekonstruovat interiér? O vše se Vám postará firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní modernizace bytů a domů na klíč. Vyměníme otopné systémy, otvorové výplně (okna, dveře), provádíme pokládku podlah a dlažeb v jakékoliv místnosti. Mezi naše další služby patří změna dispozic interiérů, výměna rozvodů vody, odpadů nebo elektriky, dále vymalování, nátěry, štukování a další potřebné práce spojené s rekonstrukcí. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zpracování konkrétního návrhu a cenového odhadu nás neváhejte kontaktovat.


Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Hledáte spolehlivou stavební společnost provádějící opravy a rekonstrukce bytů a rodinných domů a další stavební práce? V tom případě se obraťte na společnost Tomáš Viktorini s.r.o. Společnost Tomáš Viktorini s.r.o. provádí v rámci rekonstrukce přestavbu bytových jader a koupelen, obkladačské práce, pokládku podlah, montáž dveře, zateplení fasád, izolaci půdních prostor a další činnosti. Nechte zrekonstruovat Váš byt nebo dům a kontaktujte nás ještě dnes!


Chemické izolace domů proti vlhkosti Praha - drenáže a podloží skládek a budov

Chemické izolace domů proti vlhkosti Praha - drenáže a podloží skládek a budov

Odstraňte vlhkost z domu navždy a efektivně se specialistou na chemické izolace, drenážní a izolační systémy skládek a budov, oslovte společnost Chemia System Geo s.r.o. z Prahy. Tato společnost má s prováděním drenážních prací a boji s vlhkostí v budovách bohaté zkušenosti, spolupracuje s prověřenými světovými výrobci a používané produkty pro chemickou izolaci a budování drenážních systémů a podloží splňují přísné evropské kvalitativní normy. Pokud i Vy potřebujete vyřešit problém s vlhkostí v budově, kontaktujte Chemia System Geo s.r.o. a naši odborníci Vám navrhnou vhodné řešení, zajistíme dodání materiálu i samotnou realizaci.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.