Poptávám kleštiny 50/160

Poptávám kleštiny 50/160

Dobrý den, poptávám kleštiny 50/160 v rozměrech 3ks - 4500, 3ks - 6500, 3ks - 4000, 6ks - 3000.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2023 08:34

Platnost poptávky:
09.04.2023 07:31

Kontaktní osoba:
Adam Matula

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 478 116

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a tesařské vruty do dřeva pro terasy, dřevostavby i pergoly

Stavební a tesařské vruty do dřeva pro terasy, dřevostavby i pergoly

Stavíte krovy, terasu, dřevostavbu, pergolu nebo jinou dřevěnou konstrukci, kde jsou potřeba kvalitní stavební a tesařské vruty do dřeva? Společnost PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově vám zajistí prodej potřebných doplňků ke stavebnímu řezivu. Vybírat můžete ze stavebních a tesařských vrutů do dřeva, které jsou certifikované a bez předvrtání. Vyzkoušet můžete například vruty RAPI-TEC, TopRoof, stavební vruty Konstrukt nebo stavěcí vruty JUSTI-TEC. Dále vám zajistíme také kování, hřebíky, závitové tyče nebo impregnační prostředky na dřevo. Spokojené zákazníky máme nejen v Prostějově, ale také v Olomouci, Přerově nebo Vyškově. Navštivte nás v naší provozovně v Prostějově. Rádi vám s výběrem zboží pomůžeme a poradíme.


Kvalitní spojovací materiál do plechu - nýtovací a lisovací matice, trhací i zásobníkové nýty

Kvalitní spojovací materiál do plechu - nýtovací a lisovací matice, trhací i zásobníkové nýty

Hledáte kvalitní spojovací materiál do plechu? Potřebujete nýtovací a lisovací matice nebo trhací a zásobníkové nýty? Vše zakoupíte u firmy SIMAF CZ s.r.o. v Brně. Spojovací materiál dodáváme například pro automobilový průmysl nebo zákazníkům, kteří se zaměřují na výrobu přístrojů pro domácnost a dále pro kancelářskou techniku, informační technologie, zpracovatele plechu i lisovny plastů. Spojovací materiál - široký výběr na jedno místě: - nýtovací matice, matice v kleci - lisovací a navařovací prvky - trhací, zásobníkové nýty - klipy na okraj plechu - speciální prvky - bezpečnostní spojovací materiál. Pokud potřebujete nakoupit jen pár kusů, pak navštivte náš e-shop, ve kterém si snadno vyberete vše potřebné.


Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Slyšeli jste už o sytému kanban? Hledáte firmu, která zajistí rychlý výrobní proces a přitom Vám dodá kvalitní díly? Pak se podívejte na firmu LAGUS s.r.o., která nově zavádí systém kanban, který urychluje výrobu a je optimálním řešením při výrobě spojovacího materiálu na výzvu. Systém kanban podporuje tzv. "výrobu na výzvu", čímž umožňuje redukovat zásoby. Výrobky ve skladu se tak rychle dostanou k odběrateli. Systém kanban v sobě nese spoustu dalších výhod jako: - rychlejší dodání - rychlá reekce na objednávku - výrobky jsou již zkontrolovány - kontrola kvality tedy odpadá - minimální náklady na dopravu - menší náklady na administrativu - bez skladových nákladů - jednoduší kontrola dodacích listů a faktůr Systém kanban od firmy LAGUS s.r.o. je optimální řešení, které Vám usnadní dodávku materiálu v rychlejší době a za menší náklady. Pro více informací neváhejte kontaktovat firmu emailem nebo navštívit webové stránky.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.


Velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem, šrouby, matice, podložky, hřebíky, tesařské a truhlářské prvky

Velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem, šrouby, matice, podložky, hřebíky, tesařské a truhlářské prvky

Hledáte spolehlivého dodavatele spojovacího materiálu, který má opravdu široký výběr zboží? Představujeme společnost Spojmat PeMa s.r.o se sídlem Sobíňov 54, kde se nachází sklad a prodejní místo. V naší nabídce naleznete více než 40 000 tisíc položek kvalitního spojovacího materiálu, které splňují normy DIN, ISO, ČSN, ale také materiál v nestanadardním provedení. V sortimentu naleznete šrouby metrické a samořezné, matice, podložky, vruty, hřebíky, čepy, hadicové spony, hřeby, kolíky, maznice, zákolníky, závlačky, závitové tyče, záslepky a mnoho dalšího zboží. Spojovací materiál dodáváme výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý nebo žárový, dále v úpravě Dacromet a další. Zboží dodáváme v co nejkratším možném termínu. Rozvážíme vlastní dopravou, případně přepravní společností Geis.


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kvalitní kotevní techniku značek Den Braven, Fisher, Index, Profikote, Profistyl, seženete v brněnské firmě PROFIKRAFT TRADING, která je Váš partner na profesionální ruční nářadí. V širokém výběru kotevní techniky naleznete: - chemické kotvy - aplikační pistole - mísicí špičky - vyfukovací pumpičky - sítka plast + ocel - čistící kartáče - plastové hmoždinky (do plného zdiva, dutých materiálů, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu, lešenářské, sady oko/hák) - kovové hmoždinky (kotvy průvlakové, hmoždinky narážecí, do sádrokartonu, pórobetonu) - rámové hmoždinky - zpuštěné vrty - talířové hmoždinky a talířky - stahovací pásky - turbo šrouby Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.