Dodávky AdBlue do vozidel ČP

Dodávky AdBlue do vozidel ČP

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky produktu AdBlue do provozoven zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Tereza Rédlová

Zadavatel telefon:
+420 733 149 846

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Hledáte kvalitní motorový olej pro Vaše auto, motorku nebo zemědělskou či zahradní techniku? Přejete si nakupovat rozlévaný olej v sudech? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Motorové oleje se skládají ze základového oleje, polymerů a aditiv, které zajišťují dlouhodobý výborný technický stav, dlouhou životnost motoru a ochranu před korozí. Hydraulické oleje jsou vyráběny z vysoce rafinovaných olejů s přísadami pro zlepšení nízkoteplotních vlastností, které zajišťují spolehlivý výkon. Převodové oleje jsou od výrobce MOL a používají se k mazání manuálních převodů, zadních náprav a mechanických převodovek. S výkonnostními přísadami je prodáván ložiskový olej vhodný k dlouhodobému mazání systémů. Pořiďte si kvalitní motorové oleje a kontaktujte nás!


Dodavatel olejů a maziv pro autoservisy, autodopravce; zemědělské, stavební  a strojírenské firmy

Dodavatel olejů a maziv pro autoservisy, autodopravce; zemědělské, stavební a strojírenské firmy

Hledáte spolehlivého dodavatele automobilových olejů pro Vaši autodílnu? Potřebujete zajistit stálou dodávku maziv pro strojírenskou výrobnu nebo stavební a zemědělské stroje? Dodávku olejů a maziv pro Vaší firmu zajistí na území celé Moravy a také na Vysočině firma MERLIN-PLUS spol. s.r.o. z Hrušek u Břeclavi. Pro Vaši autodílnu, autodopravu nebo stavební či strojírenskou firmu se naše společnost stane spolehlivým partnerem pro pravidelnou dodávku olejů a maziv ověřených značek MOL, TOTAL, ELF a MANNOL. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných maziv a olejů pro pneumatické, převodové, hydraulické a další systémy. Poradíme, jak é oleje jsou vhodné pro převodovky autobusů, nákladních vozů a zemědělských strojů. Zajistíme pro Vás ty nejlepší motorové oleje a provozní kapaliny pro motorky, osobní vozidla i nákladní automobily. Doporučíme vhodný multifunkční olej pro všechny části obráběcích strojů.


Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Sháníte-li na Brněnsku prodejce vysoce kvalitních motorových olejů a maziv a mít na výběr z různých značek, pak neváhejte a podívejte se k nám do e-shopu. Veškeré produkty jsou v originálním balení. U nás je zakoupíte o polovinu levněji než na čerpacích stanicích. Motorové oleje zajistíme jak maloodběratelům tak i autodopravcům, průmyslovým podnikům i zemědělským strojům. Prodáváme i rozlévané oleje a při objednávce nad 1000,- nehradíte poštovné. Proto neváhejte podívejte se do našeho e-shopu, kde najdete naši kompletní nabídku našeho sortimentu včetně informací k produktům.


Oleje pro stavební a zemědělské stroje,  průmyslové oleje a maziva

Oleje pro stavební a zemědělské stroje, průmyslové oleje a maziva

Potřebuje speciální olej pro vaše stavební či zemědělské stroje? Pak se podívejte k nám do e-shopu, kde si jistě ten správný olej vyberete! V našem sortimentu naleznete oleje pro stavební a zemědělské stroje, traktorbagry JCB, Komatsu, FORD, NEW HOLLAND, JOHN DEERE JDM, LANDINI, KUBOTA, CASE, hydraulické oleje 10W, - olej OMV construct TO-4 SAE 10W, univerzální oleje pro převodovku, hydrauliku a mokré brzdy OMV Austromatic LVX 10W30 nebo Shell Spirax S4TXM 10W30 (dříve DOnax TD 10W30). Kompletní nabídku olejů najdete na našich www.


Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Jste vlastníkem autoservisu nebo potřebujete ve své firmě nového dodavatele olejů pro zemědělskou techniku? Přejete si nakupovat oleje v sudovém balení s různými objemy? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Společnost OLEJSPOL prodává značkové rozlévané oleje, které jsou stáčeny z IBC kontejneru. Jedná se konkrétně o oleje motorové, hydraulické, převodové, univerzální, ložiskové a kompresorové. Nakoupit je možné sudy po 20, 200 a 1000 litrech. Vyberte si spolehlivého dodavatele a objednávejte u nás!


Náhradní díly a autopříslušenství pro osobní a dodávková vozidla

Náhradní díly a autopříslušenství pro osobní a dodávková vozidla

Nakupujeme, prodáváme a distribuujeme náhradní díly a autopříslušenství pro osobní a dodávková vozidla všech značek. Naleznete u nás tisíce výrobků jak pro osobní tak i dodávkové automobily. V sortimentu máme autopříslušenství a náhradní díly od evropských i světových výrobců. Nabízíme oleje, autobaterie, brzdy, filtrace, výfuky, osvětlení a mnoho dalšího. Náhradní díly a autopříslušenství si můžete vybrat a zakoupit v našich kamenných prodejnách nebo na e-shopu.