Kontroly elektrickej požiarnej signalizácie, kontroly funkčnosti zariadenia domáceho rozhlasu

Kontroly elektrickej požiarnej signalizácie, kontroly funkčnosti zariadenia domáceho rozhlasu

Kontroly elektrickej požiarnej signalizácie, kontroly funkčnosti zariadenia domáceho rozhlasu, kontroly zariadenia na odvod tepla a splodín horenia, kontroly funkčnosti zariadenia vnútorného rozhlasu a kontroly funkčnosti zariadenia varovného evakuačného požiarneho systému, kontroly na technickom zariadení elektrickom na uvedených zariadeniach, odstraňovanie nedostatkov, servis a školenie na uvedených zariadeniach na mieste plnenia podľa vecnej a cenovej špecifikácie.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 10:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát

Zadavatel IČ:
31825249

Zadavatel ulice:
Hornopotočná 23

Zadavatel PSČ:
918 43

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Ing. František Drgoň

Zadavatel telefon:
+421 335 939 301

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.truni.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50413200-5
Opravy a údržba protipožiarnych zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Požární bezpečnost budov - odolnost objektů, projektové evakuační dokumenty

Požární bezpečnost budov - odolnost objektů, projektové evakuační dokumenty

Potřebujete zpracovat dokumenty v oblasti požární bezpečnosti budov? Projekční činnost zajišťuje firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. z Pelhřimova. Dokumenty zahrnují nejčastěji evakuační plány (únikové cesty), stanovení ideálního počtu osob pro nouzové východy a umístění bezpečnostních prvků, jako jsou světelné, zvukové signalizace, hasicí přístroje a odvětrávací systémy. Dále se zaměřujeme na požární odolnost konstrukce (hořlavost) a jiná technická zařízení v objektu. Své služby poskytujeme po celé České republice a podle platných právních předpisů. Máte-li jakékoliv dotazy, určitě nás kontaktujte.


Kvalitní požárně bezpečnostní zařízení a servis od profesionálů - Seaspol-servis, s.r.o. v okrese Plzeň-sever

Kvalitní požárně bezpečnostní zařízení a servis od profesionálů - Seaspol-servis, s.r.o. v okrese Plzeň-sever

Seaspol-servis s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže, revize a kontroly požárně bezpečnostních zařízení, hasicích přístrojů, hydrantů, požárních ucpávek a klapek a také elektronických zabezpečovacích systémů. Poskytujeme také poradenství v oblasti požární ochrany a hlídání termínů kontrol a revizí daných právními předpisy. Využijte našich služeb a zajistěte si komplexní činnost v oblasti požární ochrany pro váš podnik. Naše odborně způsobilé osoby v oboru požární ochrany zajistí kompletní kontrolu všech požárně bezpečnostních zařízení a v případě potřeby provedou nezbytné revize a opravy. Jsme značkovým servisem pro hasicí přístroje mnoha výrobců a máme vyškolené techniky výrobců požárně bezpečnostních zařízení pro kontroly, servis a montáže. Kromě toho jsme také odborně způsobilí v elektrotechnice pro práce na el. zařízeních. Doplňkově nabízíme plnění lahví CO2, poradenství a pravidelnou obsluhu požárních zařízení, jako jsou například týdenní a měsíční zkoušky SHZ a EPS. Naše nabídka zahrnuje také bezpečnostní a výstražné tabulky, detektory, vybavení PO a další doplňkový drobný prodej zboží. Kontaktujte nás a nechte si zajistit bezpečnost svého podniku. Naše firma se nachází v obci Nevřeň, okres Plzeň-sever. Budeme se těšit na případnou spolupráci!


Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Hledáte firmu, která se zabývá realizací strojoven SHZ včetně elektrozařízení? Potřebujete namontovat novou strojovnu SHZ? Kontaktujte společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Z Třebíče. Naše firma realizuje strojovny stabilního hasící zařízení na kdekoliv na území celé Vysočiny. Pro naše zákazníky zajistíme komplexní realizaci strojovny SHZ včetně projektové dokumentace, výroby jednotlivých dílů, montáže a následných zkoušek dle vyhlášky. Strojovny stabilního hasícího zařízení vybavíme i elektrozařízením.


Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Agentura Hřivna pod vedením pana Ing, Lubomíra Hřivny zajišťuje okamžitý dovoz vody cisternou po Praze a přilehlém okolí. Napustíme bazén, studnu, pokropíme stavbu, či umyjeme vozovku a další komunikace. Používáme kropící vozy, které jsou určené zejména k vysokotlakému čištění a mytí veškerých komunikací, dále pak k snížení prašnosti vozovek, silnic, obslužných komunikací. Provádíme okamžitý dovoz vody k plnění stavebních strojů vodou nebo k technologickému kropení na stavbách či k plnění zavlažovacích systémů. Dále nabízíme zalévání zeleně a kropení travnatých ploch. Navážení bazénů cisternou je rychlé, pohodlné a bez negativních dopadů na místní vodovodní síť. Dovoz vody si můžete objednat na 603 415 930!


Hasící vodní přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP v nádobě s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi

Hasící vodní přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP v nádobě s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi

Potřebujete zakoupit nový hasicí přístroj? Hledáte schopného a spolehlivého dodavatele hasicích přístrojů, který se Vám zároveň bude starat o jejich pravidelný servis? Obraťte se na společnost HTB – Požární ochrana s.r.o., která sídlí v Ostravě a jejíž pobočku naleznete i v Jihlavě. Zaměřují se na prodej a servis hasicích přístrojů. Zakoupit zde můžete i vodní hasicí přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP. Tento hasicí vodní přístroj se vyznačuje hasicí schopností 21A s množstvím náplně 9 litrů. Jeho doba činnosti je minimálně 9 sekund. Jedná se o nádobu s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi a hmotnosti 15,2 kg. Tlak se rozlišuje na zkušební, který je 27 bar a pracovní 15 bar. Teplotní rozsah činí –20 °C / +60 °C. Pokud tedy hledáte profesionály v oblasti požární techniky, PO a BOZP, určitě nás neváhejte kontaktovat.


Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce - BOZP

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce - BOZP

Komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce a požární ochrany nabízí společnost Pavel Veselý, jenž sídlí v okrese Děčín. Zajistíme výkon technika a koordinátora BOZP na staveništi podle vašeho přání a dle platné legislativy. Externě zajišťujeme výkon technika požární ochrany (PO) nebo preventisty dle vašeho přání a v souladu s legislativou. Provádíme školení Požární ochrany dle domluvy na vašem pracovišti. Dále nabízíme periodické kontroly požárně bezpečenostních zařízení (PBZ) a zajišťujeme revize přenosných hasících přístrojů a systémů pro zásobování požární vodou.