Poptávám výstavbu skleníku

Poptávám výstavbu skleníku

Chci se zeptat kolik by stál skleník 4m šířka 6 délka a 2, 5 výška. Střecha by měla být rovná s mírným spádem na jednu stranu….díky za info.
Poptávka byla vložena dne:
13.03.2023 09:46

Platnost poptávky:
13.04.2023 08:48

Kontaktní osoba:
Jiri Zaruba

Kontaktní email:

Telefon:
+420 703 500 632

Okres:
Kroměříž

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

V eshopu firmy Agro-centrum Uherský Brod můžete z domova pohodlně nakoupit zahrádkářské a zahradnické potřeby i zahradní nářadí a nábytek. V našem sortimentu najdete: - lisy, drtiče na ovoce - mačkače obilnin - kompostéry - měřící pomůcky - demižony - plastové nádoby, sudy, přepravky - nářadí pro zahrádkáře - krmiva - hnojiva, výživa pro rostliny, chemická ochrana rostlin, insekticidy - odpuzovače hlodavců a pasti - osiva - zeminy a substráty - květináče, nádoby na rostliny - zahradní nábytek - výrobky z recyklovaného plastu - ploty a pletiva. Objednané zboží můžete platit bezhotovostně, na dobírku i hotově při převzetí na prodejně v Uherském Brodu.


Lehký, montovaný skleník z lexanu-výroba, doprava i kotvení skleníků

Lehký, montovaný skleník z lexanu-výroba, doprava i kotvení skleníků

Pokud si pořídíte lehký, montovaný skleník z lexanu od firmy Skleníky Bureš, usnadníte si práci, kotvení máte v ceně. Výroba je v Kroměříži, doprava je zajištěna v regionu Vsetín, Zlín, Zlínský kraj i na větší vzdálenost. Je nutné vzít v úvahu, že je možné přepravit skleník max. o délce 8m. Dodáváme skleníky typu oblouk a typu A, ve standardní šířce 2,5 m a délce 4m a také atypických rozměrů. Vyrobeny jsou z čirého dutinkového polykarbonátu, konstrukci mají z hliníkových profilů. Váží zhruba 50kg, proto je můžete přenést dle potřeby na jiné místo. Kotvení je možné na betonovou podezdívku i přímo do země. Skleník - jednotlivé díly: - hliníkové uzavřené profily 25x15x2 mm, 30x15x2 mm a 20x20x2mm - čirý dutinkový polykarbonát 4 mm - Lexan Thermoclar - U plastové profily na utěsnění dutinek - spojovací materiál, silikon.


Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i automatické

Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i automatické

Skončete s obtížným namotáváním hadice - pořiďte si praktický naviják hadic, který vám usnadní práci. Specializovaný velkoobchod TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci je zaměřený na prodej vodoinstalačních produktů nejen pro profesionální zahradníky. Nyní si v našem velkoobchodě, ale také v eshopu vyberete z nové řady navijáků hadic od firmy KARASTO: - pojízdné - automatické - nástěnné. Naše produkty jsou cenově dostupné i pro běžné spotřebitele. Vždy vám rádi poradíme s výběrem a poskytneme co nejvíce informací.


Hospodářské potřeby – vše potřebné pro dům i zahradu na jednom místě

Hospodářské potřeby – vše potřebné pro dům i zahradu na jednom místě

Potřebujete stavební kolečka? Chcete doma vymalovat a potřebujete štětce? Uvažujete o koupi nové poštovní schránky? Vše potřebné pro dům i zahradu nakoupíte v prodejně KOVOMAT v Rajhradu. Prodáváme veškeré hospodářské a zahrádkářské potřeby. Nakoupíte u nás malířské potřeby, poštovní schránky, popelnice, ale i sudy a demižony nebo potřeby na zavařování. Pořídit si u nás můžete i struny, spojky, hadice, lepidla, prostě vše, na co si zrovna vzpomenete.


Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Pokud uvažujete ozvláštnit vaši zahradu o vyvýšené záhony, které vám zároveň zaručí i efektivnější pěstování okrasných a užitkových rostlin, a zároveň zkrášlí vaši zahradu, obraťte se na společnost Dřevoslav s.r.o. Díky vyvýšeným záhonům můžete pěstovat rostliny i na místech, kde to dříve nebylo možné. Námi vyráběné vyvýšené záhony z tvrdého dřeva nejenže zkrášlí vaši zahradu, ale také usnadní zahradničení a péči o pěstované rostliny. Dřevoslav s.r.o. vyrábí na míru v různých velikostech vyvýšené záhony z tvrdého dřeva jako je: - modřín - akát


Vysoké záhony Litomyšl – žádné ohýbání při pěstování rostlin

Vysoké záhony Litomyšl – žádné ohýbání při pěstování rostlin

Společnost LIMES Litomyšl s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej velice oblíbených vysokých záhonů z profilovaného žárově zinkovaného plechu. Chcete mít záhon u kterého se nebudete ohýbat? Pořiďte si z našeho Eshopu vysoký záhon a zajistíte si pohodlnější pěstování různých květin, ovoce, zeleniny nebo bylinek. Nabízíme možnost prodloužení, které je vyrobeno z profilovaného žárově zinkovaného plechu. Pro garanci dlouhé životnosti nabízíme šest základních odstínů barevných povrchových úprav, kdy jde o vysoce kvalitní práškově vypalovaný lak. Vysoké záhony si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova. Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Němčice160, Němčice u Litomyšle.