Údržba travnatých ploch veřejné zeleně v Týně nad Vltavou

Údržba travnatých ploch veřejné zeleně v Týně nad Vltavou

Provádění údržby travnatých ploch veřejné zeleně strojním sečením, jarním vyhrabáním a podzimním úklidem listí na území města Týn nad Vltavou.

Veřejná zakázka je v rámci jednoho zadávacího řízení dělena na 4 části podle funkčních celků udržovaných travnatých ploch veřejné zeleně v Týně nad Vltavou.

Dodavatel může podat nabídku dle § 101 odst. 2 ZZVZ na jednu, několik nebo všechny části veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Týn nad Vltavou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 186 028 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Týn nad Vltavou

Zadavatel IČ:
00245585

Zadavatel ulice:
nám. Míru 2

Zadavatel PSČ:
375 01

Zadavatel obec:
Týn nad Vltavou

Kontaktní osoba:
Bc. Karel Hladeček

Zadavatel telefon:
+420 385 772 201

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tnv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77310000-6
Služby vysazování a údržby zelených ploch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Jezírka na koupání, okrasný zahradní přírodní bazén - stavba a realizace na klíč

Máte pohlednou zahradu a stále Vám v ní něco chybí? Možná to bude voda. Jezírko se může stát skutečnou perlou Vaší zahrady. Přinese Vám relaxaci i příjemné koupání. O stavbu a realizaci se postarají odborníci ze společnosti GARD&N, která působí v regionu Zlín, Uherské Hradiště a Brno. Nabízejí podrobný návrh i realizaci veškerých okrasných vodních prvků v zahradě. Kompletní dodávka, projekt, stavba, realizace: - zahradní koupací jezírko - jezírka na koupání - okrasný přírodní bazén na klíč - vodní prvky na zahradě - fontány, kaskády a potůčky. Naše služby: - celoroční komplexní údržba jezírek - poradenská činnost - přestavba bazénů na koupací jezírka - rekonstrukce stávajících jezírek - rekonstrukce vodních prvků v zahradě. Mít na zahradě vlastní přírodní koupací jezírko, není žádným nesplnitelným snem. Kontaktujte společnost GARD&N, která Vám s tím pomůže.


Jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí, mechu, odumřelých částí květin | Praha

Jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí, mechu, odumřelých částí květin | Praha

Chcete mít pěkný trávník během roku? Tak hned po zimě jak opadne sníh, mu musíte poskytnout správnou péči. Je nutné, abyste trávník zbavili veškerých odumřelých věcí, což znamená listí, mechu a odumřelých květin. Nemáte ale čas na správnou péči o něj? Pozvěte si odborníky ze zahradnictví Král, kteří Vám shrabou listí, zasypou případné díry, tak aby probíhalo provzdušnění půdy a pohnojí, abyste v létě měli krásný trávník.


Zahrada, která Vám bude dělat radost od Hrdlička a syn - zahradnické služby

Zahrada, která Vám bude dělat radost od Hrdlička a syn - zahradnické služby

Asi každý z nás chce mít krásnou zahradu, která mu bude dělat radost a bude pro něj i zároveň potěchou pro oko. Jenže ne každý z nás si umí sám pořádnou zahradu vytvořit. Pokud se to týká i Vás nevíte si z vybudováním krásné ale i praktické zahrady rady, pak se obraťte na profesionály. Ty najdete i v Kostleci nad Černými lesy a jedná se o rodinnou firmu Hrdlička a syn, která na trhu funguje již přes 15 let. Patnáct let zkušeností s projektováním a vytvářením zahrad, podle Vašich představ. Tak aby byly zahrady praktické, krásné, ale i užitkové. Pomohou Vám navrhnout umístění cest, altánů, pergol, bazénu ale i rozmístění okrasných rostlin i těch užitkových. Po vypracování projektu Vám pak vypracují i cenovou kalkulaci a pomohou samozřejmě i s realizací zahrady. Zahrady jsou vždy navrhovány tak, aby Vám dělaly radost s ohledem na to, ať už chcete zahradu méně údržbovou nebo jste vášnivým zahrádkářem.


Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Zahradní architekt Ing. Ladislava Nagyová-realizace, údržba zahrady

Ve společnosti GARD&N se zaměřujeme na projektování, realizace i údržbu zahrady v regionu Zlínský kraj. Ing.Ladislava Nagyová poskytuje služby zahradního architekta - poradí Vám s rozvržením zahrady. Zkušenosti máme s realizací přírodní, kamenné i střešní zahrady. Podle zvoleného typu zahrady dokážeme zakomponovat vhodné stavební, architektonické prvky i přírodní materiály - kamenné zídky, betonové či dřevěné prvky, proutěné či dřevěné zahradní stavby, vodní plochy, koupací jezírka apod.. Naše firma je zárukou profesionality - v oboru zahradní a krajinářské architektury máme téměř 20 let zkušeností.


Projektování, realizace zahrad od firmy GARD&N

Projektování, realizace zahrad od firmy GARD&N

Společnost GARD&N Staré Město nabízí projektování a realizace zahrad, nejen v okrese Uherské Hradiště, ale také Brno. Profesionální zahradnické služby: -projektování zahrad, veřejné zeleně reprezentačních ploch - od záhonů v obcích až po celé parky -realizace zahradních, sadových úprav -terénní úpravy -okrasná výsadba - květiny, stromy -trvalkové záhony -kobercové trávníky -okrasné a koupací jezírka -celoroční ošetřování zeleně. Bezplatná poradenská činnost pro klienty.


Výsadby stromků, stromů, keřů, trvalek a letniček Praha

Výsadby stromků, stromů, keřů, trvalek a letniček Praha

Nejen blížící se jaro je vhodná doba, kterou lze využít ke kultivaci zahrady a zelených ploch. Pro jejich snadnou údržbu je vhodné vybrat ty správné druhy rostlin. Odborníci z firmy Král – zahradnické práce s.r.o. z Prahy Vám pomohou nejen správně vybrat, ale také zajistí výsadbu stromů a keřů, ale také trvalek a letniček. Při výsadbě malých i vzrostlejších stromů a keřů připravíme vhodné podmínky, vybereme vhodný druh pro vybrané stanoviště a odborně zasadíme. Stejnou péči budeme věnovat i trvalkám a letničkám, aby veškerá zeleň hezky rostla. Máte o naše služby zájem? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.