GRANITA Lomy s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin

GRANITA Lomy s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin

Předmětem veřejné zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 - technická specifikace.
Předmětem zakázky je rovněž:
• doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu,
• předání kompletního manuálu v českém jazyce,
• zaškolení obslužného personálu.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
GRANITA Lomy s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
19 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GRANITA Lomy s.r.o.

Zadavatel IČ:
11862459

Zadavatel ulice:
Vilibalda Svobody 695

Zadavatel PSČ:
539 73

Zadavatel obec:
Skuteč

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.granita.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43414000-8
Stroje na drcení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Společnost ELFE, s.r.o. se sídlem v okrese Bruntál se již od roku 1993 zabývá činností v oblasti výroby strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů a přepravy plynu a také na výrobu námořní manipulační a dopravní techniky. Námi vyrobené produkty exportujeme do celého světa. V rámci nabízených služeb se věnujeme malosériové zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme například svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů, lodní jeřáby, šnekové dopravníky a mnoho dalšího.


Technické zařízení pro kamenolomy

Technické zařízení pro kamenolomy

Pohybujete se v oblasti kamenoprůmyslu a potřebujete náležité technologie? Veškerou techniku pro kamenolomy dodáváme už řádku let a jsme specialisté v našem oboru. Naše firma KOOL Trading poskytuje klientům odborné služby ve výrobě a dodávkách technického vybavení kamenolomů. Zajišťujeme celkový proces, od návrhu projektu, přes výrobu, až po závěrečnou montáž a následný potřebný servis. V nabídce máme různé typy pásových dopravníků, manipulační linky, technologické stroje a mnoho dalších. Na všechno zařízení provádíme vstupní školení, zaručujeme záruční i pozáruční servis. Náš výrobní závod se nachází v Třešti, v kraji Vysočina. Pokud máte zájem o jednu z našich technologických přístrojů, navštivte nás nebo kontaktujte.


Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Společnost FERRIT s.r.o. se sídlem ve Starém městě se zabývá komplexním řešením dopravy a přepravou osob či sypkých materiálů v důlních děl. Zabýváme se výrobou a dodávkou důlních strojů a zařízení. Například zajistíme dodávku důlních kolových nakladačů pro podzemní doly. Důlní kolový nakladač DNK10F slouží k nakládání sypkých materiálů a k následnému přemisťování na krátké vzdálenosti na určená místa. Vhodné využití nalezne nejen v nízkoprofilových podzemních dolech, ale i ve velkých podzemních provozech. Zvládne i práci ve velmi těžkých pracovních podmínkách. Výhody kolového nakladače: - bezpečnost obsluhy i okolí - pohodlí operátora - jednoduchá údržba Na našich webových stránkách se můžete dočíst více informací o konstrukci kolového nakladače, kde naleznete i technické parametry stroje. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu.


Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Představujeme Vám firmu INGES spol. s r. o. z Prahy, která prodává a provádí servis mobilních drtičů, třídičů pro zpracování nerostných surovin a demoličních sutí značek McCloskey, Portafill a Extec a také silničních, zemědělských a lesnických podvalníků Damco. Již od roku 2009 je společnost INGES spol. s r. o. výhradním zástupcem pro Českou republiku. Pro stroje McCloskey a EXTEC poskytujeme servis a dodávku náhradních dílů s nejširším sortimentem. Veškeré nabízené techniky jsou té nejlepší kvality. Poskytnutí záručního servisu je naprostou samozřejmostí. Firma provádí také geologicko-průzkumné práce pro všechny druhy staveb.


Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Představujeme Vám firmu ELFE, s.r.o. z okresu Bruntál, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme malosériové, zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů. Pokud Vás výroba svařovaných ocelových konstrukcí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chářovská 920/120, 794 01 Krnov, Bruntál.


Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Provozujete těžbu v kamenolomech? Na tuto těžkou práci je zapotřebí mít spolehlivou průmyslovou techniku, která usnadní činnosti v lomech. S dodávkou těchto strojů Vám pomůže naše společnost Údržbářský servis Luleč s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. V našem prodejním sortimentu si můžete vybrat drtiče a třídiče kamene, které mohou být stabilní i mobilní. Nabízíme drtiče čelistní, kuželové, válcové či odrazové. Třídící stroje rozčlení vytěžený a nadrcený kámen do různých frakcí dle specifikace. Výkonnost a spolehlivost provozní techniky je v těchto podmínkách nutností. Zajišťujeme i poradenství a zaškolení obsluhy strojů.