Komunitní centrum Aš

Komunitní centrum Aš

Stavební úpravy a změnu využití objektu z kulturního centra na komunitní centrum. Celý objekt bude nově dispozičně upraven, z jižní strany bude odstraněn stávající kinosál, místo kterého bude vytvořen venkovní prostor a nástavba toalet 2. NP a ve 3. NP. Ze severní strany bude přistavěno schodiště, odstraněna stávající rampa a realizována nová zdvihací plošina se schodištěm. V suterénních prostorách budou umístěny dílny, klubové místnosti a technické zázemí. Ve všech poschodích budou prostory pro administrativní zázemí komunitního centra. Hlavní sál je navržen jako multifunkční. Budou provedeny nové rozvody elektriky, vody a kanalizace, které budou napojeny na stávající přípojky. Bude vybudována nová kotelna v 1.PP. budou provedeny nové rozvody topení. Zdrojem tepla bude plynový kotel o maximálním výkonu 300 kW. Kotelna bude sloužit pro vytápění, ohřev TUV a pro ohřev vzduchu VZT. Dopravní napojení zůstává stávající, beze změn. K parkování budou sloužit stávající parkovací stání kolem
Veřejná zakázka vložena:
09.03.2023 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Aš

Originální záznam:

Okres:
Cheb

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Aš

Zadavatel IČ:
00253901

Zadavatel ulice:
Kamenná 473/52

Zadavatel PSČ:
352 01

Zadavatel obec:

Kontaktní osoba:
Radka Muhrová

Zadavatel telefon:
+420 354 524 263

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://mestoas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Uvažujete o rekonstrukci bytu nebo starého domu, které již neodpovídají dnešním standardům bydlení? Potřebujete novou fasádu nebo upravit terén před domem? Kontaktujte společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o., která se zabývá kompletními stavebními pracemi i rekonstrukcemi na Olomoucku a v okolí Zábřeha. V případě potřeby realizujeme jen výstavbu jednotlivých částí objektů nebo pouze dílčí stavební práce. Zajistíme realizace základů až po finální dokončovací práce. Poradíme si s rekonstrukcí bytových jader, koupelen, kompletní rekonstrukcí domů a bytů, opravou fasád, výstavbou novostaveb. Provádíme také terénní úpravy, pokládku dlažby, chodníků, stavbu zídek a další úpravy.


Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Chcete kompletně zrekonstruovat interiér? O vše se Vám postará firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní modernizace bytů a domů na klíč. Vyměníme otopné systémy, otvorové výplně (okna, dveře), provádíme pokládku podlah a dlažeb v jakékoliv místnosti. Mezi naše další služby patří změna dispozic interiérů, výměna rozvodů vody, odpadů nebo elektriky, dále vymalování, nátěry, štukování a další potřebné práce spojené s rekonstrukcí. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zpracování konkrétního návrhu a cenového odhadu nás neváhejte kontaktovat.


Elektrikářské práce Praha 5

Elektrikářské práce Praha 5

Elektrikářské práce na Praze 5 obstará společnost pana Tomáše Erbena. Když nastane problém s elektřinou, je potřeba ho rychle řešit. V dnešní době totiž není téměř možné bez elektřiny běžně fungovat. Od toho je tu Tomáš Erben, který poskytuje elektrikářské práce. Dbá při tom hlavně na kvalitu provedené práce a individuální přístup ke klientům. Naše firma nabízí tyto elektrikářské práce: - opravy elektrického vedení, vyhořelých zásuvek a světelných obvodů - řešení havárie elektrického vedení - výměny jističů, zásuvek, vypínač, světel, stykačů a rozvaděčů - instalace nového vedení do kuchyní a koupelen, navýšení počtu zásuvek - elektroinstalace v lištách a zasekání kabelů do zdiva - začištění omítek do původního stavu - kontrola a revize stávající instalace a dotažení spojů Proč si vybrat elektrikářské práce od nás? - působíme po celé Praze, v blízkém okolí a v Berouně - poskytujeme dopravu zdarma - nabízíme začištění omítek po provedení elektrikářských prací do původního stavu – nemusíte si najímat další firmu - dbáme na kvalitu a osobní přístup - pracoviště po sobě náležitě uklidíme a odvezeme i stavební suť Naše firma funguje v oboru elektrikářské práce už od roku 1990, od té doby jsme opravili a zhotovili elektroinstalaci v množství objektů, od rodinných domů a bytů, po soukromé kanceláře, školy a lékařské ordinace. Pokud hledáte kvalitně odvedené elektrikářské práce, poznamenejte si kontakt na firmu Tomáše Erbena. Prohlédněte si naše internetové stránky, kde se dozvíte víc, případně nás kontaktujte osobně a domluvíme se na konkrétních podmínkách.


Topenářské, plynařské a vodoinstalatérské práce

Topenářské, plynařské a vodoinstalatérské práce

Společnost Martin Pospíšil poskytuje komplexní práce v oboru vodo-topo-plyn. Realizujeme v rámci vodoinstalatérských prací odpady a vodovodní rozvody, provádíme také opravy rozvodů. Kompletní topenářské práce. Zajištujeme opravy rozvodů vytápění a montáž podlahového topení i radiátorů. Vyměníme kotel či provedeme jeho kontrolu nebo revizi topení. Opravujeme i rekonstruujeme otopné soustavy. Nabízíme také plynařské práce. Zajišťujeme rozvody plynu včetně revize. Opravujeme a rekonstruujeme stávající plynové rozvody. Zapojíme plynové spotřebiče. Vyřešíme závady na plynovém potrubí.


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Firma Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy je profesionální firma, které můžete bez obav svěřit zakázky větších i menších rozsahů. Neriskujte své zdraví a majetek, práce s elektřinou patří pouze do rukou odborníků. Jsme tu pro Vás, ať už jde o řešení havárií rozvodů, rekonstrukce a revize, drobné i velké elektrikářské práce, elektroinstalace v novostavbách i při rekonstrukcích, výměny zásuvek, světel nebo vypínačů. Pokud sháníte šikovného elektrikáře, kontaktujte firmu Tomáš Erben – elektrikářské práce. Zákazníkům z Prahy a okolí neúčtujeme dopravu.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.