Poptávám pokládku zátěžového lina

Poptávám pokládku zátěžového lina

Poptávám pokládku zátěžového lina 31.34m2.
Prosím o předběžnou cenu, děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2023 08:35

Platnost poptávky:
09.04.2023 07:30

Kontaktní osoba:
Mirka Černá

Kontaktní email:

Telefon:
+420 735 209 705

Okres:
Most

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinylové a rigidní podlahy PARADOR nově ve vzorkovně ZAHRADNÍK PARKET, Praha 6

Vinylové a rigidní podlahy PARADOR nově ve vzorkovně ZAHRADNÍK PARKET, Praha 6

Hledáte praktickou podlahu, která budu zároveň odpovídat Vašemu vkusu? Pak si jistě vyberete ze širokého spektra vinylových a nově i rigidních podlah PARADOR, které se hodí prakticky do jakékoliv místnosti v bytě, domě i kanceláři. Prohlédnout a doslova i osahat si je můžete přijít do vzorkovny společnosti ZAHRADNÍK PARKET, kterou najdete na Praze 6. Odborně vyškolený personál Vám zde rád poradí s výběrem a vysvětlí všechny výhody těchto kvalitních podlah. V případě zájmu Vám firma zajistí také pokládku vybrané vinylové nebo rigidní podlahy. Kolekce a dekory vinylových podlah PARADOR včetně jejich katalogu najdete vystavené také na webových stránkách firmy. Objevte tedy jejich kouzlo na webu či ve vzorkovně!


Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Podlahové krytiny všeho druhu má na prodej podlahářská firma FRANC spol. s r.o. Zlín - pokládáme dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc, linoleum, marmoleum i umělé travní koberce. Pokud potřebujete odbornou pokládku podlahových krytin, nebo nakoupit koberce či podlahoviny za výhodné velkoobchodní ceny, obraťte se na nás - tel.:577210938. Pokud u nás nakoupíte, zajistíme dopravu podlahovin na místo určení. Vybírejte: -dřevěné podlahy klasický i moderní design - Magnum, Kärs, Empiri, Esco, Vito -laminátové podlahy - Forte original, Forte struktur, Witex, Tarkett, Quick Step, Floorline, Terbürne -koberce do dětského i obývacího pokoje - kusové, celoplošné -PVC podlahoviny vynikající svou tvrdostí, odolností proti poškrábání a otěru, imitace dřeva, plovoucích podlah, kachlí, kamínků - značky Novilon, Stella, Jupiter, Woodmark, Fatra, Bohemia, Amstrong, Gerflor, Tarkett, Astro -linoleum - 100% přírodní produkt z obnovitelných přírodních materiálů - Marmoleum (Forbo), Veneto (Tarkett), Marmorette (DLW), Marmoleum home, Marmoleum click -korkové plovoucí podlahy click, obkladový korek -rohože, zátěžové koberce -umělá tráva vhodná pro balkony, prostory kolem bazénů, venkovní posezení. Doplňky: -stěrky, laky, čistící prostředky, podložky, lepidla, protiskluzné mřížky, obvodové a přechodové lišty, tvrzené podložky. Specializujeme se na byty, domy, nemocnice, penziony, školy, hotely, banky, firemní kanceláře, komerční prostory.


Kompletní podlahářské práce - odstranění staré podlahy, nivelace a úprava podkladu, položení podlahových krytin

Kompletní podlahářské práce - odstranění staré podlahy, nivelace a úprava podkladu, položení podlahových krytin

Najít spolehlivou podlahářskou firmu, která má bohaté zkušenosti a je schopna nabídnout rychlou realizaci je stále obtížnější. V lokalitě Uherské Hradiště a Zlín máte možnost oslovit firmu Podlahy Haloda. Zajistíme kompletní podlahářské práce počínaje odstraněním staré podlahy. Provádíme měření vlhkosti podkladu, opravy prasklin betonu a nivelace. Dle vybraného typu podlahových krytin zajistíme jejich pokládku nebo celoplošné lepení. Při výběru vhodné podlahy Vám rádi poradíme. Pro mnohé z Vás bude výhodou, že se postaráme také o malování interiéru.


