Dodávky nových vozů lanové dráhy Petřín

Dodávky nových vozů lanové dráhy Petřín

Předmětem plnění této veřejné zakázky je výroba, dodání a uvedení do provozu dvou nových vozů pro lanovou dráhu Petřín v souladu s platnou legislativou a v souladu s vítězným designovým návrhem studia Anny Marešové Designers.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
150 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
JUDr. Eliška Podroužková

Zadavatel telefon:
+420 270 006 262

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Technické projektování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská kovovýroba, robotické svařování a řezání

Strojírenská kovovýroba, robotické svařování a řezání

Potřebujete zhotovit kovové díly či polotovary pro Vaše stroje? Tak neváhejte a oslovte naši společnost A-T-K Fryšták s.r.o. Naší hlavní činností je strojírenská kovovýroba na zakázku. Díky moderním technologiím a strojům vyrábíme kvalitní a přesné produkty dle Vaší specifikace. V našich dílnách pracujeme na novodobých obráběcích strojích jako ohraňovacím lise, pasové pile, CNC soustruhu, řezacím laseru či svářecím robotu. Vyhotovíme pro Vás polotovary, náhradní díly či jednoduchých strojů podle technické dokumentace. V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte. Najdete nás ve Fryštáku v okrese Zlín.


Výroba pružných spojek pro pohony - VPS s vinutou pružinou, axiální čepové spojky BKN

Výroba pružných spojek pro pohony - VPS s vinutou pružinou, axiální čepové spojky BKN

Špičkové pružné spojky pro pohony vyrábí strojírenská firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. se sídlem v Přerově. S výrobou máme dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme pružné spojky spojky VPS s vinutou pružinou a axiální čepové spojky BKN a také hřídelové spojky Periflex. Naše pružné spojky najdou využití jako spojovací prvek pro spojení dvou nesouosých hřídelí. Pružné spojky vyrábíme pro zákazníky z měst Olomouc, Prostějov, Zlín, Ostrava i Praha a Brno. VPS spojky s vinutou pružinou: - jsou vhodné pro spojení nejtěžších strojů pro přenášení kolísavého zatížení s rázy. Axiální čepové spojky BKN: - používají se ke spojení hnacího a hnaného hřídele a přenosu točivého momentu se stálým průběhem v obou smyslech točení při trvalém i přerušovaném provozu.


Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Strojírenská firma zaměřená na CNC obrábění, soustružení, frézování

Pokud hledáte partnera pro CNC obrábění se strojním parkem na špičkové úrovni, v regionu Zlínský kraj se můžete obrátit na strojírenskou firmu A-T-K Fryšták s.r.o.. K dispozici máme moderní strojní park: - CNC obráběcí centrum AXA DBZ - řídicí jednotka Heidenhain iTNC 530, osa X - 2x 750 mm, Y - 500 mm, Z - 600 mm - CNC obráběcí centrum AXA VCC 50 - řízení Siemens, osy X - 1350 mm, Y - 750 mm, Z - 850 mm - soustruhy, frézky, strojní vrtačky, brusky. Kovovýroba strojních dílů, součástí i konstrukčních prvků. Kusová i sériová výroba. Zajistíme i požadované povrchové úpravy.


Zakružování trubek, tyčí a výměníků rychle a odborně

Zakružování trubek, tyčí a výměníků rychle a odborně

Zakružování trubek využijete nejen v průmyslové výrobě. Šikovné ruce našich pracovníků umí vytvořit také designové kousky jako například originální stojany na kola. Zakružování trubek a tyčí provádíme vždy velmi přesně. Jsme schopni zpracovat trubky od radiusu 250 mm až po průměr 70 mm. V naší firmě to však zakružováním trubek a tyčí nekončí. Nabízíme vám také zakružování a ohraňování plechů a zakružování výměníkových spirál. Problém pro nás nejsou výměníky jednoduché ani složené. Zakružování výměníku nejen odborně provedeme, obstaráme za vás také tlakovou zkoušku a vy tak budete mít jistotu, že jste dostali kvalitní výrobek. Kovovýroba Přidal si zakládá na rychlosti, kvalitě a osobnímu přístupu. Pro zakružování proto používáme kvalitní tříosou CNC stáčečku profilů. S vaší objednávkou vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější materiál. Spojení zkušeností a nejmodernějších technologií, to je firma Přidal.


Kovodružstvo Strážov - strojírenská výroba kovových výrobků s precizností a spolehlivostí

Kovodružstvo Strážov - strojírenská výroba kovových výrobků s precizností a spolehlivostí

Kovodružstvo Strážov má dlouholetou tradici v oblasti strojírenské výroby a nabízí široké portfolio výrobků. Mezi naše hlavní výrobky patří vzduchotechnika, radiální ventilátory, sušárny obilí, průmyslové filtry a zahradní nářadí. V naší výrobní nabídce najdete také standardní i atypické vzduchotechnické potrubí, lisované a svařované plechové konstrukční díly, odlučovače, ocelové konstrukce a další produkty. Kromě strojírenské výroby nabízíme také zakázkovou výrobu podle dokumentace zákazníka, která zahrnuje výrobu ocelových konstrukcí, průmyslových chladičů, teplovodních kotlů a výměníků tepla. Naše firma disponuje moderními technologiemi a stroji, které nám umožňují vyrábět kvalitní a spolehlivé produkty. Jsme spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a naše úspěchy jsou zakládány na kvalitě výrobků a služeb, seriózním jednání a spokojenosti zákazníků. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s řešením Vašich potřeb.


Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Specialistou na výrobu obráběných a svařovaných dílů je firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou zákazníky z Brna i Prahy. Provádíme broušení na plocho i kulato, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování a vrtání dle výkresové dokumentace na zakázku. Také vyrábíme ozubení odvalovacím způsobem. Vyrábíme strojní díly dle dokumentace zákazníka. Jsme schopni obrábět širokou paletu materiálů. Zakázkovou strojírenskou výrobu zajistíme včetně veškerých povrchových úprav a tepelného zpracování pro zákazníky z Přerova, Olomouce, Prostějova i Ostravy. Neváhejte nás kontaktovat, jsme specialisté na zakázkové zpracování kovů dle požadavků a dokumentace zákazníka.