Nájomný bytový dom 2x24 b. j. v Kolárove

Nájomný bytový dom 2x24 b. j. v Kolárove

Podľa uznesenia mestského zastupiteľstva v Kolárove, predmetom verejného obstarania bude nájomný bytový dom 2x24 b.j. (2 budovy s 24 bytovými jednotkami). Financovanie bude zabezpečené prostredníctvom Štátneho fondu rozvoja bývania (ďalej len ŠFRB).

Verejný obstarávateľ bude v predmetnom verejnom obstarávaní postupovať formou Naprojektuj a postav! t, j, podľa zmluvných podmienok FIDIC Žltá kniha To znamená, že zhotoviteľ stavby je zároveň zodpovedný aj za tvorbu projektovej dokumentácie. Z pohľadu zákona o verejnom obstarávaní ide o zmiešanú zákazku a to o zákazku na stavebné práce, kde úspešný uchádzač (budúci Zhotoviteľ stavby) zabezpečuje aj vypracovanie PD.
Veřejná zakázka vložena:
09.03.2023 10:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Kolárovo

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Kolárovo

Zadavatel IČ:
00306517

Zadavatel ulice:
Kostolné námestie 1

Zadavatel PSČ:
946 03

Zadavatel obec:
Kolárovo

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.evo.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211000-9
Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nízkoenergetické, pasivní dřevostavby na klíč bez starostí – rychlá výstavba, vysoká kvalita za příznivou cenu

Nízkoenergetické, pasivní dřevostavby na klíč bez starostí – rychlá výstavba, vysoká kvalita za příznivou cenu

Chcete bydlet ve vlastním domě? Líbí se vám dřevostavby a hledáte firmu, která se postará o výstavbu dřevostavby na klíč? Kontaktujte společnost SOVYM s.r.o., která je odborníkem v oblasti výstavby moderních dřevostaveb. Mezi přednosti dřevostaveb patří rychlost jejich výstavby a také příznivá cenová relace a energetická úspora. Pokud se navíc rozhodnete o výstavbu dřevostavby naší firmou, zbavíte se veškerých starostí. V rámci dřevostavby na klíč zajistíme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení, provedeme terénní úpravy a zemní práce, samotnou výstavbu domu a zařízení interiéru, i kolaudační řízení. Pokud se chcete dozvědět více o možnosti realizace nízkoenergetických nebo pasivních dřevostaveb, navštivte naše webové stránky nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo osobně navštívit. Působíme nejen v Olomouckém kraji, ale také kdekoliv jinde v rámci celé České republiky.


Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Přejete si bydlet ve vlastním domě a máte obavy, že kvůli zdražujícímu se materiálu byste stavbu nedokončili? Láká Vás představa mobilní dřevostavby vytvořené dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na společnost KARPEN PLUS s.r.o. KARPEN PLUS s.r.o. prodává a montuje mobilní domy, jejichž výhodou je umístění na libovolný pozemek, přijatelná pořizovací cena, nižší provozní náklady a rychlá výstavba z kvalitních a odolných ocelových a dřevěných materiálů. Neváhejte a kontaktujte nás pro zpracování prostorového modelu domu!


Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Chcete bydlet v atraktivní lokalitě Praha-západ a mít vlastní chytrý dům? Pak právě pro Vás jsou vhodné nové rodinné domy z projektu Slunečná alej. Výstavbu provádíme na klíč v poklidné obci Nová Chýně, přičemž plánovaný termín dokončení je již v prosinci 2020. Chcete-li si pořídit dům v rámci projektu, určitě neprohloupíte. Naše domy představují chytrou kombinaci ekologického a zároveň moderního způsobu bydlení. Máte rádi pokročilé technologie? Potom jistě oceníte možnost řízení osvětlení, topení, domácích spotřebičů, které lze ovládat přímo z Vašeho mobilního telefonu. Propracované jsou také zabezpečovací systémy, jako je videovrátník s dálkovým ovládáním nebo alarmy proti přírodním živlům. Amatéři i profesionálové v oblasti kulinářského umění jistě ocení kuchyňskou linku s vinotékou a moderními spotřebiči, které usnadní veškerou přípravu jídla. Máte rádi chvilky relaxace? Po dlouhém dni si můžete odpočinout v nadstandardně vybavené koupelně s italskými obklady a dlažbou nebo venkovní terase.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.


Moderní a nízkoenergetické rodinné domy na klíč - spolehlivá stavební firma

Moderní a nízkoenergetické rodinné domy na klíč - spolehlivá stavební firma

Chcete bydlet v moderní a kvalitní stavbě? Chcete si nechat na Vysočině postavit svůj jedinečný nízkoenergetický dům na klíč? Spolehlivá stavební firma stavební firma Homestead, s.r.o se o vše postará. Naše firma se postará o výstavbu jakékoliv dřevostavby či rodinného domu dle Vašeho přání. Domy jsou standardně vybaveny základovou deskou, hromosvodem, hasícími přístroji, topením, elektroinstalací, vodoinstalací, okny, dveřmi, kanalizační přípojkou včetně výkopových prací, tepelnou izolací, izolací proti radonu, venkovním opláštěním a fasádou, střechou varianta Betonpres, komínovým systémem ad. Více informací ohledně staveb naleznete na našich www nebo nás kontaktujte!


Dodavatel, developer občanských, bytových staveb - rekonstrukce budov pro obce, města, výstavba bytových domů

Dodavatel, developer občanských, bytových staveb - rekonstrukce budov pro obce, města, výstavba bytových domů

Na projekty v oblasti bytových a občanských staveb se zaměřuje společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Jako developer a dodavatel staveb máme bohaté zkušenosti. Obrací se na nás obce, města ohledně rekonstrukce budov, např. kulturního domu, či realizace centra služeb a také soukromí investoři kvůli realizaci bytových domů. Působíme po celé České republice, nejčastěji ve Zlínském kraji. Nová výstavba: - bytových domů, malometrážních bytů - rodinných domů. Realizace, rekonstrukce občanských budov: - kulturní domy - polyfunkční domy - sokolovny - centra služeb - domy s pečovatelskou službou. V developerské činnosti jsme velmi úspěšní a řada našich bytových staveb získala cenu Stavba roku.