Zvýšenie kapacity MŠ v obci Tehla rekonštrukciou existujúceho objektu

Zvýšenie kapacity MŠ v obci Tehla rekonštrukciou existujúceho objektu

Predmetom zákazky je dodanie tovarov a stavebných materiálov pre materskú školu v Obci Tehla, vrátane dopravy. Bližšia špecifikácia sa nachádza v prílohe č. 2 súťažných podkladov. V prípade ak sa v opise predmetu zákazky alebo inej sprievodnej dokumentácii nachádzajú konkrétne názvy výrobkov, výrobných postupov, obchodných označení, patentov, typov, oblasti alebo miesta pôvodu alebo výroby, uchádzač/záujemca je oprávnený v súlade s § 42 ods. 3 ZVO, oceniť a dodať aj ekvivalent požadovaného výrobku, ktorý však musí spĺňať minimálne požadované technické parametre, funkciu a účel.
Veřejná zakázka vložena:
07.03.2023 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TEHLAN, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TEHLAN, s.r.o.

Zadavatel IČ:
53140541

Zadavatel ulice:
Tehla 88

Zadavatel PSČ:
935 35

Zadavatel obec:
Tehla

Kontaktní osoba:
Ing. Tibor Taldík

Zadavatel telefon:
+421 366 398 006

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111000-1
Stavebné materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnění s životností až 50 let

Corten - Bezúdržbový materiál na odhlučnění s životností až 50 let

Potřebujete vyřešit odhlučnění okolo silnic, v obytných zónách či v okolí obchodních center, popřípadě v interiérech a hledáte moderní, bezúdržbový materiál s dlouhou životností? Využijte protihlukové panely z CORTENU, které na míru vyrábí firma ROMAn s.r.o. Corten je druh oceli, na níž vzniká působením povětrnostních podmínek povrch s designem rzi, jež je ochrannou vrstvou. Corten je díky této vrstvě až 5x odolnější než klasická ocel. Po instalaci dochází k vyzrávání cortenu po dobu 6 až 24 měsíců - pro ilustraci se můžete podívat na připojené fotografie. Společnost ROMAn s.r.o. již díky vlastní technologii realizovala z cortenu řadu zakázek v oblasti odhlučnění např. u Kovošrotu či při odhlučnění autobusového terminálu. Pokud hledáte bezúdržbový materiál vhodný na odhlučnění s dlouhou životností, kontaktujte tuto českou firmu!


Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Stavebniny DOLUR Pardubice - to nejlepší pro vaši vysněnou stavbu. Prodáváme stavebniny, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízíme stavební materiály tuzemského i zahraničního původu jak pro malou, tak pro velkou stavbu. Přehled stavebních materiálů, které výhodně nakoupíte ve firmě DOLUR: Stavební izolace MULTI THERM a systém TERRANOVA sádrokartony KNAUF střešní okna dánské firmy VELUX tepelné,zvukové a protipožární izolace ORSIL,ROCKWOOL a ISOVER pěnový polystyren DCD IDEAL extrudovaný polystyren STYRODUR aJACKODUR lepenky, cement a suché maltové směsi PRINCE COLOR minerální podhledy OWA a THERMATEX cihelný systém SUPERTHERM a JISTROP pórobetonový systém YTONG komíny SCHIEDEL  a další materiály. Uváděný sortiment držíme skladem a není pro nás problém ho k vám dopravit. Stavebniny DOLUR Pardubice drží krok se stavbou!


Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Kompletní sortiment stavebního materiálu můžete na Zlínsku objednávat ve Stavebninách Doubravy - Jaroslav Mrázek. Jako dodavatel zajistíme levně rozvoz stavebnin až na místo stavby. Nákup u nás je výhodný. Poskytujeme akční slevy při výstavbě RD. Najdete u nás stavební materiály všeho druhu za rozumné ceny - zdící, izolační materiál, zateplovací systémy, sádrokartony, suché omítkové směsi, zámkové dlažby, betonové i ocelové výrobky, písky, štěrky, drtě, střešní ktytiny i nářadí a malou stavební mechanizaci.


