Výměna dřevěných podlah jeviště hudební scény MDB

Výměna dřevěných podlah jeviště hudební scény MDB

Předmětem veřejné zakázky je výměna jevištní podlahy na hudební scéně Městského divadla Brno. Jevištní podlaha je tvořena pevnou částí, podlahami zvedaných a posuvných zařízení a odnímatelnými poklopy pro umístění propadla nebo servisní přístup k mechanismům jevištních zařízení. Stávající podlahové krabice integrované do podlahy budou odborně odpojeny, demontovány a posléze opět vsazeny o nové podlahy a zprovozněny.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městské divadlo Brno, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městské divadlo Brno, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00101397

Zadavatel ulice:
Lidická 1863/16

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Adéla Palovská

Zadavatel telefon:
+420 739 573 346

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mdb.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44112200-0
Podlahové krytiny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Podlahová prkna nejsou už dávno výsadou chalup a chat, ale v dnešní době zdobí nejeden byt či kancelář, kde umocňují její reprezentativní vzhled. Na skladě máme k dispozici široký výběr vzorů podlahových prken, vždy v nejvyšší kvalitě. Oblíbeným materiálem je dub a jasan. Celkový konečný dojem z prkenné podlahy umocní jeho profesionální pokládka. Zvláštní efekt, tzv. "postaršení" získáte pomocí vykartáčování měkkých letokruhů. Dřevěné podlahy skutečně skýtají mnoho možností, stačí jen rozvinout Vaši fantasii...


Prodej a instalace podlahových krytin a systémů Liberec - podlahy pro náročné prostory

Prodej a instalace podlahových krytin a systémů Liberec - podlahy pro náročné prostory

Společnost byla založena v roce 2000 a od té doby se stala jedním z hlavních dodavatelů podlahových krytin a systémů v regionu. Společnost nabízí širokou škálu podlahových krytin, jako jsou například koberce, dlažby, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy a dřevěné podlahy. Kromě toho nabízí širokou škálu podlahových systémů, jako jsou například podlahové vytápění, podlahové větrání a podlahové izolace. Společnost se specializuje na dodávky a instalace podlahových krytin a systémů pro komerční a průmyslové projekty, ale také pro soukromé zákazníky. Dále pak nabízí širokou škálu služeb, jako jsou například poradenství, projektování a montáž. Vyznačuje se kvalitními produkty a službami, profesionálním přístupem k zákazníkům a dlouholetými zkušenostmi v oboru.


Kompletní podlahářské práce - odstranění staré podlahy, nivelace a úprava podkladu, položení podlahových krytin

Kompletní podlahářské práce - odstranění staré podlahy, nivelace a úprava podkladu, položení podlahových krytin

Najít spolehlivou podlahářskou firmu, která má bohaté zkušenosti a je schopna nabídnout rychlou realizaci je stále obtížnější. V lokalitě Uherské Hradiště a Zlín máte možnost oslovit firmu Podlahy Haloda. Zajistíme kompletní podlahářské práce počínaje odstraněním staré podlahy. Provádíme měření vlhkosti podkladu, opravy prasklin betonu a nivelace. Dle vybraného typu podlahových krytin zajistíme jejich pokládku nebo celoplošné lepení. Při výběru vhodné podlahy Vám rádi poradíme. Pro mnohé z Vás bude výhodou, že se postaráme také o malování interiéru.


Dřevěné třívrstvé podlahy BOEN, ESCO, Kährs - vzorkovny BOMA PARKET

Dřevěné třívrstvé podlahy BOEN, ESCO, Kährs - vzorkovny BOMA PARKET

Uvažujete o nové podlaze? Pak navštivte některou ze vzorkoven firmy BOMA PARKET, které naleznete na 3 místech v Praze. Vybrat si můžete například kvalitní třívrstvé dřevěné podlahy od světových výrobců podlahových krytin BOEN, ESCO nebo Kährs. Tyto podlahy z břízy, buku a dubujsou přirozeně krásné. Jsou navrženy tak, aby byly odolnější než běžné dřevěné podlahy. Díky jedinečné technologii se povrch třívrstvých dřevěných podlah Pergo snadno čistí a je odolný proti vnikání špíny a vlhka. Chcete-li si tyto dřevěné třívrstvé podlahy prohlédnout, navštivte vzorkovny BOMA PARKET v Praze, kde Vám s výběrem rádi poradí!


Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Podlahové krytiny všeho druhu má na prodej podlahářská firma FRANC spol. s r.o. Zlín - pokládáme dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc, linoleum, marmoleum i umělé travní koberce. Pokud potřebujete odbornou pokládku podlahových krytin, nebo nakoupit koberce či podlahoviny za výhodné velkoobchodní ceny, obraťte se na nás - tel.:577210938. Pokud u nás nakoupíte, zajistíme dopravu podlahovin na místo určení. Vybírejte: -dřevěné podlahy klasický i moderní design - Magnum, Kärs, Empiri, Esco, Vito -laminátové podlahy - Forte original, Forte struktur, Witex, Tarkett, Quick Step, Floorline, Terbürne -koberce do dětského i obývacího pokoje - kusové, celoplošné -PVC podlahoviny vynikající svou tvrdostí, odolností proti poškrábání a otěru, imitace dřeva, plovoucích podlah, kachlí, kamínků - značky Novilon, Stella, Jupiter, Woodmark, Fatra, Bohemia, Amstrong, Gerflor, Tarkett, Astro -linoleum - 100% přírodní produkt z obnovitelných přírodních materiálů - Marmoleum (Forbo), Veneto (Tarkett), Marmorette (DLW), Marmoleum home, Marmoleum click -korkové plovoucí podlahy click, obkladový korek -rohože, zátěžové koberce -umělá tráva vhodná pro balkony, prostory kolem bazénů, venkovní posezení. Doplňky: -stěrky, laky, čistící prostředky, podložky, lepidla, protiskluzné mřížky, obvodové a přechodové lišty, tvrzené podložky. Specializujeme se na byty, domy, nemocnice, penziony, školy, hotely, banky, firemní kanceláře, komerční prostory.


Venkovní terasové podlahy EasyDeck odolají všem nepříznivým vlivům

Venkovní terasové podlahy EasyDeck odolají všem nepříznivým vlivům

Podlahy na venkovní terasy musí být odolné, neboť jsou vystaveny slunečnímu záření a hrozí tak jejich vyblednutí. Kvalitní německé podlahy EasyDeck jsou vyrobeny z odolného materiálu, který obsahuje až 75 % dřevěných vláken a žádné PVC, a jejich barevná stálost je na nejvyšší možné úrovni. Odolné jsou ale také proti výkyvům teploty a vlhkosti, takže je můžete bez obav využít také kdekoliv na zahradě, zejména pak okolo bazénů. Zde se doporučuje použít úprava s broušeným povrchem, která zaručuje protiskluzovost této terasové podlahy. Pokud Vás zajímá více informací nebo máte zájem o zakoupení a odbornou pokládku této v Německu vyrobené kvalitní terasové podlahy, obraťte se na pražskou firmu ZAHRADNÍK PARKET s.r.o.!