Nejlepší podlahové krytiny v Praze od specialisty BOMA PARKET s.r.o.

Nejlepší podlahové krytiny v Praze od specialisty BOMA PARKET s.r.o.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele podlahových krytin v Praze, BOMA PARKET s.r.o. je vaším ideálním partnerem. Jsme specializovanou firmou na velkoobchod s dřevěnými, laminátovými a vinylovými podlahami. Nabízíme široký sortiment podlahových krytin všeho druhu, včetně vinylových, rigidních a laminátových podlah. Naše produkty jsou vysoce kvalitní, trvanlivé a snadno udržovatelné. Díky našemu dlouholetému vývoji a odborným znalostem jsme se stali specializovaným dodavatelem na trhu a můžeme nabídnout konkurenceschopné ceny bez kompromisů v kvalitě. Máme široké spektrum stylů, barev a textur, aby si každý mohl vybrat tu nejlepší podlahu pro svůj interiér. A co je nejdůležitější, naše podlahy jsou snadno instalovatelné a velmi trvanlivé. Kromě podlahových krytin nabízíme také barevné laky, které dokončí vzhled podlahy a přizpůsobí ji interiéru. Naši odborníci jsou vám k dispozici pro kvalitní a profesionální poradenství, aby si každý zákazník mohl vybrat tu nejlepší podlahu pro své potřeby. Důvěru a spokojenost našich zákazníků má pro nás nejvyšší prioritu. Jsme hrdí na to, že jsme již mnohokrát dokázali, že jsme spolehlivým partnerem pro výběr a instalaci podlahových krytin v Praze.


Prodej vinylových podlah v přírodních dekorech odolných vůči škrábancům, vodě i vlhkosti

Prodej vinylových podlah v přírodních dekorech odolných vůči škrábancům, vodě i vlhkosti

Uvažujete o pokládce vinylových podlah ve vašem domě nebo bytě? Hledáte v okolí Znojma podlahové studio, které prodává kvalitní vinylové podlahy, které si zachovají dobrý vzhled po dlouhá léta? Flexibilní a pevné vinylové podlahy prodává firma Podlahy a dveře Lukáš Nekula ze Znojma. Pro vinylové podlahy je charakteristická teplost a měkkost. Další bezespornou výhodou jsou její akustické vlastnosti, kdy eliminuje hluk při chůzi. Na výběr máme několik přírodních dekorů v různých odstínech. Pomůžeme Vám s výběrem takového dekoru, který bude dobře ladit se zbytkem interiéru. Námi prodáváme vinylové podlahy jsou navíc opatřeny speciální ochrannou vrstvou, která dodává podlahám odolnost vůči vodě, vlhkosti i škrábancům.


Prvotřídní pokládka podlah pro byty, kanceláře, domy i obchodní centra

Prvotřídní pokládka podlah pro byty, kanceláře, domy i obchodní centra

Chcete mít novou podlahu? Volba správného materiálu může ovlivňovat jak se vám dobře bydlí, ale i pracuje. Každá podlaha je prvotním znakem v interiéru, který určuje jeho využití. Jsme firma Podlahy Pavel Kasal a provádíme profesionální pokládku podlah pro byty, kanceláře, domy a průmyslové objekty z Vysočiny a okolí. Máme vysoké znalosti a zkušenosti z oboru a klademe vysoký důraz na efektivitu práce. Podlahy montujeme pouze z prvotřídních materiálů. Mezi ně patří například vinyl (sametový), plovoucí laminát, pvc, novilon, korek, dřevo a další. Po dohodě zajišťuje metrážové, kusové koberce, rohože a jiný sortiment od evropských výrobců. Na webových stránkách naleznete formulář, přes který můžete zadat nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme.