Prenájom priestorov na komplexné zabezpečenie podujatia

Prenájom priestorov na komplexné zabezpečenie podujatia

Predmetom zákazky je komplexné priestorové zabezpečenie realizácie podujatia Cena za vedu a techniku, ktoré sa koná dňa 10. 11. 2023. Podujatie je zároveň aj televíznou produkciou (televíznou výrobou) a pod priestorovým zabezpečením sa rozumie poskytnutie prenajímateľa nájomcovi za odplatu priestory podľa špecifických požiadaviek, a to prostredníctvom prenájmu priestorov spolu so službami spojenými s prenájom.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum vedecko-technických informácií SR

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum vedecko-technických informácií SR

Zadavatel IČ:
00151882

Zadavatel ulice:
Lamačská cesta 8/A

Zadavatel PSČ:
811 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
oto léka

Zadavatel telefon:
+421 269 253 158

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952100-3
Služby na organizovanie kultúrnych podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortní přespání na letišti Praha - ubytování v bezprostřední blízkosti letiště

Komfortní přespání na letišti Praha - ubytování v bezprostřední blízkosti letiště

Nabízíme Vám komfortní a moderní nekuřácké pokoje se zvukotěsnými okny, které Vám zaručí nerušený pobyt v příjemném a klidném prostředí. Vyberte si z naší nabídky jedno a dvoulůžkových pokojů nebo studií s vybavenou kuchyňkou až pro 4 osoby, které jsou ideální pro přespání na letišti Praha. Pokojová nabídka zahrnuje několik variant ubytování, které jsou ideální pro přespání na letišti Praha. Základní jednolůžkový pokoj s chladničkou nabízí pohodlné a klidné prostředí pro jednu osobu za cenu 900,- CZK / noc. Pro páry nebo dva spolucestující je k dispozici dvoulůžkový pokoj EKO za 1 300,- CZK / noc nebo pokoj STANDARD s vybavenou kuchyňkou za 1 400,- CZK / noc. Pro větší skupiny nebo rodiny nabízíme studio s vybavenou kuchyňkou a až dvěma samostatnými pokoji. Cena se odvíjí od počtu ubytovaných osob, a to od 1 500,- CZK / noc pro dva hosty, přičemž každá další osoba na přistýlce zaplatí příplatek. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují monitorované parkoviště a recepci otevřenou 24 hodin. K dispozici je také možnost dokoupení snídaně za 140,- CZK (cena od 1.4.2023 / 150,- CZK). Při rezervaci je třeba uvést příjezd po 22.00 hodině." Zažijte praktické spojení obchodních cest s prohlídkou turistických atrakcí v Praze. Zarezervujte si u nás pobyt a užijte si pohodlnou a cenově dostupnou alternativu k vašemu cestování.


Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Plánujete dovolenou se svými dětmi nebo vnoučaty v Jeseníkách? Chcete si se svou drahou polovičkou užít příjemný wellness pobyt? Objednejte si wellness pobyt v Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o. v Rýmařově, kde si užijí spoustu pohody, vodních radovánek i poznávání páry, Přijeďte k nám strávit příjemný wellness víkend nebo dovolenou v kterémkoliv ročním období. Můžete se těšit na whirpool vanu, horkou páru a finskou saunu, perličkovou koupel i plavecký bazén. Na své si přijdou i děti, na které čeká dětské brouzdaliště. Senioři u nás najdou pohodu, klid, dobré jídlo, poznávání i pohyb. V letních měsících navíc máme pro páry, rodiny s dětmi i seniory připravené pobyty za velmi příznivé ceny, kdy je v ceně pobytu zahrnutý i neomezený vstup do wellness.


Wellness hotel  - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Wellness hotel - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Chystáte se na dovolenou a hledáte pro celou svou rodinu příjemné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi? Hledáte komfortní hotel v centru Brna s wellness pro pořádání firemních akcí? Hotel Avanti je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak i firemní akce. Náš hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko parku Lužánky v těsné blízkosti centra Brna. Hotel Avanti svým hostům poskytuje: - Prostorné pokoje s pohodlnými postelemi - Možnost pobytu s domácími mazlíčky - Parkování a připojení k wifi zdarma - Ideální výchozí bod pro poznávání krás a historických památek města Brno Za návštěvu také stojí naše wellness centrum na střeše hotelu, kde na Vás čeká: - vířivka (s tlakovou i bublinkovou masáží) - finská, aroma sauna - skotská sprcha - reflexologická zóna - vyhřívané lavice a podlahy - venkovní vířivku - masážní zóna


Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

V Klášterním pivovaru Strahov nejenže vaše chuťové buňky dostanou svůj díl nejlepšího piva, ale také se můžete těšit na skvělé prostředí a možnost pořádat své nezapomenutelné akce. S kapacitou na pořádání malých i velkých skupin, nabízíme samostatné prostory, které jsou vhodné pro různé typy akcí, jako jsou rodinné oslavy, svatby, teambuildingy nebo firemní večírky. Navíc pravidelně pořádáme také Pivní slavnosti a další společenské akce. Kromě skvělého prostoru a piva, můžete také využít dalších služeb, jako jsou prohlídky pivovaru a ochutnávky piva, živá hudební a taneční vystoupení nebo přizpůsobené služby dle vašich potřeb. A s bezbariérovým přístupem, možností parkování a WIFI připojením, si můžete být jisti, že všechny vaše potřeby budou splněny. Takže pokud hledáte nezapomenutelné místo pro svou další akci a vynikající pivo, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme naplánovat perfektní událost v našem Klášterním pivovaru Strahov.


Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní zázemí, ubytování, restauraci i regeneraci naleznete na jednom místě, ve Wellness hotelu Holzberg v Jeseníkách. Nemusíte tak přejíždět na různá místa. Wellness hotel Holzberg je díky svému zázemí a modernímu prostoru oblíbeným místem pro pořádání sportovních soustředění všeho druhu. Sportovní soustředění si u nás užijete v letním i zimním období. V našem areálu je venkovní i vnitřní sportoviště vhodné pro většinu sportů. Po tréninku můžete zregenerovat a relaxovat v našem wellness centru, v bazéně nebo v sauně. K dispozici je také moderně vybavená posilovna. Poskytujeme ubytování v oblasti Karlova Studánka, Malá Morávka, Bruntál, Andělská hora, Světlá hora a zázemí pro celé sportovní kluby a jejich sportovní soustředění. V naší restauraci vám připravuje kvalitní domácí kuchyni.


Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Chystáte se na rodinnou dovolenou do Telče? Sháníte vhodné ubytování pro rodinu s dětmi? Pak vsaďte na hotel Antoň, který je situovaný nedaleko historického jádra města Telč. Hotel přímo sousedí se zámeckým parkem, takže se nemusíte obávat ruchu města a můžete si dosyta vychutnat odpočinek po náročném výletě. Moderně a stylově zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, rádiem a volně přístupným Wi-Fi. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky. Využít můžete také online rezervaci ubytování na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.