ČOV - zhotovenie betónovej nádrže

ČOV - zhotovenie betónovej nádrže

Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce súvsiace so zhotovením betónovej nádrže v rámci stavby "SO 02 ČOV Teplička"
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2023 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
T-servis Teplička, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
T-servis Teplička, s.r.o.

Zadavatel IČ:
52185770

Zadavatel ulice:
Teplička 83

Zadavatel PSČ:
052 01

Zadavatel obec:
Teplička

Kontaktní osoba:
Peter Lačný

Zadavatel telefon:
+421 534 411 223

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tservis.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45252127-4
Stavebné práce na čističkách odpadových vôd

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Skládané betonové ploty jsou hitem letošní doby - rychlá stavba, dlouhá životnost, dostupná cena

Skládané betonové ploty jsou hitem letošní doby - rychlá stavba, dlouhá životnost, dostupná cena

Výběr betonového plotu není jednoduchý. Ve firmě NOJA betonové ploty mají ale univerzální řešení, které bude po vzhledové i funkční stránce odpovídat nárokům na moderní oplocení. Hitem letošní doby se stávají skládané betonové ploty, které jsou oblíbené pro jejich rychlou stavbu, dlouhou životnost i dostupnou cenu. Skládané betonové ploty jsou ideální nejen pro rodinné domy, ale také pro průmyslové objekty nebo komerční prostory. Mají elegantní vzhled, jsou odolné vůči mnoha vlivům a postarají se o pocit soukromí a bezpečí. Navíc jsou bezúdržbové, nevyžadují žádnou péči a jejich životnost a odolnost je bezkonkurenční. Každému zákazníkovi dokážeme při výrobě betonového plotu vyjít vstříc v jeho požadavcích na barevné provedení či povrchovou strukturu. Naše úspěšné realizace betonových plotů si můžete prohlédnout na našem na webu. Skládané betonové ploty zajistíme pro klienty z okolí Znojma a Třebíče. Zdarma vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci vašeho nového plotu a také rádi poradíme s výběrem nevhodnějšího druhu oplocení. NOJA betonové ploty nejen pro Vaši zahradu.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Betonování základů bytových i nebytových staveb, základové desky rodinných domů

Betonování základů bytových i nebytových staveb, základové desky rodinných domů

Potřebujete vybetonovat základy? Chystáte se stavět rodinný dům nebo garáž a hledáte firmu, která vám vylije betonem základovou desku? O betonování základů se v širokém okolí Znojma firma Beton Znojmo-Mansberk s.r.o. Dodáváme beton pro betonové základy různých typů staveb –bytové i nebytové prostory, garáže, rodinné domy, skladové a výrobní haly, administrativní nebo komerční objekty apod. Díky halového čerpadla můžeme beton čerpat i na stavbách s nedostatkem prostoru nebo do dálky.


Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž průmyslových a betonových podlah nejen v Olomouci, ale také po celé České Republice. Provádíme dodávku i montáž průmyslových a betonových podlah. Našim hlavním cílem je splnit požadavky zákazníků jako jsou například odolnost proti namáhání a chemickým látkám, ekologická nezávadnost či bezprašnost. Průmyslové a betonové podlahy: - betonové podlahy s klasickou nebo rozptýlenou výstuží - vysokopevnostní spřažené podlahy Estrix a Ferroplan - stěrkové podlahy - lité podlahy - plastbetonové podlahy - plastové podlahové desky Walastic - antistatické podlahy - betonová deska se vsypem a nátěrem. Jsme zde pro vás již od roku 1990 a zaměřujeme se především na rychlost, kvalitně odvedenou práci a také na poctivé ceny.


Průmyslové čistírny odpadních vod - ČOV, výroba a prodej

Průmyslové čistírny odpadních vod - ČOV, výroba a prodej

Sháníte-li společnost v Jihomoravském kraji, která nabízí průmyslové a komunální čistírny odpadních vod, ČOV, pak se obraťte na kvalitní a spolehlivou společnost Šebesta ve městě Kyjov. Naše společnost Šebesta, spol. s r.o. se zabývá výrobou, dodávkou a montáží průmyslových čistíren odpadních vod, ČOV. V oblasti čistíren odpadních vod nabízíme: -návrhy čistíren -projekční a inženýrskou činnost s nimi spojenou -výrobu, dodávku a montáž technologických celků ČOV -ČOV pro čištění a úpravu vod z technologických a výrobních provozů. Využití ČOV - pro strojní průmysl, potravinářský průmysl, zpracovatelský průmysl a mnoho dalších.