Poptáváme regranulát HDPE

Poptáváme regranulát HDPE

Poptávám nacenění 7t regranulátu HDPE, černé barvy. Nyní používáme typ Novatec - HD s příměsí černého barviva.
Moc děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
06.03.2023 11:03

Platnost poptávky:
06.04.2023 10:31

Kontaktní osoba:
Klečková Nikola


Telefon:
+420 596 663 631

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Nevíte si rady s výběrem vnitřních či venkovních okenních parapetů? Oslovte nás, firmu iPARAPETY s.r.o. rádi Vám poradíme. Můžete využít také online prodeje, e-shop na našich webových stránkách. Naše firma iPARAPETY s.r.o., se specializuje na distribuci a prodej parapetů. Na trhu jsou často parapety z dovozu, které jsou vyrobeny z tenkého a málo odolného materiálu, to vede k prohýbání a zvlnění. My pro Vás máme české parapety, vysoké kvality. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. Nově u nás můžete zakoupit parapety z přírodního mramoru a žuly. Na výběr máte vnitřní parapety z PVC, dřevotřísky, vnější parapety ocelové, hliníkové, parapety z poly-mramoru. Vyzkoušejte náš online prodej, obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Vzhledem k současné situaci nárůstu cen materiálů je vhodné šetřit na každém kroku. Pomocí lamelové clony s plastovou QM lištou spoříte dvakrát! Obraťte se na společnost Portaflex s.r.o. v Ostravě, která se zaměřuje na dodávku i montáž lamelových clon s plastovou lištou QM. Nemusíte kupovat dražší kovové prvky při pořízení či při výměně plastových lamel v budoucnosti. A clona jako taková šetří Vaši kapsu – omezí vyvětrané teplo, vnikání prachu, sněhu, listí do prostor. Lehké plastové lišty QM (tj. quick mont – rychle montovatelné) jsou vhodné do výšky otvoru 2300 mm, využijete je tedy hlavně pro průchody lidí a ruční protlačování nákladů. Šedesáticentimetrové lišty se na sebe napojují jednoduchým zámkovým systémem. Úsporu krom levnějšího nosného prvku přináší i kotvení lamel. Není nutno na konce plastů instalovat žádné závěsné prvky, stačí vyvrtat otvory pro zavěšení. Montáž zvládne i laik pomocí běžného nářadí. Houževnatá lišta je vyrobena z pevného polypropylenu. Výrobní délka jednoho kusu je 600 mm, pomocí zámkového systému nastavíte libovolnou délku. Systém poskytuje překrytí lamel 0 %, 50 %, 100 % pro tloušťku plastů 2 mm.


Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

Společnost REMIVA, s.r.o. začátkem května 2022 instalovala novou compoundační linku primárně určenou na výrobu compoundů plněných skelným vláknem. S kapacitou až 2000 tun ročně chce společnost nabídnout svým stávajícím, ale novým zákazníkům rozšířené portfolio compoundů. Kromě produktů na primárním nosiči společnost REMIVA představí i R recyklát - řadu compoundů REMILEN (PP compound s plnivem) jako ekologičtější a ekonomičtější variantu produktů. Svojí kvalitou však mohou být využity skrze všechny odvětví. Společnost REMIVA se také drží svého flexibilního přístupu k zákazníkovi a společně se svojí R&D divizí je schopna připravit materiál přesně podle požadavku zákazníka, případně vyrábět dle jeho receptury. Se stejnou filozofií společnost již nyní vyrábí řadu REMILEN RT, tedy PP compound plněný talkem. Tento produkt je nyní používán v Automotive, Elektro nebo spotřebním průmyslu. Ročně společnost vyrobí a dodá také více než 2000 tun.


Zastupování a dovoz výrobků zahraničních firem v oblasti strojírenství, elektrotechniky a plastu

Zastupování a dovoz výrobků zahraničních firem v oblasti strojírenství, elektrotechniky a plastu

Z oblasti strojírenství zastupujeme mimo jiné i významné společnosti jako jsou AUMA, od níž dodáváme pohonné systémy, a to především šnekové převodovky a soukolí. Dále pak firmu ZIMM, která vyrábí elektromechanické pohony, převodovky a kuželová soukolí a v neposlední řadě firmu TAS Schäfer vyvíjející produkty pro technologii pohonů jako jsou hřídelové spojky. Naše firma se své činnosti věnuje již mnoho let a za tuto dobu máme spoustu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Budeme rádi, když i Vy se stanete naším spokojeným zákazníkem.


Profesionální zakázková výroba plastových a kovových komponentů a jejich dokonalé zpracování – VJB PARTNER s.r.o.

Profesionální zakázková výroba plastových a kovových komponentů a jejich dokonalé zpracování – VJB PARTNER s.r.o.

Jejich kvalitní výrobky jsou známé pro spolehlivost a preciznost. VJB PARTNER s.r.o. je společnost se zaměřením na výrobu plastových a kovových součástek pro průmyslová odvětví. Firma sídlí v Jáchymově, v okrese Karlovy Vary, ale její výrobky se vyvážejí do celé Evropské unie. Specializují se na sériovou výrobu plastových a kovových komponentů, ale jsou otevřeni i menším projektům a zakázkám na míru. Firma nabízí mnoho výrobních technologií včetně vstřikování plastů a lisování plechů. Tyto technologie se využívají pro výrobu různých dílů a komponentů, které se používají v mnoha odvětvích průmyslu. Společnost disponuje kvalifikovaným zkušeným personálem a kvalitním technickým zázemím, což jim umožňuje vyrábět vysoké množství kvalitních výrobků. Kromě výroby plastových a kovových součástek nabízí firma také práškové lakování, tampónový tisk. Tyto technologie se používají k označení a dokončení výroby výrobků. Díky moderním technologiím a kvalitnímu technickému zázemí nabízí firma vysokou kvalitu výroby a spolehlivost svých produktů. Inspekční klapky a přístupové panely jsou další produkty, které firma VJB PARTNER s.r.o. nabízí. Tyto produkty jsou používány ve stavebnictví pro účely inspekce a údržby. Síla firmy spočívá v dlouholetých zkušenostech a odbornosti v oblasti výroby plastových a kovových komponentů. Jejich výrobky jsou známé pro kvalitu, funkčnost a spolehlivost. Kromě toho firma VJB PARTNER s.r.o. se vyznačuje svou schopností přizpůsobit se požadavkům zákazníků a poskytnout jim kompletní servis


Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Hledáte firmu, která se zabývá opracováním plastových materiálů? Chcete si nechat na zakázku vyřezat plast různých tvarů nebo vygravírovat motivy do plastové desky? Opracování plastů na zakázku zajišťuje firma ELVENTA LV s.r.o. z Velkého Týnce u Olomouce. Frézování je vhodné pro všechny typy plastových materiálů. Lze jím docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů, ale také vytvoření drážek či gravírování povrchu materiálu. Řežeme plasty laserovým paprskem – dokážeme vyřezat jakákoliv tvar plochého výrobku s lesklou hranou bez nutností dalšího leštění. Poradíme si také s ohýbáním plastových materiálů.