Vybavenie pre helikoptéru: Komplexný prenosný automatický systém pre leteckú aplikáciu

Vybavenie pre helikoptéru: Komplexný prenosný automatický systém pre leteckú aplikáciu

Nákup komplexného automatického systému pre leteckú aplikáciu biocídnej látky vo forme granulátu, ktorý je možné inštalovať na helikoptéru.
Opis prílohy tvorí samostatná príloha č.1 Špecifikácia predmetu Zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Zadavatel IČ:
00603481

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Martina Veselá

Zadavatel telefon:
+421 259 356 342


Zadavatel web:
http://www.bratislava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44611600-2
Zásobníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba celokovových kluzáků Praha – jediný výrobce na světě

Výroba celokovových kluzáků Praha – jediný výrobce na světě

Servisujeme, opravujeme, repasujeme, přestavujeme a vyrábíme celokovové větroně rodiny Blaník, konkrétně typy L-13 Blaník, L-13A, L-13AC, motorový L-13SE Vivat, L-23 SuperBlaník a L-33 Sólo. Jedná se o ideální stroje pro výcvik nových pilotů a to včetně akrobacie. Ať už některý z těchto kluzáků máte nebo uvažujete o pořízení nového či mírně olétaného z druhé ruky, zastavte se u nás na letišti v Letňanech. Rádi Vám poradíme a postaráme se o Vás i Vaše letadlo.


Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Společnost FORTE a.s. z okresu Prostějov poskytuje svým klientům důkladnou údržbu agregátů letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Středisko údržby je držitelem oprávnění podle předpisu EASA Part 145 v rozsahu daném oprávněním. Středisko údržby letadlových celků navazuje na kalibrace a opravy radiotechnického vybavení a letecké techniky u letounů a vrtulníků. Zaměřujeme se především na agregáty letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Představujeme Vám firmu FORTE a.s. Prostějov, která provádí servis a opravy vojenské techniky, které se používají k zabezpečení provozu pozemní vojenské techniky. Naše servisní služby slouží Armádě České republiky, ale také soukromým firmám, organizacím i jednotlivcům a fandům do vojenské techniky. Opravy a servis vojenské techniky: - protiletadlové raketové komplexy - obslužná a kontrolní zařízení - elektrocentrály - kompresory - letecká pozemní zařízení - rekonstrukce muzejních exponátů - ostatní technika a zařízení. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Představujeme Vám firmu CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil, která svoji činnost zaměřila na výrobu leteckých podvozků. Součástí nabízených služeb jsou také generální opravy leteckých podvozků, výroba dílů a dalších součástek leteckých motorů a sestav. Zajišťujeme vývoj a výrobu podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla a zemědělská letadla. Naše společnost CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil je jediná oprávněná provádět opravy a generální opravy podvozků všech modifikací letounů typové řady Z42, Z 43 a Z 37. Pokud Vás naše výroba leteckých podvozků zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 3. května 800, Semily.


Letecká technika pro civilní letouny

Letecká technika pro civilní letouny

Podnikáte v oblasti civilního letectví? Hledáte spolehlivého dodavatele techniky a zařízení potřebné pro Vaše podnikání? Již dále neztrácejte čas hledáním a kontaktujte naši společnost TURBOair s.r.o. Jsme specialisté v dodávce té nejlepší a nejkvalitnější techniky pro letecký průmysl. Dodáme Vám potřebné díly, zařízení a moderní techniku dle Vašich požadavků. Stačí nás oslavit pomocí e-mailu, telefonicky či osobně přímo v sídle naší firmy, a to v Buchlovicích na ulici Hradišťská 157 v okrese Uherské Hradiště. Vlastníme Certifikát ISO 9001:2015 pro nákup a prodej dílu pro letectví.