Dobíjacia stanica na bicykle

Dobíjacia stanica na bicykle

Ide o nákup, dodanie, inštaláciu a sfunkčnenie nabíjacej stanice na bicykle a jej súčastí nasledovnej technickej špecifikácie:
Spotová solárna nabíjacia stanica, vrátane osvetlenia, kompresoru na dofukovanie, bezpečnostnej kamery, bezpečnostného alarmu zvukový s pripojením GSM, 24V DC, vyhrievanie, AED defibrilátor (AED BOX), AED elektródy pre dospelých a AED elektródy pre deti,
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Závadka nad Hronom

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Závadka nad Hronom

Zadavatel IČ:
00313947

Zadavatel ulice:
Osloboditeľov 144/27

Zadavatel PSČ:
976 67

Zadavatel obec:
Závadka nad Hronom

Kontaktní osoba:
Július Ernek

Zadavatel telefon:
+421 902 374 738

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31681500-8
Nabíjačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Máte cestu přes Kolín a nevíte kde si natankovat? Hledáte spolehlivého partnera na cesty co dodá Vašemu vozu šťávu? Pak jste si správně vybrali právě naší čerpací stanici v Kolíně. Čerpací stanice SIHELSKÝ s.r.o. je přímo v našem firemním areále a je otevřena i pro veřejnost. Svým poctivým klientům dále nabízíme možnost nepřetržitého čerpání prostřednictvím našich firemních karet. Neváhejte a poctěte nás Vaší návštěvou. Otevírací doba: Po - Pá: 5:00 - 21:00, So a Ne: 7:00 - 20:00 K prodeji je i další sortiment zboží: oleje, kapaliny, drobné občerstvení… možnost bezhotovostních plateb prostřednictvím karet VISA, Eurocard, American Expres, JCB…


Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Za bezkonkurenční ceny natankujete PHM u čerpací stanice Fryšták - v areálu Zemědělského družstva vlastníků. Můžete zde tankovat levně naftu i benzín. Nízké ceny jsou u nás po celý rok. Areál zemědělského družstva najdete na konci města Fryšták při směru jízdy na Holešov - odbočíte vpravo na Lukoveček.


Eshop s komponenty pro fotovoltaiku, baterie, regulátory, střídače a měniče - instalace solární elektrárny

Eshop s komponenty pro fotovoltaiku, baterie, regulátory, střídače a měniče - instalace solární elektrárny

Realizací fotovoltaických systémů se zabývá společnost Resacs s.r.o. Kromě instalace solárních elektráren provozuje i eshop, kde pořídíte komponenty pro fotovoltaiku - regulátory, měniče, střídače, baterie pro solární elektrárny. Realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnost, zahrady, karavany i průmysl, včetně zajištění dotačního programu Nová zelená úsporám. Pokud si přejete snížit rodinný rozpočet, navrhneme pro Vás solární systém, připravíme vše k čerpání dotace, dodáme komponenty, materiál včetně konstrukce i energetického úložiště pro přebytek energie. Vyřešíme montáž a následný servis.


Využití solární energie k nabíjení elektromobilu - úsporné, inteligentní a rychlé řešení

Využití solární energie k nabíjení elektromobilu - úsporné, inteligentní a rychlé řešení

Máte elektromobil? Chcete pro jeho nabíjení využívat solární energii? Společnost PV Solutions se zabývá dobíjecími stanicemi na klíč. SMA EV charcher je kompatibilní se všemi elektromobily a je snadno ovladatelný otočným přepínačem na zařízení nebo z aplikace SMA Energy. Ideální pro rychlé nabíjení – 2x rychlejší než v běžných nabíjecích stanicích. Ušetřete s námi čas. Věříme v udržitelnou budoucnost. Kontaktujte PV Solutions. Pomůžeme Vám vybrat to nejvhodnější řešení.


Bezpečné solární baterie LiFePO pro elektromobily, karavany, lodě, solární a větrné elektrárny

Bezpečné solární baterie LiFePO pro elektromobily, karavany, lodě, solární a větrné elektrárny

Lithium-železo-fosfátové LiFePO baterie jsou aktuálně z mnoha důvodů výraznou konkurencí klasických olověných i li-ion a ni-cd akumulátorů. Jde o bezpečné solární baterie pro solární a větrné elektrárny, elektromobily, karavany či lodě. Pořídit je můžete v eshopu resacs.cz . Firma Resacs s.r.o. sídlí v Otrokovicích u Zlína. Solární baterie použijete k uskladnění elektrické energie (vyrobené ze solárních panelů), kterou je třeba využít během noci, při zamračeném počasí nebo větším odběru. Nejdůležitější při výběru bateriíe jsou počty cyklů, kapacita a napětí baterie. Baterie se dají v solárním systému skládat do série pro získání vyššího napětí. U těchto akumulátorků nedochází k téměř žádnému samovybíjení, výhodou je, že nemají paměťový efekt, proto je možné je nabíjet v jakékoliv fázi vybití. Baterie umožňují 3-10 tisíc nabíjecích cyklů a i po těchto cyklech stále mají spoustu kapacity. Srovnání LiFePO akumulátorů: - podobné jako lithium-iontové, ale bezpečnější - mnohem lepší než nikl-kadmiové, gelové i klasické olověné.


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.