Čerpacia stanica PHM 5000 litrov - 2ks

Čerpacia stanica PHM 5000 litrov - 2ks

Predmetom zákazky je dodávka, vyloženie, montáž a spustenie do prevádzky 2 ks dvojplášťových stacionárnych nádrží z odolného materiálu PE na skladovanie a výdaj PHM s objemom 5000 litrov, ktoré spĺňajú všetky legislatívne požiadavky. Súčasťou nádrže je lamelové čerpadlo s prietokom min. 60 l/min, 230 V, palivový filter, digitálny prietokomer, automatická výdajná pištoľ, výdajná hadica dĺžky min. 6 m, plnenie nádrže 2" VK50, odvetranie nádrže 2", sacie potrubie 1" so spätnou klapkou, sacím košom a palivovým filtrom, ultrazvukový indikátor hladiny s čidlom úniku, elektronická poistka proti preplneniu, hlavní vypínač - núdzový vypínač, uzamykateľné strojovňa.

Ostatné podmienky- súčasť dodávky musí byť aj:
-Dodanie dokumentácie v slovenskom alebo českom jazyku (pokiaľ nie je uvedené inak)
-certifikát platný v krajinách EU (vyhlásenie o zhode) COC - ES osvedčenie o zhode podľa smernice 70/156/EHS v platnom znení v slovenskom jazyku alebo úradne preložené
-tlaková skúška tesnosti podľa STN
-návod na obsluhu
-návod na opravy a údržby, v prípade potreby základné obslužné náradie a najnutnejšie náhradné diely
-zásady bezpečnosti práce pri prevádzke, opravách a údržbách
-katalóg náhradných dielov
-zaškolenie obsluhy na dodávaný tovar
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Bystriansky

Zadavatel telefon:
+421 918 335 511


Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42122180-5
Palivové čerpadlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba certifikovaných plastových nádrží a jímek – kvalita za příznivou cenu

Zakázková výroba certifikovaných plastových nádrží a jímek – kvalita za příznivou cenu

Hledáte výrobce kvalitních plastových nádrží a přejete si, aby tyto nádrže byly certifikovány? V tom případě se obraťte na společnost BOVAS - Bohuslav Štaubert vyrábějící podle požadavků svých zákazníků. BOVAS - Bohuslav Štaubert vyrábí plastové nádrže z polypropelenu na svařovací technice Leister a k výrobě je používán nejlepší certifikovaný materiál německé společnosti Röchling Group. Na zakázku jsme schopni vyrábět kromě nádrží i jiné produkty a plánujeme doplnění e-shopu o zahradní jezírka, skruže a poklopy na studny.


Certifikované nádrže na naftu a AdBlue – vhodné nejen pro lesnictví, zemědělství a dopravní společnosti

Certifikované nádrže na naftu a AdBlue – vhodné nejen pro lesnictví, zemědělství a dopravní společnosti

Hledáte předního dodavatele nádrží pro skladování motorové nafty nebo AdBlue? V tom případě se obraťte na společnost B AGRO Březová s.r.o., která vyrábí nádrže z odolného polyetylenu. Nádrže na motorovou naftu jsou odolné proti povětrnostním vlivům vybraným chemickým prostředkům a UV záření. Zařízení jsou vhodné pro naftu a topný olej, jsou vybaveny dávkovacím a monitorovacím systém a je možné vybírat z objemů 210, 440, 600, 1500, 2500, 5000 a 9000 litrů. Přenosné nádrže na AdBlue jsou jednostěnné a dvouplášťové pro skladování 32,5 % vodného roztoku močoviny. Tato zařízení mohou být vybavena výdejním systémem, měřičem, hadicí, nalévačem a ohřevem pro zabránění zamrznutí kapaliny. Nádrže jsou vhodné pro výrobní závody, farmy, dopravní společnosti, lesnictví i zemědělství.


Plastové nádrže na sběr a další využívání dešťových a splaškových vod

Plastové nádrže na sběr a další využívání dešťových a splaškových vod

Uvažujete o koupi plastové nádrže na sběr dešťové vody? Hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí plastovou nádrž na dešťovou vodu podle Vaší potřeby? Plastové nádrže o různých objemech vyrábí a dodává firma PRESSKAN systém z Olomouce. Námi vyráběné plastové nádrže umožňují napojení z každé strany nádrže a lze je tak umístit kamkoliv na pozemek dle požadavku projektu. Do nádrže, která je ryze českým výrobkem, je možné osadit různé typy technologií a čerpadel. Nádrž je vyztužená žebry, má pevnou konstrukci a je samonosná bez nutnosti obetonování. Užitný objem v závislosti na použití. Možnost napojení DN32, DN40, DN50, DN63, DN110, DN125, DN150 a DN200


Retenční nádrže na dešťovou vodu, vsakovací boxy – hospodaření s dešťovou vodou

Retenční nádrže na dešťovou vodu, vsakovací boxy – hospodaření s dešťovou vodou

Společnost DILES company se postará o dodávku všech materiálů potřebných pro hospodaření s dešťovou vodou přímo k Vám na stavbu nebo kdekoliv budete chtít v Ostravě a v Karviné. Retenční nádrže slouží pro zadržení určitého množství dešťové vody na určitou dobu, před vypuštěním. Zajišťujeme: - plastové retenční nádrže a jímky včetně přečerpávání zachycených vod pomocí čerpadel + automatické řídící jednotky - PVC a PE drenážní potrubí a tvarovky - liniové plastové, polymerbetonové a betonové žlaby - systémy regulace odtoků z retenčních nádrží - zasakovací a retenční systémy - Wavin Azura, Q-Big, Q-BB - plastové regulační a filtrační šachty - geotextilie, geomříže a nopové fólie - podtlakové odvodnění plochých střech Pokud si lámete hlavu nad otázkou, co s dešťovou vodou, neváhejte se obrátit na odborníky z DILES company a ti vše vyřeší za Vás.


Nádrže na dešťovou vodu, jímky a septiky – kvalitní výroba z odolných plastů

Nádrže na dešťovou vodu, jímky a septiky – kvalitní výroba z odolných plastů

Hledáte odborníky na výrobu retenčních nádrží a jímek? Záleží Vám na nepropustnosti a kvalitně materiálu, který se používá při výrobě? V tom případě se obraťte na společnost BOVAS - Bohuslav Štaubert vyrábějící nádrže a septiky s dlouhou životností. Retenční nádrže na dešťovou vodu jsou vyráběny z nerecyklovaného polypropylenu a jejich uplatnění je u rodinných domů, chalup a dalších drobných objektů. Jímky se používají k zachycení odpadních, splaškových a jiných znečištěných vod z objektů. K výběru jsou jímky samonosné kruhové a hranaté, k obetonování nebo dvouplášťové. Vyberte si nádrže nebo jímky s certifikáty a kontaktujte nás!


Svařování plastů - vložky studní různých tvarů i objemů

Svařování plastů - vložky studní různých tvarů i objemů

Zaměřujeme se na výrobu plastových nádrží, jímek, vložek studní různých tvarů i objemů. Používáme materiál PP a HDPE, který se používá i v potravinářském průmyslu. Provádíme i opravy přímo na staveništi. Mimo jiné se zabýváme výrobou z plastu na zakázku i výrobou plastových bazénů. Vyrábíme: -nádrže z plastu od 1 litru do 20m3 zejména pro potravinářský, chemický a stavební průmysl -plastové jímky -plastové bazény -vodovodní, vodoměrné a odpadní šachty -solární panely na ohřev vody pro bazény. Pro více informací o možnostech výroby plastového bazénu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Mlýnská.