Poptávám nakládací sůl v pytlích

Poptávám nakládací sůl v pytlích

Poptávám dusitanovou nakládací sůl v pytlích 40x25 kg, zajímá mě cena včetně dodání na adresu.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
10.03.2023 11:24

Platnost poptávky:
10.04.2023 10:41

Kontaktní osoba:
Zepo Bohuslavice, a.s.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 204 577

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Majonéza, tatarská omáčka, dipy v gastrobalení přímo od výrobce - distribuce pro restaurace, prodejny potravin, hotely, penziony

Majonéza, tatarská omáčka, dipy v gastrobalení přímo od výrobce - distribuce pro restaurace, prodejny potravin, hotely, penziony

Mezi významné dodavatele majonézy, tatarské omáčky v gastrobalení, v regionu střední Moravy, se řadí Drůbežárna Holešov spol. s r.o. . Vlastní výrobnu jsme zřídíli již v roce 1997, máme vlastní recepturu a zásobujeme restaurace, prodejny potravin, výrobny studené kuchyně i hotely a penziony. Klientelu máme v širokém okolí - region Přerov, Lipník nad Bečvou, Hranice na Moravě, Kojetín, Zlín, Kroměříž. Z naší produkce: - majonéza a tatarská omáčka v balení 10kg, 5kg, 1kg, 0,5kg, 215 ml - dipy, zálivky do baget - příchuť čeneko-pepřová ,chilli, švestková, Patříme mezi váznamné distributory vajec, které dodáváme v proložkách po 30 ks a krabičkách 10ks nebo 6ks. Z dalších produktů dodáváme i rostlinný olej v balení 1l a 10l.


Potraviny a produkty bez konzervantů, ekologická čistota, bio koření, oleje, doplňky stravy, kosmetika, e-shop

Potraviny a produkty bez konzervantů, ekologická čistota, bio koření, oleje, doplňky stravy, kosmetika, e-shop

Česká firma SanusVia s.r.o. nabízí 100% čisté potraviny a produkty jedinečné kvality bez konzervantů a jiných nežádoucích látek. Náš sortiment zahrnuje směsi a jednodruhové bio koření, dárkové sady bio koření, oleje, polévkové směsi, sirupy, popcorn i čaje. Současně také nabízíme různé bylinné tinktury, přírodní kapsle, doplňky stravy, tělové svíce a vlasovou, tělovou a pleťovou kosmetiku. Prodáváme pouze produkty od vybraných dodavatelů z celého světa, kdy je naší základní podmínkou ekologická čistota a férovost při pěstování i jednání. Vše si můžete zakoupit na našem e-shopu nebo u našich odběratelů.


Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Rádi vaříte či grilujete? Zkoušíte rádi nové věci? Vychutnejte si Vaše jídla s našimi chutnými hořčicemi a omáčkami. Omáčky skvěle pasují k masu, těstovinám, zelenině či soji. Při jejich výrobě využíváme originálních receptur. Navíc neobsahují chemická barviva. Nabídka omáček: - brusinková omáčka - švestková omáčka - meruňková omáčka - šípková omáčka - houbová omáčka Nabídka hořčic: - plnotučná hořčice - kremžská hořčice - celozrnná hořčice s vínem Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo nás neváhejte kontaktovat.


Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření je základem každé dobré kuchyně a každého dobrého vaření. Bez koření by bylo jídlo ochuzeno o mnoho vybraných chutí. Pokud sháníte firmu, který vyrábí a sama míchá koření a kořenící směsi, pak se obraťte na společnost J.K.FOOD pana Jaroslava Kostery z Větřkovic u Opavy. Spolenčost J.K.FOOD ve své podobě existuje na trhu již přes dvacet let a během těch dvaceti let se pro ni nic nezměnilo. Na prvním místě je kvalita produktu a spokojený zákazník. Jako výrobci dehydratovaných potravin se soustřeďují především na výrobu koření, kořenících směsí, sušených plodin, ovoce a zeleniny, ale také hub nebo těstovin. V širokém spektru vyráběných produktů tak najdete: - koření a kořenící směsi - sušené ovoce, zeleninu, houby - omáčky a šťávy - těstoviny - bujóny a polévky - výrobky z brambor Protože společnost J.K.FOOD při výrobě nepoužívá žádné konzervanty, chemii nebo barviva, její výrobky se tak dostávají do zařízení jako školky, školy nemocnice ale i špičkových restaurací.


Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Představujeme firmu Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. z okresu Opava, která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Nabízíme produkty špičkové kvality bez přidaných náhražek jako jsou vývary, polévky, šťávy a omáčky, těstoviny, sušené polotovary atd. Nad 1 500 Kč doprava ZDARMA! Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších. Pokud Vás výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Větřkovice 50, okres Opava.


Luxusní delikatesy ze svatojánských ořechů - sladká pasta, ořechové pesto

Luxusní delikatesy ze svatojánských ořechů - sladká pasta, ořechové pesto

Máte v oblibě luxusní delikatesy? Jsme firma Klášterní officína s.r.o. z Rousínova u Vyškova a zabýváme se prodejem různých bylinných likérů, sirupů a speciálních výrobků, jako jsou džemy, pomazánky, hořčice, oleje a další pochutiny. Zakoupit u nás můžete například různé produkty ze svatojánských ořechů. Jedním z nich je ořechové pesto. Jedná se o lahodnou omáčku, která je výborná do těstovin, salátů či jako příloha k rybě a steaku. Jste-li milovník krémů, pak určitě vyzkoušejte sladkou pastu hodící se k pečivu, dezertům, salátům, zrajícím sýrům či k samotné konzumaci. Výrobky ze svatojánských ořechů dodáváme ve 210 g balení.