Poptávám semena nebo rostlinky Kiwana

Poptávám semena nebo rostlinky Kiwana

Poptávám semena nebo rostlinky Kiwana.
Poptávka byla vložena dne:
14.03.2023 10:45

Platnost poptávky:
14.04.2023 10:03

Kontaktní osoba:
Monika Zbranková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sadbové jahody, ovocné stromky a keře z vlastní produkce

Sadbové jahody, ovocné stromky a keře z vlastní produkce

Pokud se chystáte sázet ovocné stromky a keře, zveme Vás k nákupu do ovocné školky Arbia, spol. s r.o. Zlín-Malenovice. Máme široký výběr, nyní jsou v prodeji ovocné stromky a keře v kontejneru, brambory, sazenice jahod, cibule k uskladnění, dýně hokaido. Od září bude sadbový česnek a od října proběhne prodej prostokořenných stromků a keřů, které se sází na podzim. Vlastní jahody můžete mít nejen v zahradě, ale i na balkoně. U nás můžete vybírat z více odrůd: - jahodník jednouplodící Karmen, Senga, Sengana, Elsanta, Honeoye - jahodník Ostara stále plodící - jahody měsíční Alexandria. Z naší produkce můžete čekat špičkové odrůdy stromků: - nektarinka, broskvoň, meruňka, jabloň, hrušeň, kdouloň, mirabelka, slivoň, renklódy, višeň, třešeň, ořešáky Dále k prodeji ovocné keře: - maliník, angrešt, rybíz, josta, borůvka, ostružiník, malinoostružina.


Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

V eshopu firmy Agro-centrum Uherský Brod můžete z domova pohodlně nakoupit zahrádkářské a zahradnické potřeby i zahradní nářadí a nábytek. V našem sortimentu najdete: - lisy, drtiče na ovoce - mačkače obilnin - kompostéry - měřící pomůcky - demižony - plastové nádoby, sudy, přepravky - nářadí pro zahrádkáře - krmiva - hnojiva, výživa pro rostliny, chemická ochrana rostlin, insekticidy - odpuzovače hlodavců a pasti - osiva - zeminy a substráty - květináče, nádoby na rostliny - zahradní nábytek - výrobky z recyklovaného plastu - ploty a pletiva. Objednané zboží můžete platit bezhotovostně, na dobírku i hotově při převzetí na prodejně v Uherském Brodu.


Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Seženete zde listnaté i jehličnaté stromky, keře, thúje i okrasné dřeviny. Pěstování, prodej: - lesní sazenice - sazenice prostokořené a obalené lesní sazenice - semenáčky - podřezané, školkované sazenice - poloodrosky a odrostky - okrasné dřeviny - jehličnany, listnaté keře - balkónové rostliny, květiny do truhlíků - thúje - stromky k výsadbě lesů. Chtěli byste mít doma o kousek více přírody za dobrou cenu? V tom případě je tu pro vás společnost PROPLANT GROUP s.r.o.


Bylinky a léčivky – více než 100 druhů nabízí bylinková zahrádka Zahradnictví Petro

Bylinky a léčivky – více než 100 druhů nabízí bylinková zahrádka Zahradnictví Petro

Čerstvé bylinky a léčivky nachází své využití především při vaření a pečení, při přípravě salátů, ale také při léčbě různých nemocí jako čaje, obklady či přísady do koupelí. Pokud chcete mít oblíbené bylinky vždy při ruce, můžete je pěstovat na své zahrádce, na balkoně nebo za oknem v truhlíku. Velké byliny zakoupené v supermarketech však moc dlouho nevydrží. Opravdu kvalitní sadbu bylinek a léčivek seženete v bylinkové zahrádce Zahradnictví Petro v Mělníce. Vybírat můžete z více než stovky známých i méně známých druhů, ke kterým se Vám vždy dostane podrobného popisu jejich charakteristických a léčivých vlastností společně s doporučením, jak je pěstovat. Je už jen na Vás, zda si ze Zahradnictví Petro odnesete šalvěj, saturejku zahradní, ženšen korejský, chřipkovník, oregano, mátu nebo libeček.


Mechanizované sázení cibulovin a pestrobarevné směsi cibulovin do měst a parků

Mechanizované sázení cibulovin a pestrobarevné směsi cibulovin do měst a parků

Odolné květinové cibule, které zkrášlí okrasné záhony uprostřed měst a oživí zeleň v parcích, zajišťuje firma Česko kvete MV s.r.o. Jsme výhradním zástupcem a distributorem holandské společnosti Verver Export, která nám dodává kvalitní a odolné směsi jak letních, tak podzimních cibulovin. Pro města či obce jsme schopni dodat: - podzimní cibule do květináčů - robustní sady - trvalkové sady - směsi pro ruční sázení - cibuloviny pro mechanizované sázení - letní sady a kompozice - předpěstované cibuloviny Mimo jiné také provádíme mechanizovanou výsadbu cibulovin ve městech a obcích. Tento způsob sázení je velice přesný - stroj podle druhu vysazované cibuloviny určí, do jaké hloubky a v jakém množství bude cibulovina vysazena. Pokud máte zájem zkrášlit vaši obec či město pestrobarevnými záhony květin, neváhejte nás kontaktovat!


Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Firma Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře nabízí všem zahrádkářům výhodný prodej mulčovací kůry v jakémkoli množství. U nás skvěle nakoupí jak zahrádkáři, tak velké zahradnické firmy. Sháníte i vy kvalitní mulčovací kůru? Obraťte se na společnost Páblovi ve městě Jaroměř. Výhody mulčovací kůry skvělý přírodní vzhled udržuje vlhkost zpomaluje růst plevele okyselení půdy perfektně prospívá vřesům, azalkám, rododendronům, keřům či jehličnanům