Individuální psychologické poradenství pro Královéhradecký kraj 2023 - 2027

Individuální psychologické poradenství pro Královéhradecký kraj 2023 - 2027

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění realizace poradenské činnosti (individuálního psychologického poradenství) dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Ing. Radek Bucek

Zadavatel telefon:
+420 950 116 589

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uradprace.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80570000-0
Školení osobního rozvoje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skupinové psychoanalytické poradenství Mladá Boleslav – pro efektivní týmovou spolupráci

Skupinové psychoanalytické poradenství Mladá Boleslav – pro efektivní týmovou spolupráci

Paní Petra Urbanová se zabývá psychoanalýzou už od roku 1990. V současné době provádí individuální nebo skupinové psychoanalytické poradenství v terapeutické pracovně v Mladé Boleslavi. Při skupinovém poradenství pomáhá například firmě řešit konfliktní situace, stmelí váš tým a vytvoří mezi vámi tu správnou komunikaci. Setkání probíhá 1x týdně v podvečerních a večerních hodinách. Vyřešte vaše trápení včas, předejdete tak zbytečným problémům a uvidíte, že to má smysl. Skupiny se otvírají každý rok v březnu a září pro 3-5 klientů.


Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině

Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině

Představujeme Vám ordinaci Psychologická péče o děti a dorost v Praze, kterou provozuje PHDR. Dagmar Pechová. V naší ordinaci se zabýváme obtížemi ve škole, problémy v rodině, psychosomatickými obtížemi, poruchami pozornosti s hyperaktivitou a poradenskou činností s výběrem budoucího povolání. Psychologická poradna Praha: vývojové problémy a výchovné otázky obtíže ve škole - poruchy učení, vztahové problémy, adaptační problémy ADHD - porucha pozornosti s hyperaktivitou psychosomatické obtíže (enuréza - pomočování, enkopréza - neudržení stolice, chronické onemocnění, bolest, nevolnosti atd.) trauma, velký stres, fobie, pocity úzkosti atd. problémy v rodině, situace po rozvodu, problémy s vrstevníky poradenská činnost - výběr povolání Nevíte si rady se svými dětmi? Mají problémy ve škole či s vrstevníky? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kartouzská 204/6, Praha.


Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Pokud máte pocit, že se plácáte v osobním či profesním životě, správný směr Vám může pomoci najít osobní kouč. Při individuálním NLP koučinku se využívají principy práce s kapacitou mozku podle Neuro lingvistického programování k osobnímu růstu. Kouč pomáhá klientovy podniknout konkrétní kroky, tak aby klient dosáhl svého cíle - úspěchu v práci, soukromí či rodině. Cílem je ujasnění priorit, získání odpovědnosti za vlastní život i naučit se efektivně řídit sám sebe. V regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj působí jako osobní kouč paní Hedvika Juráková - neváhejte a domluvte si termín osobní konzultace na tel.:606689244 .


Klinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Klinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Nastaly ve Vašem životě změny, se kterými si nevíte rady? Řešíte problémy v rodinných či partnerských vztazích nebo dokonce máte deprese? Obraťte se na moji ordinaci klinického psychologa PhDr. Anna Kotrčová. Poskytuji komplexní diagnostickou a terapeutickou péči v oboru klinické psychologie. Služby jsou určeny jak pro děti, tak dospělé. Přijďte se svěřit a ulevte své duši i tělu. Individuální psychoterapie pomáhá nejen dospělým, ale i dětem, které trápí problémy třeba ve škole. Včasná pomoc psychologa je velice důležitá. Pokud máte problémy ve vztazích, deprese či úzkostné stavy, psychosomatické potíže nebo jste vystaveni dlouhodobé stresové zátěži a potřebujete se s někým poradit, navštivte moji ordinaci PhDr. Anna Kotrčová v Karlových Varech – Doubí a společně vše zvládneme.


Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec, linka důvěry, terapie, poradenství

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec, linka důvěry, terapie, poradenství

Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace Naším cílem je poskytnout všem, co to potřebují psychologické poradenství, skupinovou terapii, sociálně – právní poradenství a také krizovou intervenci. V naší poradně se Vám dostane anonymních, bezplatných a důvěrných služeb s ohledem na individuální potřeby a podmínky uživatelů. Pokud máte nějaký osobní problém nebo potřebujete poradit ve věcech právních pak neváhejte a kontaktujte naše Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje. Nebuďte na starosti sami!


Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Odborná psychologická péče o děti a dorost z Prahy a okolí

Máte pochybnosti o správném vývoji Vašeho dítěte? Hledáte odbornou pomoc ohledně psychického stavu dětí a mládeže? Navštivte naši ordinaci, PhDr. Dagmar Pechová psychologická péče o děti a dorost, a získejte tu nejlepší péči v daném oboru. Svým klientům nabízíme služby od prvotního vyšetření a konzultací, po dlouhodobou spolupráci a léčbu. Můžete využít služby dětského psychologa, psychologické poradny nebo poradenské činnosti. Pomůžeme Vám vyřešit špatný psychický stav způsobený rozvrácenými rodinnými vztahy, problémy ve škole, fobiemi a traumaty. Jsme také odborníky v oblasti vývojových vad a zjišťování intelektových úrovní, pokud jste na pochybách u svého potomka, kdykoliv nás kontaktujte. Přijďte spolu s dítětem do ordinace na ulici Kartouzská 204/6 v Praze 5. Jsme tu každý den od pondělí do čtvrtka. Každý den začínáme ordinovat v 7:00 a končíme v 15:00. Pokud cítíte ostych a nejistotu, kontaktujte nás a Váš problém můžeme prvně prokonzultovat telefonicky.