Rozšírenie kapacity školskej  jedálne  ZŠ E. Lániho - prístavba

Rozšírenie kapacity školskej jedálne ZŠ E. Lániho - prístavba

Účelom stavby je zväčšenie kapacity jedálne; z pôvodných 92 miest sa kapacita zväčší na 184 miest.
Jedná sa o existujúci trojpodlažný murovaný objekt, pričom jedno podlažie je podzemné. Objekt je prestrešený šikmou sedlovou strechou, pod ktorou je priestranný, ale nevyužívaný podkrovný priestor. Jednopodlažná prístavba o pôdorysných rozmeroch 24, 49 x 7, 36 m bude vsunutá do existujúceho pôdorysu k západnej fasáde, na úrovni 1.PP. S výstavbou prístavby budú súvisieť aj stavebné úpravy v existujúcej časti jedálni, kuchyni, chodby vedúcej do jedálne a úpravy na vedľajšom schodisku.
Príprava územia pre výstavbu:
Jedná sa o prístavbu jestvujúceho objektu, ktorý je umiestnený v areáli ZŠ, ktorý je oplotený. Prestavovaná objekt školskej jedálne, je funkčne prepojený s objektom ZŠ.
Zriadi sa dočasné zariadenie staveniska, ktoré bude obsahovať skladové plochy (otvorené a uzavreté), kontajnery na odpad, unimobunky tvoriace sociálne zázemie pre robotníkov na stavbe a mobilnú ekotoaletu. Odporúča sa vyznačiť všetky inžinierske siete prechádzajúce okolo objektu resp. vchádzajúce do objektu.
Preložky inžinierskych sietí a obmedzenie existujúcich prevádzok v okolí plánovanej stavebnej činnosti nie sú potrebné.
Výstavba nevyžaduje uvoľnenie ďalších pozemkov.

Bližšie v súťažných podkladoch,
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Bytča

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Bytča

Zadavatel IČ:
00321192

Zadavatel ulice:
Námestie SR 1/1

Zadavatel PSČ:
014 38

Zadavatel obec:
Bytča

Kontaktní osoba:
Ing.Dušan Beníček

Zadavatel telefon:
+421 415 073 913

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bytca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Komplexní realizace staveb (bytové domy, komerční budovy, výrobní a skladové haly, ...)

Komplexní realizace staveb (bytové domy, komerční budovy, výrobní a skladové haly, ...)

Česká stavební společnost Hinton a.s. se sídlem v Praze se zabývá především komplexní realizací staveb. Nabízíme veškeré služby od zpracování nabídky až po samotnou stavbu. Naši zákazníci se na nás mohou obrátit s požadavkem například na stavby komerčních a administrativních budov, bytových domů, výrobních a skladových hal a také na realizaci monolitických konstrukcí pozemních staveb. V rámci své činnosti se při zpracování nabídek snažíme především dodržovat veškeré architektonické a funkční parametry tak, aby docházelo ke snížení nákladů na stavbu.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.


Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Stavební činnosti a kompletní suché výstavbě se věnuje společnost TANI SERVIS s.r.o. Zabýváme se suchou výstavbou, např. sádrokartony, minerální podhledy, stolařské práce, výmalby, pokládka podlah, dodávka a montáž rolovacích mříží a výkladců. Provádíme výstavbu prodejen pro obchodní řetězce a nabízíme i jejich následný servis. Kromě stavební činnosti se zabýváme také elektroinstalacemi, elektromontážemi, revizemi, údržbou a servisem elektroinstalací.


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Na Brumlovce zůstávají nejlepší - tisková zpráva z 22.12.2022

Na Brumlovce zůstávají nejlepší - tisková zpráva z 22.12.2022

Po intenzivním hledání lokality pro svou centrálu se společnost O2 Czech Republic rozhodla pro setrvání v nynějších prostorech budovy Gamma na pražské Brumlovce. Učinila tak po důkladné a detailní analýze trhu komerčních nemovitostí. Ve prospěch Brumlovky se rozhodla především kvůli její strategické poloze, občanské vybavenosti celé lokality a potenciálu pro další modernizaci stávající budovy. Vlastníkem a správcem je společnost Passerinvest, která tento projekt v roce 2006 vybudovala a zpět jej získala do svého portfolia letos v září. Velmi si vážíme loajálnosti a dobrých vztahů, které přetrvaly i přes dobu vlastnictví budovy jiným subjektem,“ řekl Radim Passer, CEO a zakladatel Passerinvest Group, a.s.