Beton pro tunely Praha - stříkaný beton, beton pro definitivní ostění

Beton pro tunely Praha - stříkaný beton, beton pro definitivní ostění

Významnou kategorii produktů tvoří beton pro tunely, který dodává na většinu významných staveb tunelů v Praze. Betonárna má nepřetržitý provoz, díky němuž nejsou dodávky betonu pro tunely nikdy přerušeny. Beton pro tunely je dodáván ve 2 základních variantách. 1. Stříkaný beton je aplikován přímo na místo uložení, je v něm přidán urychlovač, který zabezpečuje rychlý nástup pevnosti, díky tomu beton nestéká ze stěn nebo svahů. Je možné ho využít zejména k tvorbě primárního ostění v tunelech budovaných Novou rakouskou tunelovací metodou (NRTM). Rychlost tuhnutí a tvrdnutí betonu je dána křivkami J1, J2 a J3. Forma aplikace stříkaného betonu může být mokrá i suchá. Vyrábí se z drobného kameniva, chráněného před dešťovými srážkami. Recepturu stříkaného betonu je potřeba přizpůsobit s používanou urychlující přísadou na konkrétní stavbě. 2. Betony pro definitivní ostění tunelů budovaných Novou rakouskou tunelovací metodou (NRTM), které jsou specifické zejména svojí konzistencí, dobou zpracovatelnosti a rychlostí náběhů pevností. V silničních tunelech se do betonu přimíchávají PP vlákna, která pomáhají zmírnit následky požáru na betonovou konstrukci. Doprava suchého stříkaného betonu je nákladním automobilem s korbou, mokrého autodomíchavačem. Obsluha je vždy řádně vyškolena a vybavena nutnými bezpečnostními pomůckami.


Kanceláře, velíny a mistrovny ve výrobních halách - odhlučnění dle Vašich potřeb

Kanceláře, velíny a mistrovny ve výrobních halách - odhlučnění dle Vašich potřeb

Odhlučnění místností ve výrobních halách je třeba efektivně řešit. Společnost ROMAn s.r.o. má v této oblasti bohaté zkušenosti a dokáže vyřešit hluk z jakéhokoliv stroje. Za více než 25 let svého působení realizovala celou řadu zakázek v oblasti odhlučnění ve výrobních halách. Má za sebou realizace na míru, vedoucí k odhlučnění kanceláří, školících místností, velínů i mistroven. Řešení vytváří pomocí certifikovaných RS panelů individuálně, podle potřeb každého zákazníka tak, aby splňovalo platné normy i individuální požadavky. Pokud tedy také řešíte problematiku odhlučnění místností ve výrobní hale, kontaktujte firmu ROMAn s.r.o. z Prahy a nechte si připravit řešení!


Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Díky našim pěti betonárnám v Praze dokážeme dodat kvalitní betonové směsi až na místo určení rychle a efektivně. Naše společnost se specializuje na výrobu betonových směsí na zakázku pro široké spektrum stavebních projektů. S dlouholetou zkušeností v oboru nabízíme našim klientům profesionální služby a kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny. Kromě výroby betonových směsí se věnujeme také jejich dopravě a ukládání na staveniště, abychom zajistili co nejvyšší efektivitu a uspokojili potřeby našich zákazníků. Své služby poskytujeme především v Praze a okolí, kde máme svých pět moderních betonáren: betonárna Rohanský ostrov, betonárna Libeň, betonárna Radlice, betonárna Písnice a betonárna Úvaly. Díky naší síti betonáren dokážeme zajistit rychlé a spolehlivé dodávky betonových směsí na místo určení v Praze a jejím okolí. Za naším úspěchem stojí profesionální tým zkušených pracovníků, moderní technologie a neustálé inovace a vylepšování našich produktů a služeb. Pokud potřebujete výrobu, dopravu nebo ukládku betonových směsí na míru, obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme s Vaším stavebním projektem.