Horehronsko – muránska cyklotrasa – drobná architektúra

Horehronsko – muránska cyklotrasa – drobná architektúra

Predmetom zákazky je výstavba drobnej architektúry:
1.Informačné tabule 3 ks
2.Prístrešky - altánky 2 ks
a výsadba stromov 2 ks pri každom altánku.

Podrobný opis predmetu zákazky je súčasťou dokumentov predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Polomka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Polomka

Zadavatel IČ:
00313726

Zadavatel ulice:
Osloboditeľov 12

Zadavatel PSČ:
976 66

Zadavatel obec:
Polomka

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Šlachta

Zadavatel telefon:
+421 918 908 594

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.polomka.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212100-7
Stavebné práce na stavbe zariadení pre voľný čas

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Máte pohlednou zahradu a stále Vám v ní něco chybí? Možná to bude voda. Jezírko se může stát skutečnou perlou Vaší zahrady. Přinese Vám relaxaci i příjemné koupání. O stavbu a realizaci se postarají odborníci ze společnosti GARD&N, která působí v regionu Zlín, Uherské Hradiště a Brno. Nabízejí podrobný návrh i realizaci veškerých okrasných vodních prvků v zahradě. Kompletní dodávka, projekt, stavba, realizace: - zahradní koupací jezírko - jezírka na koupání - okrasný přírodní bazén na klíč - vodní prvky na zahradě - fontány, kaskády a potůčky. Naše služby: - celoroční komplexní údržba jezírek - poradenská činnost - přestavba bazénů na koupací jezírka - rekonstrukce stávajících jezírek - rekonstrukce vodních prvků v zahradě. Mít na zahradě vlastní přírodní koupací jezírko, není žádným nesplnitelným snem. Kontaktujte společnost GARD&N, která Vám s tím pomůže.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.


Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Ve společnosti GARD&N se zaměřujeme na projektování, realizace i údržbu zahrady v regionu Zlínský kraj. Ing.Ladislava Nagyová poskytuje služby zahradního architekta - poradí Vám s rozvržením zahrady. Zkušenosti máme s realizací přírodní, kamenné i střešní zahrady. Podle zvoleného typu zahrady dokážeme zakomponovat vhodné stavební, architektonické prvky i přírodní materiály - kamenné zídky, betonové či dřevěné prvky, proutěné či dřevěné zahradní stavby, vodní plochy, koupací jezírka apod.. Naše firma je zárukou profesionality - v oboru zahradní a krajinářské architektury máme téměř 20 let zkušeností.


Mobilní domy prodej Praha – rychlé řešení cenově dostupného bydlení

Mobilní domy prodej Praha – rychlé řešení cenově dostupného bydlení

Mobilní domy si získávají stále větší popularitu ve světě i nás, protože nabízejí rychlé řešení cenově dostupného kvalitního přechodného či trvalého bydlení. Kvalitní mobilní domy prodává společnost Caravan Centrum HYKRO se sídlem v Praze. Široký výběr z mnoha cenových kategorií i exteriérových vzhledů jistě potěší každého zájemce o tento netradiční způsob bydlení. Užitnost mobilních domů se však neomezuje pouze na bydlení, jsou vhodné jako nejrůznější provozovny, k rozšíření kempů či k firemním účelů. Výhodou mobilních domů je rychlá a snadná instalace na vybraný pozemek stejně jako přesun do jiné lokality. Pokud Vás nabídka mobilních domů zaujala, neváhejte se obrátit s dotazy na společnost Caravan Centrum HYKRO.


Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Přejete si bydlet ve vlastním domě a máte obavy, že kvůli zdražujícímu se materiálu byste stavbu nedokončili? Láká Vás představa mobilní dřevostavby vytvořené dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na společnost KARPEN PLUS s.r.o. KARPEN PLUS s.r.o. prodává a montuje mobilní domy, jejichž výhodou je umístění na libovolný pozemek, přijatelná pořizovací cena, nižší provozní náklady a rychlá výstavba z kvalitních a odolných ocelových a dřevěných materiálů. Neváhejte a kontaktujte nás pro zpracování prostorového modelu domu!


Rychlá výstavba ekonomických dřevostaveb na klíč, moderní vzhled

Rychlá výstavba ekonomických dřevostaveb na klíč, moderní vzhled

Hledáte v Havlíčkově Brodě či okolí firmu, která zajistí rychlou výstavbu ekonomických dřevostaveb na klíč? Pak se bez váhání obraťte na společnost Homestead, s.r.o. Postavíme Vám moderní dům dle Vašich představ! Naše domy jsou standardně vybaveny základovou deskou, podlahovým topením, elektroinstalací, vodoinstalací, okny, dveřmi, kanalizační přípojkou, tepelnou izolací a izolací proti radonu, venkovním opláštěním a fasádou, střechou-varianta Betonpres, komínovým systémem ad. Zajistíme kompletní služby ve výstavby rodinných domů na klíč, ekonomických dřevostaveb, bungalovů ad. Více informací najdete na www stránkách nebo nás kontaktujte!