Geodetické služby vrámci SR

Geodetické služby vrámci SR

Predmetom zákazky je poskytovanie geodetických služieb na vyhotovenie geometrických plánov pre účely majetkovoprávneho vysporiadania pozemkov, geometrických plánov za účelom rozdelenia parciel, geometrických plánov za účelom vyznačenia vecného bremena a iných geometrických plánov a s tým súvisiacich služieb na základe požiadaviek verejného obstarávateľa na území SR. Predpokladaný rozsah zákazky na vyhotovenie geometrických plánov uvedených v opise predmetu zákazky je cca 1550 MJ (merných jednotiek), pričom 1 MJ=100bm je súčet pomerných mier oddelených pozemkov.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MH Invest, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MH Invest, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36724530

Zadavatel ulice:
Mlynské Nivy 44/A

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Pavol Žák

Zadavatel telefon:
+421 940 636 614

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mhinvest.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71354300-7
Katastrálne vymeriavanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Zabýváme se komplexní geodetickou prací, a to vytyčením hranic pozemků, komunikací nebo nových staveb. Vytvoříme vám geometrické plány, zpracujeme mapové podklady, a to není vše. Nevíte si s něčím rady? Poskytujeme odborné poradenství. Některé dotazy najdete zodpovězené na našich webových stránkách, proto neváhejte a zjistěte o nás více informací. Také nás můžete rovnou kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailu. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.


Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Pokud potřebujete provést zaměření hranic pozemku, vytyčení základů stavby nebo zajistit jiné geodetické práce, obraťte se v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj na firmu PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Jsem spolehlivá geodetická kancelář poskytující geodetický servis na stavbách. Připravíme geometrické plány pro různé účely i dokumentaci skutečného provedení stavby pro její kolaudaci. Jsme schopni poskytnout služby za rozumnou cenu. V rámci objednané zakázky poskytneme poradenství zdarma.


Přestavba železničního uzlu Pardubice - kompletní geodetické práce

Přestavba železničního uzlu Pardubice - kompletní geodetické práce

Naše firma GON Hradec Králové, a.s. se významně podílí na celkové přestavbě železničního uzlu Pardubice, který bude dokončen v prosinci roku 2024. Je to náš aktuálně nejzajímavější projekt, kde na této stavbě provádíme kompletní geodetické práce. Přestavba železničního uzlu Pardubice Zde zajišťujeme geodetické práce pro společnost Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., při realizaci výstavby části kolejiště a nové lávky pro přístup na jednotlivá nástupiště a propojení přednádraží s městskou částí Dukla. Vzniknou zde nástupiště s bezbariérovým přístupem. GON Hradec Králové, a.s. se léta specializuje na inženýrskou geodézii včetně mapování, vytyčování staveb a vyhotovení geodetické části dokumentace skutečného provedení stavby. Všechny tyto geodetické služby plně využijeme na celkové modernizaci železničního uzlu Pardubice.


Práce v katastru nemovitostí, geometrický plán a zaměření stavby od geodeta

Práce v katastru nemovitostí, geometrický plán a zaměření stavby od geodeta

Hledáte geodeta z okolí Brna? Profesionální měření a práce v katastru nemovitostí realizuje firma ADITIS s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti z oboru. Dle zákonných norem zaměřujeme různé typy staveb a zpracováváme geometrické plány. Geometrický plán je nezbytný například pro řádné vyznačení stavby v katastru, stanovení (určení) hranic parcely, rozdělení či spojení pozemku a zaznačení břemene do katastru nemovitostí. Cenu za geodetické práce vám sdělíme na vyžádání. Neváhejte a zavolejte nám!


Komplexní geodetická činnost, která zahrnuje vyznačení budov a přípravu podkladových map

Komplexní geodetická činnost, která zahrnuje vyznačení budov a přípravu podkladových map

Chcete určit přesné hranice pozemku? Potřebujete precizně zpracovat podkladovou mapu pro váš projekt? V obou případech vám pomůže naše společnost ADITIS s.r.o. se sídlem v Brně. S mnohaletými zkušenostmi v oboru realizujeme komplexní geodetickou činnost, která je zajímavá v mnoha směrech. V rámci služeb provádíme stanovení, zaměření pozemků a objektů, vyznačení objektu a hranic pozemku v katastru nemovitostí, pasportizaci a digitalizaci plánů vodovodů, ale také připravujeme podkladové mapy pro stavební firmy, obce a jiné subjekty. Zavolejte nám a jistě naleznete společné řešení!


Vytyčování a zaměření dokončených staveb pro občany Hradec Králové

Vytyčování a zaměření dokončených staveb pro občany Hradec Králové

Geodetická společnost GON Hradec Králové, a.s. se již dlouhá léta věnuje činnosti v oboru inženýrské geodézie. V rámci služeb pro občany provádíme vytyčování staveb a následně zaměření dokončených staveb pro zanesení do evidence a map katastru nemovitostí. Za tímto účelem provádíme tvorbu geometrických plánů. Geodézie Hradec Králové budování vytyčovacích sítí vytyčování a měření polohy objektů kontrola geometrických parametrů objektů a zařízení zaměření dokončených staveb tvorba geometrických plánů dokumentace skutečného provedení stavby Neváhejte nás kontaktovat nebo se přímo zastavit na adrese Zemědělská 897, Hradec Králové. Firma GON Hradec Králové, a.s. Vám pomůže se zaměřením a vytyčováním staveb.