ND na rameno kosačky FFA 500, PP 513AE

ND na rameno kosačky FFA 500, PP 513AE

Predmetom zákazky je dodanie náhradných dielov na rameno kosačky FFA 500 v zmysle prílohy č.1 Opis predmetu zákazky
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34913000-0
Rôzne náhradné diely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plně automatická, robotická sekačka Husqvarna Automower

Plně automatická, robotická sekačka Husqvarna Automower

Skvěle posekaný trávník zajistí sekačky Husqvarna Automower od Zahradní techniky Robert Bílka v Modré u Uherského Hradiště. Sekačka Husqvarna Automower je plně automatická. Pokud si chcete vyzkoušet jak seká, přijďte k nám na prodejnu a rádi Vám to předvedeme. Sekačky Husqvarna Automower nabízíme v několika modelech: - Husqvarna Automower 330 X - je to model nové generace sekaček. Tento model je vhodný pro velké, velmi rozlehlé zahrady s automatickou detekcí zúženého prostoru a s GPS navigací. Zvládne i svahy se sklonem do 45%. - Husqvarna Automower 305 - je to velmi lehký model pro menší plochy zahrad. Je vybaven alarmem a PIN kódem a zdolá svahy se sklonem do 25%. - Husqvarna Automower 220 AC - tento model zvládne posekat větší plochy trávníků. Je vybaven alarmem a PIN kódem a nastavuje se klávesnicí a displayem. - Husqvarna Automower 320 - je velmi výkonný model sekačky, zvládne posekat velkou plochu trávníku a perfektně seká trávu kolem stromů. Má speciální funkci časovače, který podle počasí přizpůsobí sekání tempu růstu trávy.


Zahradní travní traktory, prodej, dodávka zahradní techniky

Zahradní travní traktory, prodej, dodávka zahradní techniky

Jste-li z Brna a okolí a chcete kupovat zahradní techniku, pak neváhejte a kontaktujte nás. GARDENTECH Jaroslav Toninger je z Brna a prodává zahradní techniku. U nás si vyberou profesionálové i chalupáři. Na výběr máte zahradní traktory, travní traktory. U nás v prodejně máte možnost si zkusit zahradní traktor, projet se na něm, a vyzkoušet jeho funkce. Dodáváme traktory, ridery, samojízdné sekačky, a příslušenství. Neváhejte a oslovte nás. Věříme, že se zahradní technikou od nás budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej a servis profesionálních sekaček na trávu – ruční, motorové a akumulátorové

Prodej a servis profesionálních sekaček na trávu – ruční, motorové a akumulátorové

Hledáte profesionální sekačku s vysokým výkonem a chcete si sami nastavit výšku sekání? V tom případě se obraťte na společnost KRES spol. s r.o., která má bohatý výběr sekaček na trávu značky Husqvarna. KRES spol. s r.o. prodává ruční, vřetenové, motorové a akumulátorové sekačky spolehlivé značky Husqvarna. Mezi hlavní výhody těchto sekaček se řadí možnost nastavení výšky sekání, vysoký výkon, možnost mulčování, systém kontroly naplnění koše a speciální úprava rukojeti pro pohodlnou práci. Pořiďte si novou sekačku pro dokonalý trávník ještě dnes a navštivte náš web!


Benzínové, elektrické a akumulátorové křovinořezy Husqvarna – pohodlná úprava trávníků

Benzínové, elektrické a akumulátorové křovinořezy Husqvarna – pohodlná úprava trávníků

Přejete si pořídit snadno použitelný křovinořez k úpravě Vašich zahrad a spolehnout se na známou značku Husqvarna? V tom případě si vyberte z několika typů u společnosti KRES spol. s r.o. KRES spol. s r.o. je autorizovaným dealerem Husqvarna mající ve svém sortimentu elektrické, akumulátorové a benzínové křovinořezy – vyžínače, které se liší výkonem, typem motoru, zdvihem válce, hmotností a hlučností. Pořiďte si kvalitu značky Husqvarna a navštivte naše webové stránky ještě dnes!


Zahradní technika, traktory, sekačky-předváděcí modely v bazaru

Zahradní technika, traktory, sekačky-předváděcí modely v bazaru

Pořiďte za výhodné bazarové ceny předváděcí modely zahradní techniky u firmy Agro-centrum Uherský Brod. Sekačky, traktory, motorové pily i další technika, byly využívány na výstavách a na prodejně pro předvedení zákazníkům. Bazar - předváděcí modely na prodej: -zahradní traktor McCulloch M155-107TC rok výroby 2013 -klasická benzínová sekačka AL-KO Classic 5.14 SP-S s vybavením - vhodná pro zahrady, travní plochy do 1800 m2 -plotostřih Husqvarna 325HD75 -motorová řetězová pila Husqvarna 365 X-Torq pro profesionální využití, pro širokou škálu prací -křovinořez Husqvarna 545RX -převodovka, převodová skříň DSK-316.1PS.


Kvalitní automatické a poloautomatické štípače lze vyrobit přesně dle přání zákazníka

Kvalitní automatické a poloautomatické štípače lze vyrobit přesně dle přání zákazníka

Potřebujete kvalitní štípače na dřevo? Pokud možno zcela automatické? Preferujete českou výrobu a především možnost, aby byly vyrobeny Vám na míru? Pak oslovte společnost Automatické štípače Sláma – František Sláma, kterou najdete v Osové Bítýšce na Vysočině. Na všechny námi vyrobené štípače poskytujeme záruku, při jejich výrobě používáme kvalitní certifikovaný materiál. Čerpadla jsou celolitinová, a vydrží i vysoký tlak. Jedná se o kvalitní českou výrobu. Navíc Vám vyjdeme vstříc a výrobu přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním. K dispozici máme i náhradní díly. Vyrábíme automatické štípače i poloautomatické, které jsou určené k výrobě palivového dříví. Veškeré technické údaje a informace o štípačích najdete na našich webových stránkách, kde máme uvedeny i aktuální ceny. V případě, že potřebujete poradit, nebo si s něčím nevíte rady, obraťte se na nás.