Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Pastovité omítky, podlahové stěrky, omítkové štuky, malty, betony v e-shopu

Chcete mít doma nebo v práci krásné a kvalitní stěny a podlahy? Pak vyzkoušejte produkty od společnosti Tomeš VSH, která je předním českým výrobcem a prodejcem stavebních hmot. Nabízíme vám různé druhy omítek, štuk, malt, betonů a stěrek, které jsou prodyšné, odolné, barevné a snadno se aplikují. Můžete si vybrat z více než 2000 odstínů omítek a zvolit si zatíranou nebo rýhovanou úpravu. Tyto produkty se hodí jak na fasády, tak na interiéry, zateplení nebo opravy.

Dodávky nových vozů lanové dráhy Petřín

Dodávky nových vozů lanové dráhy Petřín

Předmětem plnění této veřejné zakázky je výroba, dodání a uvedení do provozu dvou nových vozů pro lanovou dráhu Petřín v souladu s platnou legislativou a v souladu s vítězným designovým návrhem studia Anny Marešové Designers.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
150 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
JUDr. Eliška Podroužková

Zadavatel telefon:
+420 270 006 262

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Technické projektování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Pokud potřebujete vyrobit atypickou přírubu nebo provést úpravu přírub vyráběných dle běžných norem, obraťte se na firmu GELDBACH - CZ s.r.o. z Brna. V případě, že pro vaše řešení není vyhovující použití přírub dle příslušných norem, naše firma zajistí dodání přírub podle vašich specifických požadavků, a to buď dodatečnou úpravou nebo výrobou přesně dle dodané výkresové dokumentace. Na standardně vyrobených přírubách provádíme úpravy, jako je zhotovení vnitřního závitu, zvětšení připojovacího rozměru u plochých přírub nebo úprava těsnící plochy. Máme zkušenosti i s realizací speciálního doplňkového sortimentu jako jsou podpěry, konzoly, izolační desky, montážní plošiny atd.


Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Pracujete v potravinářské průmyslu a sháníte společnost, která se zabývá výrobou potravinářských strojů? Pak se podívejte na nabídku společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o. z Hradce Králové. Strojírna Kukleny spol. s.r.o. nabízí výrobu kvalitních a spolehlivých potravinářských strojů a můžete si vybrat z těchto tří typů: - Loupačka arašídů pro opracování vnitřních červených slupek o výkonu 350 a 700 kilogramů arašídů za hodinu - Zařízení pro opracování střev vepřových, hovězích nebo skopových s výkonem 5 až 250 komponentů za hodinu Zaujala Vás nabídka společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o.? Pak se na bližší informace podívejte na webové stránky společnosti. - Dopravní zubová nerezová čerpadla


Vyrábíme modely z polystyrenu, dřeva, hliníku, umělých a plastických hmot.

Vyrábíme modely z polystyrenu, dřeva, hliníku, umělých a plastických hmot.

Firma TSS, spol. s r.o., Hradec Králové vám ve své modelárně připraví modely přesně dle vašich představ. Jsme plně vybaveni 6 CNC obráběcími centry a díky tomu vyrábíme modely jak pro kusovou, tak i pro sériovou výrobu. Modelárna naší firmy TSS, spol. s r. o. patří mezi nejlépe vybavené modelárny v ČR. polystyrenové modely velké dřevěné modely pro kusovou i sériovou výrobu modely ze slitin Al komplikované modely pro sériovou a hromadnou výrobu z litých pryskyřic i polyuretanových bloků formy na tváření plastů za tepla formy na laminování např. pro výrobu lodí a letadel


Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Výroba odvalovacích kontejnerů ABROLL je specializací firmy Roman Kunovský - kontejnery Uherský Ostroh, která se zabývá výrobou a prodejem více typů kontejnerů pro různé účely - vybírat můžete kontejner otevřený i uzavřený, s výklopnými nebo dvukřídlými vraty, typ valník i objednat kontejner na míru. Dodáme kontejnery ABROLL s objemem od 5 m3 do 40 m3 a délkou od 4 500 mm do 7 000 mm. Maximální výška je 2 440 mm. Kostru Abroll kontejnerů tvoří pevná svařovaná ocelová konstrukce. Stěny a dno jsou plechové, stěny jsou z plechu o síle 3 mm, dno 5 mm. Výška stěn je různá podle účelu využití - kontejner na suť bývá mělčí než ty na odpad. Zavírání kontejnerů je možné na dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Střecha kontejneru může být pevná i odklopná, dle požadavku. Kontejnery ABROLL jsou ideální pro svoz pevného odpadu, odvoz šrotu, sypkých hmot či jako vodní nádrže. Jsou snadno přepravitelné a manipulovatelné pomocí speciálních vozidel s hákovým nakladačem. Kontejnery ABROLL splňují všechny normy a požadavky pro bezpečnou a ekologickou likvidaci odpadu.


Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Jsme společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna a vyrábíme kvalitní pružiny pro strojírenské, stavební, zdravotnické, zemědělské, zahradnické, potravinářské, automobilové nebo světelné a elektrotechnické obory průmyslu v České republice. Prodáváme standardní, zakázkové pružiny a drátěné prvky, které bývají součástí specifických, ale i běžně využívaných předmětů. Garantujeme špičkovou kvalitu námi dodávaných pružin za rozumné ceny. Dbáme na flexibilní a ochotný přístup k zákazníkovi. Nevíte-li si rady s výběrem, rádi Vám se vším poradíme a připravíme řešení na míru. Objednaný sortiment Vám dodáme v co nejbližším možném termínu.


ZVU Servis a.s. - přední poskytovatel strojírenských a servisních služeb

ZVU Servis a.s. - přední poskytovatel strojírenských a servisních služeb

ZVU Servis a.s. je strojírenský výrobní podnik, který se zaměřuje na kusové a malosériové dodávky sestav strojů, svařenců a ocelových konstrukcí pro různá průmyslová zařízení. Výroba probíhá na základě dokumentace od zákazníka v souladu s technickými a výrobními evropskými normami a řízením jakosti podle EN ISO 9001. Společnost provádí generální opravy obráběcích a tvářecích strojů, včetně zpracování kompletní dokumentace, a nabízí preventivní prohlídky a běžné opravy strojů. Specializuje se také na opravu elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů. Metrologické středisko ZVU Servis a.s. se věnuje opravám a kalibraci měřidel a dalším metrologickým výkonům. Produkce zahrnuje komplexní výrobu od zámečnických prací, svařování, obrábění, zušlechťování materiálu, až po konečné povrchové úpravy. Společnost vlastní tři výrobní haly o celkové výměře 6000 m² v areálu ZVU a.s. v Hradci Králové, vybavené jeřáby, rozvodem technických plynů a tlakového vzduchu. Historie firmy sahá do roku 1869, kdy byla založena První česká akciová strojírna v Hradci Králové. Postupem času prošla firma řadou organizačních změn, včetně začlenění do Škodových závodů a Cheposu Brno. V 90. letech došlo k holdingovému uspořádání společnosti, a v roce 1997 byla založena akciová společnost ZVU Servis, která se postupně stala suverénní strojírenskou firmou s orientací na externího zákazníka.