Realizace vzdělávacích aktivit a procesních auditů v zařízeních pro osoby se zdravotním postižením

Realizace vzdělávacích aktivit a procesních auditů v zařízeních pro osoby se zdravotním postižením

Předmětem veřejné zakázky je zajištění realizace: - vzdělávacích programů, kurzů a podpory externím odborníkem pro pracovníky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů: • přímé péče • sociální pracovníky • vedoucí pracovníky zařízení sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením zřizovaných Zlínským krajem • pracovníky ředitelství organizací poskytujících sociální služby - Sociální služby Uherské Hradiště, p. o. (případně další 2 ředitelství, které vzniknou rozdělením Sociálních služeb Uherské Hradiště, p. o.), Sociální služby Vsetín, p. o., Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, p. o., Centrum Áčko, p. o.; - procesních auditů v sociálních službách Podrobné vymezení předmětu jednotlivých částí veřejné zakázky, jejich specifikace a požadavky jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace - Vymezení předmětu veřejné zakázky, a dále v příloze č. 2 zadávací dokumentace - Obchodní podmínky pro příslušnou část veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zlínský kraj

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
722 479 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zlínský kraj

Zadavatel IČ:
70891320

Zadavatel ulice:
třída Tomáše Bati 21

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Martina Chovancová DiS.

Zadavatel telefon:
+420 577 043 874


Zadavatel web:
https://www.kr-zlinsky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Chcete si najít specialisty na školení v oblasti elektrotechniky, které splňují všechny podmínky dané Nařízením vlády č. 194/2022 Sb.? V tom případě se obraťte na institut vzdělávání a informací BAEL. Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. se vztahuje na pravidelné přezkoumávání znalostí a odbornosti v elektrotechnice a při práci na elektrických zařízeních. Před zkouškou poté komise vyžaduje několik dokladů, jedná se o občanský průkaz, zdravotní způsobilost, doklad o vzdělání a praxi a průkaz odborné kvalifikace. Neváhejte a udělejte si školení u nás!


Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Chcete se vzdělávat v oboru zubní péče? Pak kontaktujte společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi, která pořádá pro zubní lékaře a laboranty odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie. Předáme Vám teoretické i praktické poznatky ohledně nových metod v oboru. Může jít o aplikace implantátů a protetik, zubní estetiku, indikace přípravků, ultrazvukovou technologii a další témata. Během kurzů Vám mohou být představeny různé ortodontické materiály, pomůcky a nástroje, které můžete zakoupit na našich webových stránkách. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně pořádaných kurzů, obraťte se na nás.


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení: Zahájení pátek 23.3.2023 Zkouška pondělí 27.3.2023. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Koordinátor BOZP na staveništi - prevence rizik, dohled na dílčí pracovní činnosti

Koordinátor BOZP na staveništi - prevence rizik, dohled na dílčí pracovní činnosti

Máte na výstavbu objektu více zhotovitelů? Pak možná právě pro Vás platí povinnost (stanovená zákonem) mít na staveništi odbornou osobu dohlížející na dílčí pracovní činnosti, přičemž zajišťuje prevenci bezpečnostních rizik spojené s průběhem práce. S výkonem koordinátora BOZP na staveništi se můžete obrátit na firmu PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. z Pelhřimova působící na Vysočině. Koordinátor BOZP se Vám postará o bezpečnost práce po celý průběh výstavby, přípravu podkladů, plány pro eliminaci odhalených rizik, posuzování skutečného stavu zabezpečení a dodržování stanovených předpisů. Ještě váháte? Na webových stránkách si můžete prohlédnout reference našich zákazníků. Mezi ně patří například Kraj Vysočina, Vodovy a kanalizace, Rozvodní spol. s r.o. a další.


Odborné poradenství pro ekologické stavby Most - přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Odborné poradenství pro ekologické stavby Most - přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Nabízíme také proškolování zaměstnanců a dopravu materiálů na stavby. Medium International I. s.r.o. se specializuje na odborné poradenství v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů při realizaci ekologických staveb a dalších vodních děl. Nabízíme také proškolování zaměstnanců a dopravu materiálů na stavby. Text: Medium International I. s.r.o. je firma zabývající se odborným poradenstvím v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů při realizaci ekologických staveb, spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků i studničních staveb a dalších vodních děl. Naši odborníci vám poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu a systému pro vaši stavbu, aby byla splněna veškerá kritéria. Navíc nabízíme proškolování zaměstnanců, kteří budou používat naše bentonitové těsnící systémy. Tyto systémy jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, a proto je důležité, aby byli vaši zaměstnanci správně poučeni o jejich instalaci a použití. Poslední službou, kterou nabízíme, je doprava materiálů a izolačních systémů na vaši stavbu. Díky tomu se nemusíte starat o nic jiného než jen o samotnou realizaci stavby. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a využijte našich služeb při realizaci vaší stavby.


Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce - BOZP

Služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce - BOZP

Komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví a bezpečnosti práce a požární ochrany nabízí společnost Pavel Veselý, jenž sídlí v okrese Děčín. Zajistíme výkon technika a koordinátora BOZP na staveništi podle vašeho přání a dle platné legislativy. Externě zajišťujeme výkon technika požární ochrany (PO) nebo preventisty dle vašeho přání a v souladu s legislativou. Provádíme školení Požární ochrany dle domluvy na vašem pracovišti. Dále nabízíme periodické kontroly požárně bezpečenostních zařízení (PBZ) a zajišťujeme revize přenosných hasících přístrojů a systémů pro zásobování požární vodou.