Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

Již od roku 1992 jsme autorizovaným prodejcem automobilů Mazda a v našem autosalonu prodáváme nové, předváděcí i ojeté vozy této japonské značky, s možností leasingu či splátkového prodeje. Součástí našich služeb je také kvalitní autorizovaný servis automobilů Mazda, prodej náhradních dílů, stejně tak jako servisní služby i pro ostatní značky aut. Nabízíme možnost online objednání servisu či testovací jízdy.

Regionálny plán udržateľnej mobility NSK - aktualizácia

Regionálny plán udržateľnej mobility NSK - aktualizácia

1.Cieľom aktualizácie regionálneho plánu udržateľnej mobility NSK je predovšetkým aktualizácia výhľadových
dopravných charakteristík, parametrov a služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja (ďalej len Kraj) s ich priemetom do
reálneho návrhu riešenia, ktorý bude zohľadňovať možnosti finančných prostriedkov Kraja vrátane fondov EU. Výsledný
PUM musí rešpektovať princípy plánovania udržateľnej mobility (v súlade s dokumentom Metodické pokyny k tvorbe
plánov udržateľnej mobility, Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, 2015) a
strategické dokumenty na krajskej, národnej a nadnárodnej úrovni (predovšetkým EÚ).
2.Aktualizáciou regionálneho PUM sa taktiež sleduje aktualizácia prognózy dopravy v reálnych ukazovateľoch, ktorá bude
základným podkladom pre aktualizáciu návrhovej časti jednotlivých módov dopravy. Nedeliteľnou súčasťou PUM bude
územný priemet a definovanie územných požiadaviek na líniové dopravné stavby a dopravné plochy vyplývajúce z
návrhu.
3.Hlavným zámerom dokumentu bude aktualizácia riešenia dopravy na organizačnej, prevádzkovej a infraštruktúrnej
úrovni v podobe dôrazu na verejnú osobnú a nemotorovú dopravu a na účinné využitie nových technológií
inteligentných dopravných systémov rešpektujúc základné princípy udržateľnej mobility.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 10:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Ľudmila Števicová

Zadavatel telefon:
+421 376 925 903


Zadavatel web:
https://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

75112100-5
Projekty rozvoja verejnej správy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Laboratorní analýzy a měření pro ochranu životního a pracovního prostředí - VÚHU

Laboratorní analýzy a měření pro ochranu životního a pracovního prostředí - VÚHU

Potřebujete udělat laboratorní analýzu tuhých paliv nebo nějakých odpadních materiálů? Hledáte vhodnou firmu, která se na tuto činnost soustřeďuje? Pak se podívejte na nabídku služeb společnosti VÚHU tedy Výzkumného ústavu pro hnědé uhlí z Mostu. Společnost se zaměřuje na aktivity související s výzkumem v oblasti přírodních, ekologických nebo laboratorních služeb. Mezi laboratorní analýzy, které pro Vás může výzkumný tým VÚHU zajistit patří analýzy a rozbory: - tuhých paliv - odpadních materiálů s ohledem na jejich další využití - důlních, odpadních a povrchových vod - tenzometrická řešení - testování vlastností hornin a a zemin Pro veškerý výčet laboratorních analýz a rozborů se neváhejte podívat na webové stránky společnosti VÚHU, nebo kontaktujte vedoucí pracovníky výzkumných ústavů.


Výzkum globální změny, CzechGlobe

Výzkum globální změny, CzechGlobe

Veřejná výzkumná instituce Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. - CzechGlobe se zabývá problematikou ekologických věd. Zaměřujeme se na problematiku globální změny a její možné dopady na lidskou společnost i biosféru. Provozujeme atmosférickou stanici, ekosystémové stanice, experimentální pracoviště, leteckou laboratoř DPZ, výukové, informační a demonstrační centrum. Ústav výzkumu globální změny AV ČR sídlí na adrese Bělidla 986/4a, Brno.


