Generel Karlovarské krajské nemocnice 1. etapa Demolice objektu M

Generel Karlovarské krajské nemocnice 1. etapa Demolice objektu M

Veřejná zakázka „Generel Karlovarské krajské nemocnice 1. etapa“ je rozdělena na čtyři části. Z čehož v samostatném zadávacím řízení byla zadána část zakázky týkající se demolice nevyužívaného objektu K, dále v samostatném zadávacím řízení byla zadána část týkající se rekonstrukce objektu L a bude zadána část zakázky týkající se demolice stávajícího pavilonu G.

Tato zadávací dokumentace řeší veřejnou zakázku „Demolice objektu M“.

Předmětem plnění této části veřejné zakázky je odstranění nevyužívaného objektu M, v majetku Karlovarského kraje, v souladu s projektovou dokumentací bouracích prací. Nevyužívaný objekt s číslem popisným 1185 je umístěn v areálu Karlovarské krajské nemocnice a.s., v ulici Bezručova, situovaného na pozemkové parcele číslo 2712 v katastrálním území Karlovy Vary. Současný celkový technický stav objektu odpovídá dlouhodobému nevyužívání.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Karlovarský kraj

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
250 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Karlovarský kraj

Zadavatel IČ:
70891168

Zadavatel ulice:
Závodní 353/88

Zadavatel PSČ:
360 06

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Ing. Zora Bolková

Zadavatel telefon:
+420 354 222 234


Zadavatel web:
http://www.kr-karlovarsky.cz/Stranky/Default.aspx

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45111000-8
Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

Společnost Martin Zelina provozuje v obci Míškovice u Holešova recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu a suti ze stavby. Pro firmy i fyzické osoby zajistíme přistavení kontejnerů. Kontejnerová doprava. Služby, práce: -demolice objektů, rodinných domů -třídění a drcení suti - k dispozici mobilní čelisťové drtiče -recyklace stavebních odpadů -zemní a výkopové práce - výkopy základů rodinných domů i firemních objektů -terénní úpravy -zpevnění ploch -výstavba a rekonstrukce komunikací, polních a lesních cest, cyklotras, chodníků a parkovišť. Kontaktní telefon - 731490449.


Zemní, výkopové a bourací práce Ostrava, výkopy, svahování, zimní údržba silnic

Zemní, výkopové a bourací práce Ostrava, výkopy, svahování, zimní údržba silnic

Hledáte v Ostravě spolehlivou společnost, která provádí zemní a výkopové práce? Nebo sháníte firmu, která provádí demoliční a bourací práce? Představujeme společnost KROSMA stav s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na zemní a výkopové práce. Provádíme kopání výkopů pro základy, úpravy terénů a svahování. Dále realizujeme demoliční a bourací práce objektů či domů. K naší činnosti patří také zimní údržba silnic. Zakládáme si na kvalitě odvedené práce v dohodnutém termínu za přijatelné ceny. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit e-mailem či telefonicky.


Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

Ohlížíte se po spolehlivé firmě specializující se v rámci své činnosti na terénní úpravy a bourací práce? Pak je pro Vás tou pravou volbou společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Disponujeme týmem zkušených kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlým vozovým parkem. Dokážeme pružně reagovat na Vaše potřeby. Zajistíme úpravy rovných i svažitých terénů a úpravy terénu po skončení stavebních prací. Zajistíme bezpečné provedení demolice celý staveb i jejich částí, včetně odvozu a uskladnění stavební sutě. Připojte se ke stovkám našich spokojených zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás!


Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní práce ve spojení s rekonstrukcemi či výstavbou i demolice objektů pro Vás zajistí v lokalitě Zlínský kraj pan Martin Zelina. Máme k dispozici vlastní pracovní stroje. Jsme schopni zajistit zemní i výkopové práce pro přípojky veškerých inženýrských sítí - voda, plyn, kanalizace, elektro kabely, výkopy základů domu, pro bazén či oplocení, hloubení jam, rýhy pro drenáže i přesuny zeminy a terénní úpravy i v náročnějších podmínkách. Demoliční práce zrealizujeme menšího i většího rozsahu - bourání drobných objektů, rodinných domů, průmyslových hal. Veškerou činnost provádí naši zkušení pracovníci.


Demolice všech typů objektů, kompletní demolice, výkopové a zemní práce

Demolice všech typů objektů, kompletní demolice, výkopové a zemní práce

Kompletní demolice od střech, přes bourání zdí, stropů až po základové konstrukce nabízí společnost Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. Jsme schopni provést demolicí všech typů objektů. Demolujeme rodinné domy i stavby komerčního charakteru. Poskytujeme také výkopové a zemní práce, hrubé i jemné terénní úpravy včetně založení trávníku. Veškeré demolice provádíme vlastní technikou značek značek Bobcat, Hitachi, Doosan. Suť z demolic recyklujeme a tím z něj vzniká recyklát, který lze znovu použít při stavbách.


Zemní, výkopové a  menší bourací práce pro soukromé osoby i velké investory

Zemní, výkopové a menší bourací práce pro soukromé osoby i velké investory

Potřebujete vyhloubit jámu pro bazén? Hledáte v Třebíči firmu, která zajistí výkop pro stavební základy nebo kabeláž? Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče si poradí s veškerými výkopovými i zemními pracemi. Pomůžeme Vám se stavebními základy, vykopeme jámy pro bazény a jímky, vyhloubíme základy pro uložení kabeláže apod. Provedeme také následnou terénní úpravu. Zvládneme i menší bourací práce. Výkopové, zemní i bourací práce zajišťujeme pro soukromé osoby i velké investory. Zajistíme i převoz materiálu.