Stavebná chémia

Stavebná chémia

Predmetom zákazky bude dodanie chemického stavebného materiálu potrebného k stavebnej údržbe mostných objektov v rámci Trenčianskeho kraja, vid. príloha súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel IČ:
37915568

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Ing. Alžbeta Anetová

Zadavatel telefon:
+421 326 509 311

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111000-1
Stavebné materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Společnost reca spol s.r.o. z Brna dodává kvalitní dílenskou chemii jako jsou pomocné či provozní materiály pro stavebnictví, kovovýrobu a jiné odborné instalace. V sortimentu naleznete : - aerosoly a stavební chemie Arecal - oleje, těsnění, lepení a značkování - výrobky pro čištění pleti – pasty, mýdla, dávkovače, ochranné krémy a pěny - lepící a těsnící materiály (silikony) pro zajištění kovových šroubů - prostředky pro zimní údržbu – posypové soli, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a vypouštěcí kohouty Samozřejmostí je pro nás : - vysoká kvalita produktů - kladení důrazu na snadnou výrobu i označení produktů (například štítkem H1 označujeme nepotištěné oleje, maziva a čistící prostředky) - technické a bezpečnostní listy, které jsou umístěny na webových stránkách V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Výroba stavebních hmot Jablonec nad Nisou - produkty pro pevné základy a snadnou instalaci

Výroba stavebních hmot Jablonec nad Nisou - produkty pro pevné základy a snadnou instalaci

Společnost byla založena v roce 2001 a od té doby se stala jedním z hlavních dodavatelů stavebních materiálů v regionu. Společnost využívá nejmodernější technologie a zařízení pro výrobu kvalitních stavebních materiálů, které splňují průmyslové normy. Používají také různé přírodní suroviny, jako je písek, štěrk a cement, pro výrobu svých produktů. Portfolio společnosti zahrnuje různé druhy betonu, jako jsou standardní beton, lehký beton a vysokovýkonný beton, stejně jako různé druhy malty, sádry a jiné speciální produkty. Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. nabízí širokou škálu služeb, včetně dodávek svých produktů na staveniště, směšování na místě a technickou podporu. Nabízejí také přizpůsobená řešení pro konkrétní stavební projekty. Mají tým zkušených inženýrů a techniků, kteří spolupracují s klienty, aby pochopili jejich potřeby a nabídli řešení, která splňují jejich požadavky. Společnost se zavazuje poskytovat svým zákazníkům kvalitní produkty. Otevírací doba firmy: Letní měsíce: Po - Pá - od 7.00 do 16.30 hodin - So - 8.00 do 11.30 hodin Zimní měsíce: Po - Pá - od 7.00 do 15.30 hodin - So - 8.00 - 11.30 hodin


Speciální malta pro zpevněné plochy CONFALT – odolnost vůči otěru, ubrusu i vyjetí kolejí

Speciální malta pro zpevněné plochy CONFALT – odolnost vůči otěru, ubrusu i vyjetí kolejí

Hledáte vhodný typ podlahy pro Váš sklad nebo dílnu? Potřebujete speciální povrch, který je odolný vůči mrazu mrazu, posypové soli a odolá vysokému namáhání? Kontaktujte firmu PETR´S stavební, inženýrská s.r.o., která dodává speciální zpevněné plochy. Malta CONFALT v sobě kombinuje pevnost malty a flexibilitu asfaltu. Je vhodný jako aplikace na podlahu ve skladech, dílnách, vozovky, letištní plochy a povrchy znečišťované oleji a tuky. Další výhody, které poskytuje zpevněný povrch z malty CONFALT: - bezspárový povrch vhodný pro vysoké namáhání - vhodný do prostředí s teplotními výkyvy - pevný, stabilní - odolný vůči mrazu, posypové soli - vysoká odolnost vůči otěru, obrusu a vyjetí kolejí


Nezbytné potřeby pro montáž parapetů - čistící PUR pěny, odlamovací nože, akryl a pásky

Nezbytné potřeby pro montáž parapetů - čistící PUR pěny, odlamovací nože, akryl a pásky

Pořizujete si parapety a nevíte si rady s jejich montáží? O kompletní realizaci se Vám postará naše společnost iPARAPETY s.r.o. z Brna. Kromě instalace parapetů zajišťujeme prodej potřeb, které jsou pro montáž standardně nezbytné. Za příznivé ceny u nás pořídíte odlamovací a náhradní nože v sadě po 10 ks, HORIZONT zednické vodováhy 60 cm, pěny (čistící PUR, nízkoexpanzní, pistolové, trubičkové, RL, SL a NXP), pásky (Flexi okenní těsnící, maskovací krepové 60°C, pistole (rámovací, plast-kov) a vymezovací podložky. Dále obkladačské plastové a dřevěné klínky, MAMUT GLUE lepidla, svinovací metry, sanitární a univerzální silikony, akryl tmely. Samozřejmostí je pro nás vstřícné jednání a rychlá dostupnost objednaného sortimentu.


Moderní lepení obkladů a dlažby - MAMUT GLUE FLEXI S2 extrémně flexibilní lepidlo

Moderní lepení obkladů a dlažby - MAMUT GLUE FLEXI S2 extrémně flexibilní lepidlo

Čeká vás stavba nové koupelny nebo plánujete její rekonstrukci? Zařizujete si rodinný dům nebo byt? Pak se zajisté nevyhnete lepení obkladů nebo dlažeb - proto česká společnost Den Braven vyvinula extrémně flexibilní lepidlo MAMUT GLUE FLEXI S2. Lepidlo MAMUT GLUE FLEXI S2 umožní moderní lepení obkladů i dlažeb: - vhodná pro lepení velkoformátových dlažeb s nárokem na vyšší flexibilitu - možnost lepení na starou dlažbu, el. vytápěné rohože, omítku, beton, neomítnuté zdivo nebo velkoformátové prvky s vysokou mechanickou zátěží i v podmínkách s vysokými tepelnými rozdíly, OSB desky, dřevěné podklady - lepení bez spár vhodné do interiéru i exteriéru - odolné vodě a mrazu, vysoká pevnost v tahu i tlaku - prodloužená doba zavadnutí se sníženým skluzem. Technický list s přesnými informacemi naleznete ke stažení na našich webových stránkách. MAMUT GLUE FLEXI S2 se řadí do nejmodernějších lepidel současnosti. Neváhejte se obrátit na náš technický nebo obchodní tým profesionálů, který vám vždy poradí a pomůže s výběrem. Jsme zde pro vás on-line, telefonicky i osobně.


Termoaktivní stěrky, penetrace, protiplísňové přípravky Česká Skalice – Eshop OBNOVA

Termoaktivní stěrky, penetrace, protiplísňové přípravky Česká Skalice – Eshop OBNOVA

Firma OBNOVA servis, s.r.o. z České Skalice na svém Eshopu nabízí prvotřídní protiplísňové nátěry, termoaktivní stěrky, penetrace a kvalitní nářadí pro tepelný komfort Vašeho domova. Termoaktivní stěrky: Interiérové Exteriérové Podlahové Akční sety Protiplísňové přípravky: Práškové přípravky proti plísni Tekuté přípravky proti plísni Penetrace: Penetrace hloubkové Penetrace na savé podklady Pracovní nářadí: Lžíce Hladítka Míchadla Ostatní nářadí Zaujaly Vás termoaktivní stěrky, penetrace nebo protiplísňové nátěry? Neváhejte nás kontaktovat nebo si přímo nakoupit z našeho Eshopu https://www.obnova.cz/. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další spokojené zákazníky z České Skalice.