Genetika a šlechtění obilnin, Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž

Genetika a šlechtění obilnin, Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž se ve svém oddělení genetiky a šlechtění zaměřuje studium a udržování světové kolekce genetických zdrojů ječmene jarního, ovsa a žita. Dále se zabývá výzkumem a šlechtěním speciálních kultivarů ječmene, pšenice, tritikale a dalších obilnin. Zemědělský výzkumný ústav množí a šlechtí vlastní odrůdy obilnin (ječmen, pšenice) a nabízí je k prodeji. Nabízí zkoušení a testování novošlechtění obilnin tuzemských i zahraničních zadavatelů.


Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín, která při vývoji a výrobě produktů z oblasti gumárenského průmyslu spolupracuje s řadou odborných firem nejen v České republice, ale i v zahraničí, se soustředí především na - výrobu konfekčních membrán určených pro výrobu pneumatik - pogumování válců - výrobu technické pryže Staňte se i vy spokojeným zákazníkem společnosti Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín - navštivte naši kancelář ve Zlíně nebo nakupujte v internetovém obchodě www.agtzlin.abc-eshop.cz/cs.


Vývojové a výzkumné centrum textilní a oděvní výroby, montáže konektorů a průmyslových dílů a součástek – možnost pronájmu externí

Vývojové a výzkumné centrum textilní a oděvní výroby, montáže konektorů a průmyslových dílů a součástek – možnost pronájmu externí

Od ledna roku 2020 firma DISTING s.r.o. provozuje školicí středisko, které je zároveň centrem rozvoje výzkumu, vývoje a inovací. Pro vývoj  různých prototypů  je potřeba celá řada speciálních strojů, aby byl výsledný produkt kvalitní a zároveň  na vysoké technické úrovni, která bude odpovídat požadavkům zákazníka. Potřebuje sami místo, kde byste rádi navrhli speciální pracovní oblečení nebo produkty FME? Pro vaše výrobní záměry Vám skvěle poslouží právě naše vývojové středisko. Pro vývoj vzorků a prototypů v oblasti textilní a oděvní výroby máme k dispozici několik několik skupin strojů a zařízení. Mezi ně patří technika pro šití oděvů, výrobků z neoděvních textilií nebo stroje pro neprodyšné spojování /ultrazvukové sváření materiálů. Další skupinu představují zařízení pro potisk tkanin technologií termotransferu nebo tisk papírových a textilních etiket. Vlastníme také stroje na řezání a oddělování materiálů, ale i software pro digitální tvorbu a polohování oděvních i neoděvních střihových konstrukcí .V centru najdete mimo jiné zařízení pro montáže konektorů a dalších průmyslových dílů a součástek.


Výzkum a šlechtění pohanky seté – protizánětlivé účinky, vhodná pro bezlepkovou dietu

Výzkum a šlechtění pohanky seté – protizánětlivé účinky, vhodná pro bezlepkovou dietu

Zabýváme se vývojem a výzkumem v oblasti přírodních, technických a společenských věd na dvou pracovištích z nichž jedno se nachází v Zubří a druhé v Opavě. Výzkumná stanice v Zubří se zabývá snahou zvýšit úroveň hospodaření na loukách a pastvinách a druhá řeší problematiku pěstování, ochrany a šlechtění polních plodin, zelenin, léčivých rostlin či ovocných plodin. My se dnes, chceme bavit o výzkumu a šlechtění pohanky, která má protizánětlivé účinky a je vhodná pro bezlepkovou dietu. Můžete z ní dělat chutné polévky, hlavní jídla, moučníky atd. Kdybyste si nevěděli rady na našich stránkách najdete pohankovou kuchařku, která nabízí několik výborných receptů. Uvařte si pohankovou polévku se zeleninou nebo si dejte pohankový tatarák, výběr je opravdu veliký. Stačí se pouze mrknou na naše webové stránky a vaření může začít, a kromě toho se můžete podívat na právě probíhající výzkumné projekty, kterými se v současné době zabýváme.