Retence srážkové vody na střeše budovy Základní školy Za Alejí 1072,  Uherské Hradiště

Retence srážkové vody na střeše budovy Základní školy Za Alejí 1072, Uherské Hradiště

Předmětem veřejné zakázky je revitalizace ploché střechy a zateplení části obvodové stěny objektu C, přiléhající ke střešní konstrukci objektu D2. Účel objektu se nemění, nedochází ke změně počtu místností ani k jejich rozšíření či zmenšení, nemění se ani účel využití ostatních prostor v objektu. V objektu budou nainstalovány nové VZT jednotky včetně rozvodů, stávající VZT jednotky budou během prací dočasně demontovány (podrobněji v projektové dokumentaci). Podkladem pro vypracování nabídky je soupis stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr, projektová dokumentace a další dokumenty, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Uherské Hradiště

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Uherské Hradiště

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 19

Zadavatel PSČ:
686 01

Zadavatel obec:
Uherské Hradiště

Kontaktní osoba:
RTS, a.s., Lazaretní 13, 615 00 Brno, Ing. Marek Slabý

Zadavatel telefon:
+420 545 120 262

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mesto-uh.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavební úpravy školních budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonová střešní krytina, realizace střech

Betonová střešní krytina, realizace střech

Ocitli jste se v nesnázích a potřebujete rekonstrukci střechy? Stavíte nový dům a hledáte společnost zkušenou v oblasti pokrývačství? Naše firma Střechy Vrňata & Žáčik nabízí kompletní služby v oblasti klempířství a pokrývačství pro rodinné a panelové domy, činžovní domy, průmyslové haly a objekty. Zajišťujeme realizace střech a s nimi spojených klempířských prací. V nabídce máme širokou škálu materiálů. Jedním z nich jsou i vysoce kvalitní betonové tašky, které jsou odolné vůči mrazu, tlaku a mechanickému poškození, a tedy je dlouhá životnost střechy. Mezi velké výhody patří i velká pevnost, snadná pokládka a v dnešní době i nižší zátěž na m2. Pokud máte zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář na našich webových stránkách. Pokud vás zajímá více, navštivte také naše facebookové či instagramové profily, kde se nachází mnoho našich realizací a podpůrných informací. Nebo rovnou přijďte na pobočku v Průhonicích, na ulici Tulipánová 100.


Montáže vzduchotechniky Liberec - Dodávka a montáž vzduchotechniky do hal a pracovišť

Montáže vzduchotechniky Liberec - Dodávka a montáž vzduchotechniky do hal a pracovišť

Stavoklima Liberec, s.r.o. V oblasti vzduchotechniky zajišťujeme odsávání průmyslových objektů a výrobních hal, jakožto i odsávání a filtraci vzduchu od jednotlivých pracovišť. Naší důležitou specializací je také klempířská výroba. Provádíme klempířské práce od výroby a montáže vzduchotechnického potrubí a tvarových dílů až po výsypky, zásobníky či skluzy. Další oblastí, ve které poskytujeme spolehlivé služby, jsou opravy a rekonstrukce střech. Jsme schopni udělat nejen stavební a protiradonové izolace, ale i hydroizolace plochých střech. Dodávka a montáž vzduchotechniky: - odsávání průmyslových objektů a výrobních hal - odsávání a filtrace vzduchu od jednotlivých pracovišť


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Klempířství– výroba žlabů, oplechování komínů, lišt, opravy klempířských prvků

Klempířství– výroba žlabů, oplechování komínů, lišt, opravy klempířských prvků

Jsou okapy na vaší střeše děravé a chcete jej nechat vyměnit? Hledáte na Vyškovsku šikovného klempíře pro oplechování komínu, střešních oken nebo štítu střechy? Veškeré klempířské práce zajistí klempíři z firmy Josef Opluštil. Zhotovíme klempířské zakázky z okolí Vyškova a Brna. Dodáváme a montujeme klempířské prvky na novostavbách, ale také při opravách a rekonstrukcích střech. Naše klempířství dodává střešní okapy, háky i svody dešťové vody. Postaráme se o oplechování střešních oken, štítů, střešních výlezů nebo balkónů. Opravujeme klempířské prvky. Zajistíme i montáž hromosvodů.


Záruční i pozáruční servis, oprava a údržba plochých střech

Záruční i pozáruční servis, oprava a údržba plochých střech

Hledáte firmu, který zajistí údržbu a pravidelné kontroly plochých střech? Zjistili jste závadu na ploché střeše a potřebujete firmu, která tuto závadu urychleně opraví a odstraní? Kontaktujte firmu PPBAU servis eu s.r.o., která poskytuje kompletní servis plochých střech. Naší specializací je pravidelná a kompletní údržba plochých střech staveb občanské vybavenosti a částí průmyslových staveb. Provádíme záruční i pozáruční kontrolu střech, kdy každým výsledkem kontroly je zpráva o stavu střechy. Střechy jsou vždy kontrolovány odborným technikem mechanicky a vizuálně, navíc provedeme i měření těsnosti hydroizolační krytiny. Pokud se na střeše vyskytuje problémové místo, zaneseme tyto problémové části střechy elektronicky do půdorysu střech a pravidelně je vyhodnocujeme. O údržbu ploché střechy se postaráme i v zimních měsících. Servis, opravy a údržby plochých střech zajistíme nejen v okolí Ostravy, ale i v rámci celé ČR.


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Při rekonstrukci střechy je ideální pro starší domy volit plechové krytiny pro jejich lehkost a také příznivou cenu. Ikdyž je výběr střešních krytin v dnešní době bohatý, plechová střešní krytina je výrazně levnější než ostatní typy. Před opravou střechy je však nutné odborné posouzení stávajícího stavu Vaší střechy, v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na firmu TOM střechy - doporučíme Vám konkrétní typ střešní krytiny a zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku. Dodáváme plechovou krytinu zn. Satjam, Ranilla, Ruukki, Onduline. Výhody plechové střechy: - kvalita, dlouhá životnost - levnější a lehčí oproti jiným druhům krytiny - rychlá, snadná montáž - snadná údržba - velký výběr barevných odstínů.