AGRO Hoštka a.s.  - Snížení prašnosti - Dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje

AGRO Hoštka a.s. - Snížení prašnosti - Dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 - technická specifikace.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
AGRO Hoštka a.s.

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AGRO Hoštka a.s.

Zadavatel IČ:
49096150

Zadavatel ulice:
Litoměřická 260

Zadavatel PSČ:
411 72

Zadavatel obec:
Hoštka

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.agrohostka.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144431-8
Zametací vozy s vysavačem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Pokud sháníte vybavení pro kvalitní a šetrné čištění komínů a kotlů, pak se obraťte na naší společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. se sídlem v Radkově poblíž Opavy. V naší firmě si můžete pořídit vše k čištění od komínových štětek, přes kulaté či hranaté kotlové kartáče, až po ocelové, nerezové a fíbrové komínové kartáče. Výroba kartáčů a příslušenství: - rourové a komínové kartáe - ocelové, kulaté, hranaté - ocelové oko, oko-závaží - nerezové komínové kartáče - komínové kartáče - fibr, silon - kotlový čisticí set - pohrabáče, štětky - komímové růžice a strojky - komínové štětky. Ke všem kartáčům nabízíme také nezbytné příslušenství, můžete si pořídit také různé nádstavce, pohrabáče, lopatku na uhlí, uhlák a mnoho dalšího. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Máte na vašem pozemku zámkovou dlažbu, která je již špinavá a potřebuje vyčistit? Chcete se zbavit mechu v zámkové dlažbě? Čištění zámkové dlažby od mechu, mastnoty a další špíny zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Čištění a údržbu zámkové dlažby provádíme pomocí mobilní tryskací jednotky. Tlakovým čištěním odstraníme ze zámkové dlažby mastnoty, skvrny od oleje, mech i řasy, ale i různé stavební nečistoty. Tryskáním čistíme nejen chodníky ze zámkové dlažby, ale také terasy, schody nebo parkoviště. Garantujeme Vám, že po hloubkovém tlakovém čištění bude vaše zámková dlažba vypadat jako zcela nová!


Mytí a veškerá údržba stanového i jiného opláštění Praha – pro zachování delší životnosti

Mytí a veškerá údržba stanového i jiného opláštění Praha – pro zachování delší životnosti

Uchovejte co nejdelší životnost stanových i jiných opláštění a náležitě o ně pečujte s pomocí společnosti M.P.M., spol. s r.o. z Prahy, která nabízí jejich mytí ve speciálně sestavené myčce a veškerou potřebnou údržbu. Špinavé a neudržované stany, přístřešky a plachty ztrácení rychle na své užitné i estetické hodnotě. Stačí přitom naše péče a mohou sloužit řadu let. Výsledek mytí stanového opláštění vlastními silami není s naším profesionálním mytím a údržbou vůbec srovnatelný. Naše myčka bez potíží umyje plachty o rozměrech 6 metrů na šířku a až 50 metrů na délku. Ušetřete za nákup nového opláštění a využijte služeb jejich mytí a údržby od společnosti M.P.M., spol. s r.o.


Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Zachycení nečistot z venku ještě před vstupem do Vaší firmy? Řešením jsou vstupní rohože také jako čistící rohože od firmy DIAMANT AK s.r.o. Brno. Nenechte si ujít tuto příležitost - mít reprezentativní prostory ve firmě. Jejich zakázková výroba na vstupní rohože má velmi dobré recenze od zákazníků. Vstupní rohože nebo-li čistící zóny jsou určeny pro vysokou zátěž a mají schopnost pojmout a zachytit velké množství nečistot a vody. Disponují velkou odolností a stálosti tvaru. Podklad zabraňuje nežádoucímu posunu rohože po podložce. Nepropouští vodu a prach. Rohož lze opatřit nášlapným lemem. Zachycují drobné nečistoty, vlhkost a vodu, takže vaše prostory ve firmě budou minimálně špinavé. Firma nabízí různé typy materiálu na čistící rohože. Vždy Vám poradíme a vytvoříme návrh s následnou odbornou montáží rohože. Rohože: -dle materiálu - hliníkové, gumové, kartáčové, textilní rohože, kokosové rohože -s firemním logem na rohoži -protiúnavové rohože -průmyslové rohože -ocelové rohožky -protiskluzná páska.


Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Chcete koupit pevné a odolné venkovní rohože před vstupní dveře, které odstraní hrubé nečistoty jako sníh a bahno z obuvi? Venkovní gumové rohože s dlouhou životností a velkou odolností prodává na svém e-shop firma ANDĚL CZ. Standardní velikost gumových rohoží je 800x1200 mm, lze však zmenšit na potřebné rozměry. Námi prodávané rohože jsou odolné a mají dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách. Zároveň efektivně čistí obuv. Otvory ve tvaru medových pláství umožňují propadávání nečistot. Povrch rohože zůstává suchý a čistý díky toho, že na rubu je rohož odsazená od povrchu. Lze ji také použít jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch. K rohoži prodáváme i hliníkový rám k jejímu upevnění.


Regionální centrum Nilfisk pro jižní Moravu – podlahové mycí stroje a vysavače

Regionální centrum Nilfisk pro jižní Moravu – podlahové mycí stroje a vysavače

Pokud hledáte na jižní Moravě prodejce mycích strojů značky Nilfisk, navštivte prodejnu společnosti SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Jsme regionálním centrem Nilfisk pro celou jižní Moravu. Produkty značky Nilfisk pomáhají udržet Váš domov a další prostory hygienicky čisté. Pořídíte u nás stroje na mytí podlah pro domácí i profesionální použití. Vybrat si můžete autonomní mycí stroje, kombinované stroje nebo stroje chodící, stojící nebo sedící obsluhou. Prodáváme také příslušenství k podlahovým mycím strojům, jako jsou mycí kartáče, podlahové stěrky, boční kartáče, stírací lišty nebo sady příslušenství